TCL 55XE lub 55X9002 XESS - test, czyli pierwszy taki telewizor w historii TCLa. Jest Moc!.

Status
Zamknięty.

masterpolo

New member
zapraszam do zabawy i testowania android 7.0 w trybie programisty. Wciskamy ustawienia, następnie informacje i klikamy 8xOK w celu odblokowania "opcji programistycznych" w sofcie. Ja zacząłem od wyłącznie jakichkolwiek procesów w tle w celu przyśpieszenia systemu. Zakładka "limit procesów w tle" na brak procesów w tle. Opcji jest bardzo dużo testy czas zacząć.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście, że TY.
"choć ten mol to wygląda jak fake konto ale nieważne"
Nie ma na to zgody.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest już nowy soft, właśnie testujemy.
Ma być z Google Assistant i będziesz teraz mógł naprawdę oczarować domowników co może Twój telewizor.
 

wojciechb

New member
Zanim wybiorę się na fizyczne porównanie TV do sklepu chciałbym zapytać użytkowników o kilka kwestii:
1) Czy po aktualizacji wspomnianego softu input lag zmalał?
2) Czy po aktualizacji Androida do 7 TV nie zaczęło jakoś drastycznie zwalniać/zawieszać?
3) jak z podłączeniem konsoli do tego TV i wrażenia z grania?
4) jak z oglądaniem przy dużym świetle? jest źle, bardzo źle, poprawnie, dobrze?
 

SeBaLy

New member
Poszukuje coś 65 cali do gier xbox one x oraz filmów blu- ray uhd HDR. Możecie Polecić tego TCL QLED U65X9006 do xboxa one x czy jednak zdecydować się na mu8002 gdyż matryca 120Hz anie 60Hz jak w TCL (oled nie wchodzi w grę bo cena za wysoka). Bo powiem szczerze że TCL wymiótł według mnie jak patrzyłem w neonet to lepiej się sprawował niż mu7072 jeżeli chodzi o kontrast i nasycenie kolorów ale nie było szybkich scen to nie wiem jak się będzie wtedy zachowywał.
 

marcin630

New member
Korzystam z tcl 55xe9006 jakoś od lutego i obraz jak i dźwięk spełniają moje wymagania jak najbardziej polecam. Jednak część ''smart'' często się zacina. Brak mu płynności podczas wybierania liter w wyszukiwarce youtube czy w poruszaniu się po samym menu. Też dużo zabawy miałem, żeby sparować pilot raz się uda raz nie. Może aktualizacja softu (obecnie mam v3.1.2) albo zabawa z rootem androida, żeby usunąć zainstalowane aplikacje mogłaby pomóc. Ciekawy jestem jakie jest taktowanie procesora i ile ramu on tam ma, że ma takie problemy.
 

artur20000

New member
Witam,
własnie kupiłem U55X9006 X2 czy ma ktoś jakieś wskazówki co do kalibracji,
będę wdzieczny za jakiekolwiek wskazówki.
Z góry dziękuję
Artur
 
Status
Zamknięty.
Do góry