TCL 55XE lub 55X9002 XESS - test, czyli pierwszy taki telewizor w historii TCLa. Jest Moc!.

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziękuję nie skorzystam.
Każdy kto się uczciwie przekonać o zaletach nie musi się wcale wysilać.

Ci którzy kupili potwierdzają:

Opinia nr 1
"Odebrałem wczoraj 65'. Transport od kikiego - rewelacja. Nawet byłem zaskoczony, że dostałem uchwyt do montażu na ścianie, choć tego nie przewiduje. Papiery po kalibracji również były w pudełku.

Obejrzałem wczoraj na Netflixie Minduhntera - HDR (bardzo dobry HDR). Włączyłem Narcosa (z 15min) w UHD i jest bardzo dobrze. Obejrzałem również Wonder Woman (kopia zapasowa 4K ) i było już tylko dobrze. Może taka kopia.
Smużenia i innych artefaktów nie zobaczyłem. Co do bieli... hmmm dla mnie była biała.
Największe wrażenie zrobily 'reklamówki' na youtubie w 4K. Tu jest WOW!
Andek spisuje się dobrze, nie było zgrzytów.
Tylko mam problem z połączeniem telefonu Samsung S8+ poprzez funkcję SmartView. W poprzednim TV od LG bez problemu się łączył. Tutaj dopiero połączyło przez aplikacje - Tcast.

Heh i mam problem ze znalezieniem przeglądarki stron. Myślałem, że mogę z poziomu sklepu Google po prostu wyszukaj i zainstalować.
Głośniki robią robotę! Pierwszy raz słyszę, żeby tylko od samego TV taki piękny dzwiek wychodził.
PS da się wyłączyć jakoś tę biała lampke czuwania przy wyłączonym TV? Ta na dole. Oświetla mi pokój
Niezdecydowanym polecam jednak zobaczenia na żywo tego kolosa i podjęcie decyzji. Ja jestem zadowolony. "

=======================

Opinia nr2


Witam.

Zapewne jestem jednym z pierwszych który uruchomił TV u siebie. Jeśli ktoś ma jakieś pytania postaram się odpowiedzieć i opisać własne subiektywne wrażenia. Prywatnie jestem użytkownikiem plazm, obecnie Panasonic 55st60, TCL jest ojca. Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Jakość wykonania bardzo dobra, dźwięk bardzo dobry. Obraz: bardzo ładne i naturalne kolory, ciemne sceny wyglądają bardzo dobrze. Multimedia na wysokim poziomie. Jeśli kogoś interesuje piłka nożna to jest dobrze (C+ sport), a w 4k nawet świetnie (demo Barcy na YT).
Testy testami, ale jestem zdania że TV trzeba zobaczyć i albo się podoba albo nie (zawsze można odesłać). W porównaniu jakość/cena TCL X2 wypada świetnie.

Pozdrawiam
Tomek

================================
Opinia nr 3

Dzisiaj i do mnie dotarł 65X2. Najbardziej bałem sie o transport i wynikłe z tego ewentualne problemy i powiem szczerze, byłem mocno zaskoczony oczywiście pozytywnie. Gość miał na pace tylko TV, solidnie poprzypinane. Po przytarganiu go do mieszkania, rozpakował, wywiercił dziury w ścianie, powiesił i podłaczył TV, nawet chciał się nim trochę pobawić :)
Moje pierwsze wrażenia? W tej chwili oglądam kuchenne rewolucje, obraz bajka, dźwięk mistrzostwo świata. Jednym słowem WOW !!!

===========================


Opinia nr 4
Od soboty używam X2, narazie wszystko mi się podoba, ładnie świeci, dzwiek jak na telewizor bardzo przyzwoity, telewizor solidnie wykonany, dobrze się prezentuje w salonie, android działa płynnie bez zawieszania się. Narazie najlepszym źródłem z jakiego oglądałem jest Netflix. Czarny jest całkiem czarny, kolory w zależności od ustawień potrafią być bardzo kolorowe albo stonowane. Narazie nie miałem czasu i okazji żeby pobawić się bardziej xzymkolwirk.
===========================

Opinia nr5
Wczoraj oglądałem kingsman w 1080p na X2. Film z dość dynamiczna akcja zero smużenia, akcja dynamiczna odświeżanie odpowiednie, bardziej dynamiczne niż na mojej wcześniejszej plazmie. Biel jest biala, oczywiście zależy to też od ustawień na jakich oglądamy tv. Android jak narazie ani razu się nie zacial, działa dość płynie, wydaje mi się że lepiej niż w 75xe9005 teścia. Dziś mam zamiar obejrzeć coś w solidnym 4k, również ZDM relacje. Ogoleni narazie jestem zadowolony, telewizor świeci ładnie, dynamicznie, nie trzeba używać zewnętrznych głośników . Dodatkowo naprawdę ładnie się prezentuje, dzięki specyficznym głośnika jest inny niż wszystkie pozostałe telewizory. Ogólnie polecam

===========================
 

witia24

New member
Ja naprawdę rozumie opinię ale tu chodzi o porównanie jeszcze raz tej bieli a ty dalej odpisujesz o czymś innym ile ty masz lat sorry za pytanie.

Że ktoś jest zadowolony to ok ale porównaj to jeszcze raz i kupujących będzie więcej.

Bo widzę że tylko o to ci chodzi, wiec jeszcze raz proszę o 3-4 fotki i ja może zostanę kolejnym klientem.

Pozdrawiam
 

ichris

New member
Wrzucenie takiej foty do materiału promocyjnego (sry ale testem tego nazwać nie można), w dodatku bez komentarza dlaczego białe wyszło żółte, to dość wstydliwy strzał w stopę.
 

witia24

New member
Pablo jak tam porównanie do sony dasz rady coś podesłać na forum.
Te ceny 6000-7000 podchodzą pod oleda wiec czy warto pchać się w te sony i jak one wypadają do x2
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten koniec przyszłego roku i jeśli wejdzie tak jak pokazali to kładzie wszystko na kolana.
 

grande

New member
Witam. Mam podpięty dekoder Ultrabox 4k z nc+ i przy przełączaniu kanałów na których głos jest w Dolby Digital występuje krótki pisk w głośnikach telewizora który ustaje w momencie pojawienia się pełnego obrazu.W dekoderze mam ustawioną opcję dolby digital ponieważ mam dekoder podpięty do ampitunera AV kablem optycznym.Wyłączenie tej opcji powoduje,iż pisk ustaje ale tak moim zdaniem nie powinno tak być.Podejrzewam soft telewizora za taki stan rzeczy.
 

tgrzebien

New member
A jest jakaś możliwość, żeby podłączyć sam subwoofer do tego tv? Próbowałem podłączyć pod gniazdo słuchawek. Bas działa, ale wyłącza to głośniki w tv.

edit:
I jeszcze jedno. Jest możliwość, żeby na androidzie włączyć tryb sport? Bo widzę, że taka opcja jest tylko przy podłączeniu przez HDMI.
 
Ostatnia edycja:

Mangus112

New member
Panowie co to za czarny PR robi się na ceneo 55X9002 XESS x2. Rozumiem, że to członkowie konkurencyjnego forum ****************************** bo czytam, że jest nagonka na kikiego, który ciągle proponuje tlc/philipsy. Nie wiem czy taki PR/reklama ma pozytywny skutek dla marki TLC. Powiem tyle, że wiele jest marketingu szeptanego i trolli w internecie, no ale to już trochę podchodzi pod nie smak. Media 4 siłą władzy, szkoda kiki, że twoje starania wypromowania marki tcl mają odwrotny skutek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry