Sprzęt AGD, materiały budowlane itp. - pytania i porady

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dodatkowy gadżet,z pytaniem czy ktoś w domu będzie go używał i czy nie znudzi się po tygodniu,bo trzeba coś wciskać...;-)
Mi już się znudziło :p:mrgreen::D;-)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Czy przesada? Zależy. Lodówka jak lodówka, tyle, że z ekranem.
Od przybytku głowa nie boli. Jeżeli można załączyć przepis, czy korzystać z całej biblioteki muzycznej w tle, spojrzeć na pogodę, kalendarz, notatnik, to nie widzę problemu.
Do tego jak się domyślam, możliwość podglądu np. zdjęć rodzinnych.
Niektórzy w kuchni siedzą kilka godzin, taki ekranik nie zaszkodzi.
Wiekszość i tak ma telewizory, radia czy (jak ja) iPada na magnesie (przepisy).
Cała reszta z kamerą, datą ważności produktów i tą całą masą innych funkcji, być może na wyrost.
Oglądałem już tą lodówkę (nowy model 2016), ten sam dizajn, tyle, że bez ekranu.
Dla mnie bomba, a jak dorzucą ekranik to nie będę narzekał ; )

W oczekiwaniu na danie z piekarnika można też na niej w minecrafta zagrać:D
Ja w kuchni staram się spędzać jak najmniej czasu stąd dla mnie zbędny bajer. Wolałbym piekarnik, płytę indukcyjną i pralkę, które informowałyby mnie o skończonych zadaniach na telefon:D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chyba się starzejemy, ja wolałbym taką (lub podobną) lodówkę, jak nowy ampli. Raz, że moja lodówa powoli kwalifikuje się do wymiany, dwa, żywność dłużej trzyma świeżość, trzy fajnie wygląda i kilka funkcji z ekranu chętnie bym wykorzystał ;)
Zobaczymy jakie będą ceny i się pomyśli. Raz na 10 lat można się szarpnąć.
Edziu, ta Twoja bajerka. Podoba mi się i tym bardziej cieszy fakt, że wracają do ekranów.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Armani zmień nick na gesler, bo wolisz gary od tv hahaha :D

2000 lat nie było ekranów w lodówkach a nagle mają być, bo pogoda, bo jakieś daty produktów. Bo kij wie co jeszcze. No weź bez jaj. Od przepisów są książki a od pogody stacje pogodowe. A jak chcesz liste zakupów to kartka i ołówek,bo niedługo zapomniesz pisać. Uważam że to jest głupota i bajer dobry na miesiąc co by sąsiadom się popisać... A lodówka jak chłodziła to dalej chłodzi
 

eedviking

Banned
Chyba się starzejemy, ja wolałbym taką (lub podobną) lodówkę, jak nowy ampli. Raz, że moja lodówa powoli kwalifikuje się do wymiany, dwa, żywność dłużej trzyma świeżość, trzy fajnie wygląda i kilka funkcji z ekranu chętnie bym wykorzystał ;)
Zobaczymy jakie będą ceny i się pomyśli. Raz na 10 lat można się szarpnąć.
Edziu, ta Twoja bajerka. Podoba mi się i tym bardziej cieszy fakt, że wracają do ekranów.

Najlepszy bajer to zdjęcia, niestety mały format i pisanie odręczne wiadomości z powiadomieniem. :d ;)

Armani zmień nick na gesler, bo wolisz gary od tv hahaha :D

2000 lat nie było ekranów w lodówkach a nagle mają być, bo pogoda, bo jakieś daty produktów. Bo kij wie co jeszcze. No weź bez jaj. Od przepisów są książki a od pogody stacje pogodowe. A jak chcesz liste zakupów to kartka i ołówek,bo niedługo zapomniesz pisać. Uważam że to jest głupota i bajer dobry na miesiąc co by sąsiadom się popisać... A lodówka jak chłodziła to dalej chłodzi

Najlepsza lodówka to ziemianka, tylko co kuźwa mam sobie ziemiankę na balkonie postawić?
To samo w tv i innym sprzęcie od internetu jest komputer... Dla mnie najważniejsze aby nie dać się ogłupić do końca i nie tracić zdrowia na zarabianie pieniędzy, bo później ich zabraknie żeby to zdrowie odzyskać. :p:lol::mrgreen:
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Caparzo.
W kulturze amerykanskiej, nie samochod, czy bicz, ale lodowka jest najwazniejszym elementem, okreslajacym Twoj status, na dodatek uniseksualnym. Stad tez wszelkie glupoty, w stylu automatycznego otwierania/zamykania, gaszenia swiatla, czy dostepu przez uchylana szybko, niczym w bagazniku samochodu, szybe. My oczywiscie staramy sie malpowac amerykanow we wszystkim, nawet jesli to nie ma specjalnego sensu.
Lodowka sama sprawdzi co trzeba uzupelnic i pomoze przygotowac zamowienie *, ktore Amerykanin przy jej pomocy zrealizuje online np w Amazonie (tak wlasnie, Amazon bierze sie za spozywke, rowniez po tej stronie Atlantyku) a Bryt, czy Irys w Tesco. Polak moze za to zaimponowac lodowka kobiecie. Nawet inteligentnej.
Ja osobiscie nie potrzebuje ekranu na lodowce, zeby sobie zagrac w Pacmana, po prostu ją otwieram i zaczyna sie jazda ;)

*- tylko ta funkcjonalnosc wnosi cos pozytecznego, bo dzieki niej nie zapomnimy kupic jajek, mleka, alkoholu, czy innego regularnie kupowanego produktu. Reszta to zbytek, mogacy zrobic wrazenie na innym murzynie, czy babci, ktora nie ma tabletu, czy telewizora w kuchni.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ostatnio w programie Dekoratornia jegomość prowadzący zachwalał jako niezbędnik w każdej kuchni piekarnik Beko z kolorowym wyświetlaczem, który ma wbudowaną książkę kucharską z przepisami i ileś tam programów.
Już to widzę jak gospodynie domowe wpatrują się w ten wyświetlaczyk by cos upichcić i powierzają automatowi kontrolę nad całym daniem wciskając przycisk "kurczak po meksykańsku" :D
beko-oim-25901-x.jpg
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Bubafat, 70% amerykanów to tępe dzidy i tłuste świnie. Reszta to krzemowa dolina, naukowcy notabene dzieci i wnuki 3 rzeszy, jacyś urzędnicy i ktoś tam jeszcze będzie. Wiec lodówka dla takich ludzi tak. Ja sobie świetnie radze z zakupami, pamięc mam dobrą że dzieciom mleko i jogurt trzeba kupić. Jeszcze pare lat i będzi iwall, iwindow, ifloor, iwc i co jeszcze ?? ih*j
Technika idzie w złym kierunku, bo już robi debili z ludzi.

A i tylko czekać na 3 cholerne muszelki w toalecie...
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Mi ta by wystarczyła.Po co mi ekraniki w drzwiach.Uwielbiam surowy styl niemiecki.Ale jak to mówią , nie dla psa kiełbasa (15tys)

lieb1.jpg



Bardzo ładne sprzęty robi Sharp.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
No wlasnie w tym rzecz, ze dawno.
Przeciez im sie nie poprawia w tej kwestii, tylko pogarsza.
Dobra koniec OT.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moja lodówka rzęzi, zipie, rdzewieje i trzeba ją domykać z buta.
Uszczelki do wymiany, odmrażanie co kilka miesięcy murowane.
Nie wspomnę już o żarciu czy dobrze schłodzonym piwku.
No, ale dobrze, że mamy wypizd na dworze i można wystawić na balkon.

To nie działa tak jak powinno, tak czy inaczej nowa lodówka zbliża się wielkimi krokami i szczerze mam w dupie szpanowanie tzw. "sąsiadom" czy jakimś znajomym.
Ich tyle obchodzą lodówki, co zeszłoroczny śnieg czy... głośniki w suficie.

Liebherr mi się nie podoba.
To jest typowy styl gastro, a mieszkanie to nie zaplecze w restauracji.
Jeżeli miałbym już coś brać z podobnym stylu, to Sharpa.
Notatek też od lat nie robię na kartce, wszystko ląduje w telefonie.
Tablet w kuchni też się sprawdza, szczególnie jak eksperymentujemy.

Także pitu, pitu, karawana jedzie dalej.

[youtube]WNIKZJjrtBo[/youtube]
 

eedviking

Banned
Jak nie żal kasy na lodówkę, to tylko Vestfrost, firma tylko od systemów chłodzenia. Są też side by side. :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry