Specyfikacja telewizorów Ultra HD firmy Sony KD-65XD9305 i Sony KD-55XD9305.

accu

New member
Bez reklam

Witam uprzejmie,

Nie , link który dałeś dotyczy telewizorów Sony na rynku USA .(choć zapewne wiele ulepszeń będzie tych samych w aktualizacji dla telewizorów firmy Sony Android na rynek europejski)

Ja napisałem o aktualizacji dotyczącej telewizorów Ultra HD , na aktualizację telewizorów FHD nie zwróciłem uwagi .( ale będzie pewnie ta sama ) Myślę , że się wkrótce pojawi , tylko o trochę innej zawartości , gdyż
będzie dotyczyła telewizorów firmy Sony Android na rynek europejski , a nie na rynek USA .

BTW , nadchodzi aktualizacja :

Sony's tv-skrme fr i dag Netflix's HDR-streaming - FlatpanelsDK

Moim , skromnym zdaniem nie należy się spieszyć z aktualizowaniem oprogramowania , lepiej jest poczekać na pierwsze opinie , co ta aktualizacja konkretnie ulepsza i czy nie zawiera jakiś błędów , jak to ostatnio lubi czasem się zdarzyć .!!!!!(na ekranie telewizora pojawia się komunikat o aktualizacji , jeśli wybrana jest opcja automatyczna) (NETFLIX może czasem nie działać po aktualizacji)

A takie urozmaicenie , nowa seria X9350D na razie w Japonii .

ƒ\ƒj[“ĆŽŠ‚̐V‹ZpSlim Backlight Drive“‹Úƒ‚ƒfƒ‹‚Č‚ÇAndroid TV‹@”\“‹Ú4K ƒuƒ‰ƒrƒAiRj 3ƒVƒŠ[ƒY‚đ”***”„ | ƒvƒŒƒXƒŠƒŠ[ƒX | ƒ\ƒj[

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

arkti

New member
Witam, noszę się z zamiarem wymiany tv. Ktoś z kolegów orientuję się czy seria xd9305 w bieżącej wersji oprogramowania obsługuje nagrywanie po USB oraz funkcję PIP/PAP, czy trzeba czekać na uaktualnienie.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam, noszę się z zamiarem wymiany tv. Ktoś z kolegów orientuję się czy seria xd9305 w bieżącej wersji oprogramowania obsługuje nagrywanie po USB oraz funkcję PIP/PAP, czy trzeba czekać na uaktualnienie.

Witam uprzejmie,

W wersji fabrycznej do dnia dzisiejszego nagrywanie na zewnętrzny dysk podpięty do wejścia USB HDD w telewizorach firmy Sony serii XD9305 nie funkcjonuje .

Powinno się to zmienić po wydanej dzisiaj tj.12 kwietnia 2016 r. przez firmę Sony nowej wersji oprogramowania do tej serii telewizorów firmy Sony .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

arkti

New member
Witam uprzejmie,

W wersji fabrycznej do dnia dzisiejszego nagrywanie na zewnętrzny dysk podpięty do wejścia USB HDD w telewizorach firmy Sony serii XD9305 nie funkcjonuje .

Powinno się to zmienić po wydanej dzisiaj tj.12 kwietnia 2016 r. przez firmę Sony nowej wersji oprogramowania do tej serii telewizorów firmy Sony .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Dzięki ACCU jak byś coś wiedział co dzisiejsze oprogramowanie wniesie nowego do tej serii Tv to daj znać.
Pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

arkti

New member
Witam, i o to chodzi.
Dzisiaj jadę do SC poprosiłem o przygotowanie 65xd9305 oraz do porównania 65x9005c i 65xd8505 zobaczymy i porównamy.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Moim , skromnym zdaniem telewizor Ultra HD firmy Sony KD-65X9305C z linii 2015 r .wydaje się być wyborem
"bezpieczniejszym" . Choć jak trafi się na telewizor firmy Sony KD-65XD9305 linia 2016 , który
będzie miał równomiernie podświetloną matrycę ( bo niestety często jest jednak inaczej) to również można brać go pod uwagę . Tylko cena według mnie jest stanowczo za wysoka bez dwóch zdań . Ramka powinna być z aluminium , a nie z tworzywa sztucznego . Podstawa także tylko imituje z wyglądu , że jest metalowa , w rzeczywistości jest też z tworzywa sztucznego , ale trzeba przyznać , że jest solidna i stabilna . Przewaga tego telewizora , to jasność obrazu , jaką może wyświetlić ten
telewizor i postęp w wyświetlaniu obrazu 4K HDR Sony .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie jak piszesz każdy wybierze pod siebie... ja osobiście bym poczekał do końca roku i kupił obecny tv ale .. każdy zrobi po swojemu..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czyli wychodzi, że tv z dotychczasowych testów jest niezły, aczkolwiek o te 2 tys na wejście wg mnie jest za drogi pomimo że jest tańszy niż jego poprzednik na wejście w ubiegłym roku.
 

accu

New member
Bez reklam
Czyli wychodzi, że tv z dotychczasowych testów jest niezły, aczkolwiek o te 2 tys na wejście wg mnie jest za drogi pomimo że jest tańszy niż jego poprzednik na wejście w ubiegłym roku.

Witam uprzejmie,

Jest przede wszystkim dostępny w sklepach i potencjalny nabywca może dokonać osobistego oglądu i podjąć decyzję . :-|
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie i to jest bardzo istotne.. a jakby było można jeszcze sprawdzić w jakimś miejscu gdzie można mniej światła włączyć to już cacy by było :)
 

ernet

Active member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Kolejny test telewizora Ultra HD firmy Sony KD-65XD9305 napisany 14 kwietnia 2016 r . na portalu
brytyjskim :

Sony KD-65XD9305 | TrustedReviews
8 pkt za obraz w 2K , moim zdaniem : trafiony/zatopiony .:neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
No i wiele mówiące podsumowanie:
"
However, the Samsung UE55KS9000 does better at delivering the full-colour and brightness dynamics of which HDR is capable. It also sounds significantly better than the rather disappointing audio system built into the KD-65XD9305.
The Samsung suffers with less input lag too, it's able to retain more "pop" with non-HDR sources without suffering backlight flaws, and while it certainly isn't immune to backlight issues with dark HDR scenes, such issues aren’t generally quite as stark as they occasionally are on the KD-65XD9305.

Read more at http://www.trustedreviews.com/sony-kd-65xd9305-review-3d-sound-quality-and-conclusions-page-3#1bWsO8qrhGlsD65W.99"
 

arkti

New member
Witam,
Z braku czasu dopiero wczoraj odwiedziłem SC (3h), tak jak prosiłem miałem do dyspozycji modele xd8505, x9305 oraz xd9305 wszystkie 65"
Przygotowałem sobie pendrive z materiałami ze strony Demo UHD-3D - Ultra-HD / 4K / HDR / 3D a chłopaki z SC mieli możliwość włączenia jakiegoś dema Sony na wszystkich trzech tv równocześnie.
Powiem tak xd8505 wyraźnie słabszy, kolory bledsze czerń i biel na pozostałych dużo lepsza.
Model xd9305 pokazywał więcej szczegółów wyświetlanych w ciemnych scenach,obraz naprawdę robi wrażenie, nawet porównując go do poprzednika x9305 na moje oko nowy model wypadał lepiej.

Odnośnie ramki w xd9305 to na 100% jest to aluminium, może jednak sprawiać wrażenie plastiku ponieważ jest oklejona cieniutką folią ochronną którą należy zerwać.
Z tego co się dowiedziałem posiada również uchwyt ścienny.
Miałem również możliwość włączenia tego tv w ciemnym pomieszczeniu, na ciemnym tle widoczne były lekko jaśniejsze rogi lecz zaznaczam że to naprawdę delikatnie. Przy oglądaniu materiału wideo nie było to zauważalne

Żadem z modeli nie odtworzył pliku (http://downloads.4ksamples.com/downloads/Elysium_trailer_1-4K-HDTN(4ksamples.com).mp4) był słyszalny jedynie głos.

Nie jestem jakimś specjalistą i oceniam jedynie na oko, i jeśli czegoś nie widzę to nie staram się specjalnie. ( mam na myśli clouding i takie tam).
Dzisiaj będę podejmował decyzje ale chyba będzie to xd9305.
Tylko ta cena :???:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety swoje kosztuje jakbyś mógł poczekać to byłoby taniej, a tak to trzeba zapłacić spore pieniądze ale jak Ci się obraz podoba i dadzą Ci w cenie 5 lat gwarancji to miejmy nadzieję, że będziesz zadowolony z zakupu. Ja na Twoim miejscu też bym brał ten tv.
 
Do góry