Specyfikacja telewizorów Ultra HD firmy Sony KD-65XD9305 i Sony KD-55XD9305.

arkti

New member
Witam,

Już wszystko jasne jednak wybrałem 65xd9305 + 4 lata gwarancji myślę że żałowałbym wybierając x9305 , dzisiaj wieczorem biorę się za montaż na ścianie.

Faktycznie nie wspomniałem o tym że wszystkie te trzy tv miały już przez nas zainstalowane najnowsze uaktualnienie chyba z 12.04.16 i żaden nie miał problemów z zawieszaniem systemu Android, przypomnę że około trzy godzinki zabawy.

Zauważyłem że zaraz po uruchomieniu tv trzeba trochę odczekać (jakieś 10-15s) zanim zacznie się coś robić w menu tv ponieważ wtedy trochę ścina. Widocznie jeszcze w tle jakieś apki są uruchamiane.
Wspomnę jeszcze że większość filmików odtwarzaliśmy z KODI.
Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem możliwości Androida a w szczególności korzystanie z KODI :)

Swoją drogą myślałem że serie tegoroczne będą miały już zainstalowany Android 6.0 ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja chyba tak nie czekałbym z utęsknieniem do androida 6.0 bo nie jestem przekonany na 100% jak sobie poradzi procesor z jeszcze bardziej wymagającym SO w tym tv ... chyba że 6.0 dużo więcej mu nie trzeba ... Miejmy nadzieję że w przyszłym roku tv od Sony będą miały lepszy procesor i większą pamięć RAM.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Widzę , że nie tylko ja dałem się nabrać , że ramka jest z aluminium . Niestety , ale nie jest .:neutral:
Ale jak ktoś lubi imitację i dobrze się z tym czuje ..to już jego sprawa .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślę osobiście KOlego, że w tym wypadku to akurat jest najmniej istotne , a patrząc jak niektóre np. wzmacniacze czy amplitunery, którym bardziej przydałoby się aluminiowa obudowa, a mają powkładane rożnego rodzaju plastiki i ludzie z tym żyją to każdy to przeżyje. Ważne żeby obraz był ok i android żeby był stabilny.. ale ile ludzie tyle opinii...
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Telewizor "slim" z tzw. "wyższej półki" i sporo kosztuje , więc tym bardziej na materiałach z jakich zbudowana jest obudowa telewizora , oraz podstawa telewizora , to wydaje się moim zdaniem , że producent nie powinien oszczędzać . :-| Istotne jest bowiem , jakie materiały , oraz podzespoły elektroniczne i matryca zostały użyte . Sam wygląd telewizora to tylko"wisienka" dodana do "tortu".

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pewnie że chciałoby się żeby było jak najlepiej ale powiem Ci szczerze że jakby do tego cena miała iść jeszcze w górę to ja już wolę w takiej formie :) ten tv...
 

pepka

Member
Bez reklam
Saturn aż tak zszedł z ceny? Dobry z Ciebie negocjator :).
Ja chyba również skłaniałbym się ku Samsungowi... chyba.
 

wingg

New member
Zakup Sony w obecnym wydaniu "tylko dla fanów", przepraszam za sformułowanie, ale firma z roku na rok robi coraz większe oszczędności a postęp technologiczny- nijaki...

-->>
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dostałem taką cenę w S...urnie , ale cały czas się zastanawiam nad 65KS8000 zawsze 2 tys taniej a jak
zerkniesz na testy i zestawienie niżej ,to XD nie jest taki cacy....

Best TVs for watching movies - Winter 2016: Reviews

Zobacz jak wysoko oceniają KS9 Samsunga ...

Wiesz zależy jaki test :) możesz też poczekać do testu który będzie na konkurencyjnym forum.. do tego pomyśl bo możesz kupić gwarancję producencką na 4-5 lat w SC a na samsunga tylko kupisz ubezpieczenie i pewnie jeszcze droższe jest jak gwarancja producencka.. i Sony ma 3d ale może Ciebie 3d nie interesuje.. ale co by nie mówić to trzeba pomyśleć i dokonać wyboru :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czytając go kolejny test w sumie wychodzi na +++ a jakby ze dwa-trzy tysiące mniej kosztował na wejście to na[prawdę relatywnie uważam, że warto byłoby się zastanowić nad tym modelem.. choć jakby Samsung w serii 9 miał 3d to też nad tym modelem bym się zastanowił jakby dawali 4 lata swojej gwarancji.
 

arkti

New member
Witam,
Po kilkunastu dniach mogę jeszcze podkreślić wyjątkową jasność tego LCD, docenia się to podczas oglądania tv w bardzo nasłonecznionym salonie. W porównaniu do poprzednika 46z5500 to przepaść.
Ktoś już chyba o tym pisał..
Pozdrawiam:)
 
Do góry