Specyfikacja telewizorów Ultra HD firmy Sony KD-65XD9305 i Sony KD-55XD9305.

accu

New member
Bez reklam

Witam uprzejmie,

Wysoka ocena przez testującego . Testujący pisze o bardzo dobrej jednolitości podświetlenia . Wydaje się moim skromnym zdaniem , że firma Sony wysłała
do testu wyselekcjonowany egzemplarz . :| Bardzo fajny filmik trwający ponad 12 minut , ukazujący szczegółowo elementy menu telewizora , gdzie można ustawiać poszczególne parametry obrazu .:|


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja osobiście czytając wszystkie testy tego modelu co były dostępne w tym temacie - uważam że tv jest przyzwoity, a jakby był ze 2-3 tyś tańszy :) na wejście to jak dla mnie nie ma co się czepiać. Choć wiadomo że zawsze będzie się chciało lepiej, taka natura człowieka.
 

Robert1272

New member
Kosztuje ile kosztuje, tańszy nie jest i chyba bym wolał dorzucić te 2-3 tyś do Panasonica DX 900 niż czkać aż stanieje o tyle Sony.
Zawsze lubiłem Sony ale tym razem trochę przyoszczędzili, zwłaszcza na materiałach, plastik to mam w telewizorach za 1 tyś.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wszystko kwestia gustu - tutaj już ktoś pisał że w jakimś markecie zaproponowali mu cenę 14 tyś także nie trzeba zbytnio czekać żeby kupić taniej ...
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Lubię telewizory firmy Sony , ale na moment bieżący , moim skromnym zdaniem , komu się spieszy z zakupem telewizora 65" , to chyba jedną z najlepszych alternatyw jest zakup telewizora Ultra HD firmy Samsung UE-65KS8000 , w cenie do 12 k .:neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dobrze byłoby jakby jakieś takie testy powstały które porównywałyby dwa rożne modele... dla mnie samsung by odpadł od razu bo nie ma 3d, a mi na tym zależy.. plus nie ma gwarancji producenckiej przez cały czas kiedy chce się kupić tv, a tylko przy promocji i generalnie jest to jak te modele wchodzą.. a nie np kiedy już są w sprzedaży 8-10 miesięcy..
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Bez 3D można też cieszyć się bardzo dobrą jakością obrazu i dobrym Smart TV .:neutral:
Z gwarancją producencką to bywa niestety różnie , jak "trafi" się dobrze , to telewizor będzie sprawny z 5 lat . Przykładem może być mój "Philips-pchełka" , który działa bezawaryjnie od lipca 2010 r.:neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Dokładnie, wszystko zależy na jaki egzemplarz się trafi. Ja bardzo intensywnie eksploatuję Panasa od maja 2008 r. i śmiga do tej pory bezproblemowo.
Co do 3D, to wszystko zależy od tego jakie ktoś ma potrzeby. Jeśli ktoś lubi 3D i ma bogatą kolekcję produkcji 3D, to wiadomo, że musi kupić nowy TV z 3D. Ja mam jeszcze LG z 3D od 2012 r. i przyznam szczerze, że od momentu kupna obejrzałem raptem 3 filmy i mnie do 3D w ogóle nie ciągnie i wolę 2D. Dlatego dla mnie 3D nie jest więc konieczne.
Czy ktoś z forumowiczów kupił może i przetestował nowego Samsunga KS7000???
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście to kwestia priorytetów i to co się lubi... ja mam ponad 30 filmów w 3d więc troszkę kasy już poszło i jak dla mnie tv kolejny musi być z 3d.. a np smarta może dla mnie nie być bo korzystam tylko z YT...
Gwarancję też muszę mieć na 4-5 lat bo tv patrząc obiektywnie to najgorsze dziadostwo pod względem awaryjności rtv czytając to ile ludzi ma problemów ... mi udaje się ale kiedyś ten pierwszy raz pewnie będzie.. kwestia czasu..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na szczęście 3D idzie do lamusa ...

To zależy jak na to popatrzeć nie wspominając to co kiedyś mówiłeś na temat 3d kiedy ono wchodziło i jaki byłeś zachwycony 3d na AS.. - zresztą pisałem o tym kiedyś.. szybko Kolego zmieniacie zdanie od zachwytu do... za rok-dwa wrócą do 3d Producenci i co znowu zmienimy zdanie ??? :)
Wielu ludzi ma zdanie typu że skoro ktoś nakręcił ten biznes między innymi tacy ludzie jak Ty to uczciwe jest żeby po dwa - trzy egzemplarze każda z firm miała takie tv dla tych co lubią 3d, a dwa dla tych co zakupili dużo filmów w 3d i za 2-4 lata jak będą zmieniać tv zostaną z palcem... bo ktoś nakręcił interes, a teraz ma się ludzi w ...... taka jest prawda.. i będąc na Twoim miejscu z czystej przyzwoitości dla tych ludzi którzy zakupili wiele filmów, a przy tym wydali niezłe pieniądze na to - między innymi ja, pisałbym bardziej z wyczuciem..


Ernet za pieniądze porównywalne do tego Soniaka to nawet chyba kupi się KS 9000 - przynajmniej tak mi się wydaje, że za 13 tyś widziałem w MM.
 
Ostatnia edycja:
Do góry