Sony 50W755C

rafikdm

New member
tomwega
Poniżej masz dane
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    20,5 KB · Wyś: 155

maniekh

New member
Witam. W związku z tym że kończy mi się umowa w NC mam zamiar wymienić dekoder na moduł i teraz pytanie czy sony 50W755C będzie działał z CAM CI+ od nc+ czy muszę kupić inny? czy są jakieś problemy z takim połączeniem i ogólnie jak to się sprawdza w dłuższym użytkowaniu?
Jak się sprawdza wersja andka 6.0.1 czy niema żadnych problemów?
 

merx

New member
Moduł nc+ jest parowany z kartą więc nie wymienisz na inny. Ja mam moduł technisata z kartą smart hd i działa bez problemów. Aktualizacja do android 6 została wstrzymana bo wielu zawiesiła telewizor na amen.
 

eloszki

New member
Szanowni czy ktoś mógłby podrzucić jakieś ustawienie tego tv pod gry a dokładnie pod konsole ?

Druga rzecz kiedy na ekranie jest trochę czarnego cały ekran się ściemnia - jak to wyłączyć ?

Dzięki


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

eloszki

New member
Dzięki. Spróbowałem ale on działa tylko na oświetlenie w mieszkaniu a nie na samym ekranie tzn jak w mieszkaniu jest jasno to ekran cały się rozjaśnia i odwrotnie. Może poprzednio nie sprecyzowałem dokładnie. Jak na samym ekranie pojawia się dużo czarnego to caly ekran się tak jakby dostosowuje do tego i się ściemnia. W ciemniejszych scenach filmu np. Kiedy w filmie pojawiają się napisy to ekran się rozjaśnia i tak w kółko. Mocno to przeszkadza i to chce usunąć i nie potrafię znaleźć opcji.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

radku86

New member
Spróbuj action menu > obraz > ustawienia zaawansowane > jasność > zaawansowane zwiększenie kontrastu i wyłącz to.
 

eloszki

New member
Witam.

Podczas oglądania w lewym górnym rogu ekranu pojawia się komunikat: HDMI 1 mhl i znaczek podłaczenia do gniazda. Niestety komunikat nie znika i widnieje przez cały czas. przez poprzednie miesiące pojawiało się to tylko przez chwilę przy uruchamianiu telewizora i ps4. Teraz nawet po naciśnięciu przycisku i+ czasami tez nie znika tylko pokazuje format ekranu pełny i tyle. Jakieś pomysły?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

tosemjaja

New member
Mam wersję androida 5.1.1 na 55w755c. Nie robiłem nigdy żadnej aktualizacji, to co trzeba mi działało w porządku, łącznie z nagrywaniem filmów na USB.

Jednak zauważyłem, że nie działa poprawnie przesyłanie zdjęć z telefonu na TV przez WiFi. Pokazuje się jedno zdjęcie i się wiesza.
Czy aktualizacja może to naprawić i przy okazji popsuć inne rzeczy jak nagrywanie na USB? Oprócz filmów z youtube nic innego nie używam.
 

radku86

New member
Witam,
przymierzam się do zakupu konsoli. Nie wiem jeszcze czy będzie to PS4 czy xbox one ale zastanawiam się czy sam telewizor będzie lepiej współpracował z którąś z konsol. Ma ktoś może jakieś doświadczenie w temacie?
 

Ziolek512

New member
Witam. Ja również mam problem z tym TV używam przede wszystkim kodi i nc+ go, od pół roku mam problem z przycinaniem się filmów. Internet jest przez wi-fi i zawsze myślałem że to coś z winy sieci routera itp. Ale po instalacji programów sprawdzających prędkość internetu w TV jest jakaś paranoja max 20% prędkości dochodzi do telewizora. Robiłem reset ale nic nie daje. Nie robiłem aktualizacji mam 5.1
 
Do góry