Sony 50W755C

omaxp

New member
Witam was

Czy znajdę gdzieś test tego TV jutro zamierzam go zakupić i chciałbym się dowiedzieć troszkę na jego temat
 

izon

New member
Będzie za 10 dni.


No to muszę wstrzymać się z zakupem jeszcze 10 dni, chyba, że mi powiecie czy w wersji 43 calowej jest taka sama matryca jak w większych, czy cena nie wydaje się wygórowania w stosunku do starszych ale wciąż rewelacyjnych modeli no i przede wszystkim, czy input lag nie będzie mi przeszkadzać w grach (36 ms - gorzej niż w ubiegłorocznych modelach). Reszta mało mnie interesuje - o jakość obrazu się nie martwię w przypadku Bravii :)
 
Ostatnia edycja:

robicivic

New member
Też mam w planach zakup tego tv bo nie chce miec i płacic za 3D w 50w805c a tak to ten sam tv ,jest test u konkurencji ale tam jeszcze nie było poprawki lipcowej uwzględnionej w tv obywatelhd prosze wpisac i zakładka test w755
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś zrobiłem połowę testu 50W809 i jestem pod wrażeniem.
Sony odrobił lekcje i chyba obejmie przywództwo w tej klasie.
Niektóre elementy biły rekordy.
Blokada szumów, równość podświetlenia matrycy, płynność - czapki z głów.
 

izon

New member
Dziś zrobiłem połowę testu 50W809 i jestem pod wrażeniem.
Sony odrobił lekcje i chyba obejmie przywództwo w tej klasie.
Niektóre elementy biły rekordy.
Blokada szumów, równość podświetlenia matrycy, płynność - czapki z głów.

A czy wersja 43 calowa posiada dokładnie te same podzespoły/funkcjonalność? Rozumiem, że jest to wersja nowsza od omawianej W755?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest o piętro wyższa. Jest na tej samej matrycy więc powinno być jednakowo. Będą ludzie mieli dużo radości.
 

izon

New member
To jest o piętro wyższa. Jest na tej samej matrycy więc powinno być jednakowo. Będą ludzie mieli dużo radości.

W takim razie czekam na ostateczną wersje testu i wtedy podejmę decyzje:) - rozumiem, że na test wersji W809C też trzeba będzie poczekać jeszcze 10 dni?
 
Ostatnia edycja:

andrzejgl

New member
ja posiadam model 55w755c ale nikt mi bardzo nie odpisał czy zrobiłem dobry zakup ,jak mam skalibrować obraz mam ustawione na kinowy i muszę się z tego zadowolić a tak pozatym tv funkcje działają płynnie
 

omaxp

New member
nie działają aplikacjie

Kupiłem dziś 50W755C obraz żyleta co do androida śmiga ok, jedynie co mnie martwi to to że nie działają aplikacje takie jak youtube, tvp player itp. za każdym razem pisze mi że nie mam połączenia sieciowego, a to dziwne bo np. sklep z apkami działa i się łączy normalnie, czy ktoś ma podobny problem bo nie wiem czy to wada czy co ???
 

naTe966

New member
Witam. Właśnie konfiguruję KDL50-w755c i wyskoczył mi komunikat. Przekreślona wtyczka z której uchodzi dym oraz obok coś się cały czas ładuje. Nie mogę nigdzie znaleźć inf. na ten temat. Czy to normalne i mam to po prostu przeczekać?

Pozdrawiam!
 

Krukocz

New member
Witam.
Mam co prawda inny model bo 55x8509c, ale z tego co piszą może być podobnie i w tym.
Problemy z internetem tj. youtube itp są gdy nie jest ustawiona data i godzina. Proponuję ręcznie wklepać. W moim tv tak się dzieje. Ludzie na forach Sony skarżą się na ten problem.
Pozdrawiam.
 

andrzejgl

New member
Witam. Właśnie konfiguruję KDL50-w755c i wyskoczył mi komunikat. Przekreślona wtyczka z której uchodzi dym oraz obok coś się cały czas ładuje. Nie mogę nigdzie znaleźć inf. na ten temat. Czy to normalne i mam to po prostu przeczekać?

Pozdrawiam!

jesto normalna sprawa przy pierwszemu uruchumieniu umie to trwało z 30 min model kdl55w755c
 

andrzejgl

New member
Kupiłem dziś 50W755C obraz żyleta co do androida śmiga ok, jedynie co mnie martwi to to że nie działają aplikacje takie jak youtube, tvp player itp. za każdym razem pisze mi że nie mam połączenia sieciowego, a to dziwne bo np. sklep z apkami działa i się łączy normalnie, czy ktoś ma podobny problem bo nie wiem czy to wada czy co ???

nie wiem umie w moim jest wsio ok tylko jak by mi kto pomugł skalibrować obraz to było by super
 

robicivic

New member
W755C nie ma 3D i ma MotionFlow XR 800Hz
W809C ma 3D i MotionFlow XR 1000Hz
podsumowując 1000 nie zobaczysz to bardziej marketing matryce 120HZ w obu tu jest kwestia albo chcesz 3D i za niego płacic albo nie 1wrzesnia będą nowe aktualizacje(trochę poprawia stabilność systemu,mam wrazenie ze ten rok bedzie testowym to nowy system ,chyba ze sony sie sprezy i dopracuje go do perfekcji choc w to wątpie kto by kupił modele z 2016,2017itd;))))) może lepiej poczekać z zakupem stanieją jeszcze więcej ludzi kupi więcej testów bedzie :))
 

izon

New member
W755C nie ma 3D i ma MotionFlow XR 800Hz
W809C ma 3D i MotionFlow XR 1000Hz
podsumowując 1000 nie zobaczysz to bardziej marketing matryce 120HZ w obu tu jest kwestia albo chcesz 3D i za niego płacic albo nie 1wrzesnia będą nowe aktualizacje(trochę poprawia stabilność systemu,mam wrazenie ze ten rok bedzie testowym to nowy system ,chyba ze sony sie sprezy i dopracuje go do perfekcji choc w to wątpie kto by kupił modele z 2016,2017itd;))))) może lepiej poczekać z zakupem stanieją jeszcze więcej ludzi kupi więcej testów bedzie :))

Dzięki za odpowiedź. Biorąc pod uwagę minimalną różnicę w cenie wezmę nowszy model.
 

pawelll

Member
Żaden z nich nie jest nowszy - oba to modele C na 2015 rok. Jak pisał robicivic praktyczna różnica wydaje się znikoma- z jedną niewiadomą: hardware płyty głównej (procesor w szczególności). Może (ale nie musi) być słabszy w W75C. W przypadku rozwijającego się systemu jakim jest AndroidTV to może być istotne. Ale nie znalazłem nigdzie info na temat hardware.
 
Do góry