Sony 50W755C

racuh

Banned
755 i 756 na 100% nie mają dvb-s. Dopiero wyższy model W809 i w807 mają.

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
 

MiR88

New member
Czyli z tylu to wejscie z namalowana taka antena sat, na końcówkę taka jak kabel satelitarny to będzie cyfrowa kablowka ?? Bo dziś mi gość to pokazywał w media expert , z tylu obok wejścia na kabel zwykły antenowy naziemny, bo mu właśnie mowilem że maja błąd w opisie że te modele nie posiadają tunera sat.
 
Ostatnia edycja:

racuh

Banned
Nie wiem jak jest z modelem 50 calowym ale ostatnio oglądałem 55 calowy i ten TV mial tylko DVB-T DVB-T2 i DVB-C, ale nie przyglądałem mu się jakie ma złącza.
 

MiR88

New member
RHJG z Twoich linków też wynika, że mają tuner cyfrowy DVB-S i DVB-S2, Racuch natomiast napisał, że na 100% nie mają. Z tym coś widocznie jest nie tak. Może są jakieś dwie wersje. Bo albo ja cos poknociłem ale kurcze byłem prawie pewien, że tam było wejście DVB-S a w opisie w 2 sklepach było na 100% (ale to akurat nic nie znaczy (-: ) może to jakieś nowe wersje. Po jutrze będę w tym sklepie to podjadę poproszę obsługę i pstryknę zdjęcie i wkleję na forum.
Pozdrowienia dla Forumowiczów


Teraz znalazłem coś takiego i z tyłu na zdjęciu widać że jest wejście na kabel sat.
http://obywatelhd.pl/index.php/2015/07/15/sony-w755c-czy-tani-android-ma-sens-test/
Dokładnie na tym zdjęciu widać że jest:
http://obywatelhd.pl/wp-content/uploads/2015/07/Sony-W755C-złącza.jpg
 
Ostatnia edycja:

MiR88

New member
Czy we wszystkich modela 50" i 55" w809c i w755c są matryce VA ??
Czy może się zdarzyć jak z tymi tunerami ,że jedne będą VA a drugie IPS ??
Nie orientujecie się ??
 

MJRegul

New member
Zainstalujcie sobie KODI wszystkie filmy smigaja idealnie zero rozmyć dzwieku z obrazem itp

Zacytuje siebie z innego forum: Sorry ale Jurassic World w bardzo wysokim bitrate (waga 19GB) w .mkv odtwarzane poprzez KODI zjada 80%+ procesora. Włączenie menu telewizora podczas odtwarzania powoduje skok obciążenia do 100% i cięcie się menu telewizora. Włączenie motionflow daje płynny obraz przez parę sekund i przycięcie, znów płynny i przycięcie, procesor skacze od 75 do 90% obciążenia. TV resetowany, zero dodatkowych aplikacji zainstalowanych, najnowszy android. Co jak co 4 jajka by się przydały i ze 3GB ramu.
 

racuh

Banned
To z menu osobiście się przekonałem bo po dłuższym przeglądaniu opcji potrafi się zawiesić na około minute. Tak samo przy strojeniu DVBT.

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
 

gorzkit

New member
Witam wszystkich

Przepraszam za troche nie na temat ale czy Sony produkuje jeszcze TV bez Androida i bez 3D który dawał by obraz dobrej jakości ( wielkość 42-43" ). Możecie coś polecić bo potrzebuje sprzetu do tylko oglądania telewizji bez zbędnych bajerów. Zastanawiałem sie nad tym TV ( w temacie ) ale nie chciał bym żeby telewizor się zawieszał.
 

MikChy

New member
Cześć, zastanawiam się nad kupnem Sony 50W755C, czy mogę prosić użytkowników o komentarz na jego temat? warto/niewarto, wady/zalety?
 

raptorf222

New member
Witaj,
zakupiłem tydzień temu ten telewizor. Wcześniej chcieliśmy z żoną 48 cali, ale ostatecznie dołożyliśmy do 50W755C.
Jakość obrazu jest bardzo dobra, ja jestem zadowolony. Odbiornik ma Androida na pokładzie, który działa całkiem dobrze, choć czasem widzę że przytnie się przy grzebaniu w menu aplikacji.
Możliwość instalacji odtwarzaczy to super sprawa, wrzuciłem KODI i powoli poznaję co mogę zobaczyć dzięki temu. Bierz i nie zastanawiaj się.
 

lechr

New member
Cześć, zastanawiam się nad kupnem Sony 50W755C, czy mogę prosić użytkowników o komentarz na jego temat? warto/niewarto, wady/zalety?
Ja napiszę o wadach jak dla mnie.
1 jak telewizor powiesz na ścianie to podłączenie czegokolwiek graniczy z cyrkowa sztuczka 4 poziomu
2 zasilacz osobno i ściana to tez niedobry pomysł
3 czasami musisz fleshoac przez neta a czasami tylko pendrive można to zrobić
4 bałagan w plikach jak nie masz Kodi
 
Do góry