Sony 50W755C

Jacaranda

New member
Czy ktoś korzysta z aplikacji Player+ (Player.pl) na Sony Android TV?

Dla mnie po aktualizacji Sony do Android 6.0.1 ta aplikacja jest niedostępna w Google Play

Player+.JPG

Niedawno byłą publikacja na AntyWeb gdzie autor tez narzekał ze aplikacja Player.Pl juz nie jest dostępna na Sony Android TV po jednej z aktualizacji.

antyweb.pl/felieton-nigdy-wiecej-android-tv/
 

flugo

New member
Poratujcie :)
planuję w końcu zrobić aktualizację. Obecna w TV jest z lutego sprzed dwóch lat.
Kończy się gwarancja więc mam motywację :) Czy obecna wersja androida na 50W755C jest w porządku? Mogę z czystym sumieniem aktualizować?
Telewizor po prostu oglądam, nie mam ani nagrywania na USB, ani odtwarzania. Chciałbym to mieć może w przyszłości wykorzystam. Nie chcę też zostać z problemem jak się gwarancja skończy.
 

tosemjaja

New member
Poratujcie :)
planuję w końcu zrobić aktualizację. Obecna w TV jest z lutego sprzed dwóch lat.
Kończy się gwarancja więc mam motywację :) Czy obecna wersja androida na 50W755C jest w porządku? Mogę z czystym sumieniem aktualizować?
Telewizor po prostu oglądam, nie mam ani nagrywania na USB, ani odtwarzania. Chciałbym to mieć może w przyszłości wykorzystam. Nie chcę też zostać z problemem jak się gwarancja skończy.


i co aktualizowałeś? :)
 

majkwro

New member
no właśnie, ja mam co prawda w805c ale to "po jednych pieniądzach" i zastanawiam się czy aktualizować :)? od nowosci 12.2016 nie aktualizowałem.
 

jasiq

New member
Panowie mam problem z moim KDL- 43W805C

Tak jakby się zawiesił (bywało to nie raz) więc by nie czekać zrestartowałem przyciskiem power i teraz przy uruchamianiu ciągle się restertuje. Pojawia się logo sony i zaczyna pojawiać się android po czym następuje reset i tak w kółko. Probowałem twardego resetu trzymajac z tyłu te dwa przyciski (światło zmienia kolor) nic nie pomogło, probowałem też z podłączonym pendrive z aktualka, rowniez nie pomogło . Zapewne to płyta głowna której już nie można pewnie kupić czyli rozumiem telewizor na śmietnik ??

CO radzicie?:)
 

nagdob

Member
Bez reklam
Panowie mam problem z moim KDL- 43W805C

Tak jakby się zawiesił (bywało to nie raz) więc by nie czekać zrestartowałem przyciskiem power i teraz przy uruchamianiu ciągle się restertuje. Pojawia się logo sony i zaczyna pojawiać się android po czym następuje reset i tak w kółko. Probowałem twardego resetu trzymajac z tyłu te dwa przyciski (światło zmienia kolor) nic nie pomogło, probowałem też z podłączonym pendrive z aktualka, rowniez nie pomogło . Zapewne to płyta głowna której już nie można pewnie kupić czyli rozumiem telewizor na śmietnik ??

CO radzicie?:)

W moim (identycznym) padła matryca. I to tuż po gwarancji. Może z dwóch zrobić jeden? :)
Jakby co to pisz.
 

radku86

New member
Witam,
posiadam telewizor 55W755C. Kupiłem sobie słuchawki bezprzewodowe creative blaster jam.
Słuchawki się nie chciały sparować z TV. Trochę poczytałem i doszedłem mniej więcej do tego, że moduł bluetooth nie wysyła sygnału z TV. Dokupiłem Adapter USB Bluetooth 4.0 do PC Baseus (biały) (CCALL-BT02) i nadal się ze sobą nie parują.

Może ktoś mi coś na to poradzić? Będę bardzo wdzięczny.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Witam,
posiadam telewizor 55W755C. Kupiłem sobie słuchawki bezprzewodowe creative blaster jam.
Słuchawki się nie chciały sparować z TV. Trochę poczytałem i doszedłem mniej więcej do tego, że moduł bluetooth nie wysyła sygnału z TV. Dokupiłem Adapter USB Bluetooth 4.0 do PC Baseus (biały) (CCALL-BT02) i nadal się ze sobą nie parują.

Może ktoś mi coś na to poradzić? Będę bardzo wdzięczny.

Wejdz w menu serwisowe i zobacz czy jest opcja włączenie BT , BT na pewno jest ale nie pamiętam czy jest włączone czy wyłączone ?
 

radku86

New member
Menu serwisowe odnalezione. Teraz to pytanie czego szukać odnośnie bluetooth:niewiem:

Generalnie to bluetooth jest włączone bo ze smartfonem mi się łączy i paruje. Problem jest że słuchawkami.
 
Ostatnia edycja:

radku86

New member
I jak? Ktoś z tym bluetooth dopomoże??

Jak z tym telewizorem połączyć słuchawki bluetooth?
 
Ostatnia edycja:

jasiq

New member
radku ztego co wiem niestety odpusc sobie ;/ mialem 805 i nic sie nie dało zrobić , chyba ze zakupić jakieś dedykowane słuchawki sony może.Mimo że lubiłem nawte ten model TV to uczciwie przyznam moj inny samsung i lg ułatwiają życie:) ale to samo sie pewnie tyczy nowych sony. Możesz też robić jak ja kiedyś podłączać słuchawki na kablu - miałem taka przedłużkę kilku metrową i w sumie nie było problemu żadnego no i gwarancja braku opoźnień dźwięku bo z tym też rożnie bywa:)
 

omaxp

New member
Sony KDL-50W755C

Witam :razz::razz::razz::razz:

Jako założyciel tego wątku który ma już ponad 60 stron mam do was pytanie forumowicze
W 2015 kupiłem Sony KDL-50W755C i mam go do dzisiejszego czasu gra cały czas od rana do wieczora i nic mu się nie dzieje i jestem z niego bardzo zadowolony

Podzielcie się waszymi opiniami jak tam wasze TV też tak długo wytrzymały :) i powiedzcie mi czy jest sens kupować co innego na dzisiejszy dzień :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pytanie czy masz dodatkowe potrzeby ?
- masz obrazy Netflixa lub innych platform w 4K ?
- chcesz mieć lepszy dźwięk ?
- chcesz mieć szersza współpracę multimedialną ?
- chcesz przy okazji większy ekran ?
- w jaką klasę cenową celujesz ?
 

omaxp

New member
Sprzęt mam już przystosowany pod 4K oprócz TV mój budżet na sam TV 5000 zł max 60 cali, martwi mnie tylko cena płyt UHD :( bo średnio 150 zł trzeba dać za dobry film


Co do serwisów streamingowych to jeszcze im daleko do prawdziwego 4K dlatego opieram siętylko i wyłącznie na płytach UHD
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To warto zdecydowanie.
Brałbym Oleda 55" Philipsa a ambilightem lub LG 55"
Masz w stosunku do swojego wszystko w najwyższej jakości !
Uśmiech gwarantowany od rana do wieczora.
Jak będziesz niebieski to jeszcze z pakietem dodatkowo.
Każda złotówka wraca do Ciebie radością.
To nie jest tylko zakup telewizora, ale zakup nowej jakości.
 
Do góry