[Nasze Zestawy AV] Się buduje :)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dobrze że dodałeś ten sprzęt bo dla mnie to akurat ten garaż to najmniej istotny w tym wszystkim :- ) jak miałbym wybierać np pomiędzy wystrojem garażu sali dedykowanej super wykonanej ale ze słabymi kolumnami czy nawet średnimi i do tego słaba elektronika a np choćby to co ma Kolega Dyzio wolałbym "słabszy" garaż a fajniejsze klocki tak jak ma właśnie Dyzio..
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
IMG_0391.jpg
[/url][/IMG]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I jak wrażenia bo nicnie piszesz na forum NA... tak źle czy tak dobrze w stosunku do Transparenta którego posiadasz 😛
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No patrz, a myslelimy ze cie gdzies wcielo....



A tu pewnie wszystkiemu winny byl Mcintosh bo za wolno wypuszcza nowosci xD
 

rabit

Active member
Bez reklam
Zasłuchał się Dyzio i nie miał czasu na wpisy na forum... :) :) Zresztą, który z nas, siedział by przed kompem, mając taką "świątynię audio" w domu? :)

Po tylu klockach, wreszcie widzę że MC zostaje na dłużej. Super!!!
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powiem Wam, że ten MA252 gra naprawdę dobrze :)
Porównywałem z MC2301 i jestem mocno zaskoczony klasą grania. A jeszcze biorąc pod uwagę cenę...

IMG_0480.jpg
[/url][/IMG]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To fajnie, że jesteś zadowolony :) a cena faktycznie jest fajna w stosunku do 2301- choć w tym wypadku mamy do czynienia też i z większą mocą.
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
O wypasionym salonie nie będę wypowiadał się , bo nie ma co, wypas. Ale kotek jest PIĘKNY! Prześliczny. Nemo:D:D:D. Fajne imię ma. :mrgreen:
 
Do góry