[Nasze Zestawy AV] Się buduje :)

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Specyfikacja techniczna:

Impedancja wejściowa: 330 kOhm
Czułość wejść dla mocy znam.: 1 Vrms
Impedancja wyjściowa: 0.009 ohm
Poziom tła: <-110 dB
Pasmo przenoszenia: 10-120 000 Hz
Zniekształcenia THD+N: <0.002%
Współczynnik tłumienia: >900
Maks. moc impulsu: >150 A
Moc znamionowa: 1x600 W / 8 ohm, 1x1200 W / 4 ohm, 1x2400 W / 2 ohm
Pobór energii: 230 W (idle)
Masa: 41 kg

To ma az 600 w RMS w "prawie" klasie A?

41kg wagi.

Musisz uwazac aby glosniki nie wystrzelily w kosmos. Ostatnia lampka macintosha pozegnana?
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nemo AW600 to monobloki tranzystorowe...ale fakt, że mają sporo z lampy :)

O, jeszcze gorzej:)
Dyzio, już dawno powinny sprzedawać karnety , na tą swoją salkę. Ja i nie słyszałem nigdzie o tym że istnieje taka firma jak Nemo.Robiąca stacji elektryczne , którą można zasilić małe miasteczko. ;)
Nie ma co, po prostu masz kosmos. :popcorn:
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
O, jeszcze gorzej:)
Dyzio, już dawno powinny sprzedawać karnety , na tą swoją salkę. Ja i nie słyszałem nigdzie o tym że istnieje taka firma jak Nemo.Robiąca stacji elektryczne , którą można zasilić małe miasteczko. ;)
Nie ma co, po prostu masz kosmos. :popcorn:

Ta firma to Electrocompaniet a monobloki AW600 Nemo :)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ta firma to Electrocompaniet a monobloki AW600 Nemo :)

:)Ok. Nie będę wpisywać w google nazwę tej firmy, ale domyślam się że budżet małego afrykańskiego Państwa z rok czasu nie miał by problemów ze Światowymi Bankami. :D
Już więcej pytań nie zadaję.:D Wystarczy na dziś moich braków wiedzy. :oops::oops:
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mocne 1,2kw do posłuchania na Święta :)

IMG-0639.jpg
[/url][/IMG]
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Fajnie wygladaja w twojej salce. Czesto zmieniasz kolunny.

Tak z ciekawosci, czesto sie alienujesz sam w garazu? Czesto tam przesiadujesz?

Ps.
Stare kolumny to sprzedajesz za pomoca jakiegos forum? Czy zostawiasz w rozliczeniach?
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do garażu przychodzi żona, synek, córka i...kot :)
Sprzedaję na różne sposoby, oby skutecznie i opłacalnie.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
no i jak Dyziu wrażenia? napisz coś więcej :)

Posłuchałem przez weekend i mogę coś napisać. Zacznę od konkluzji: najlepsze kolumny jakie do tej pory były w garażu. Największa różnica...to bas: do tej pory wydawało mi się, że mam bas ale dopiero teraz zrozumiałem co znaczy prawdziwa stopa perkusyjna, brak "sklejania" się na dole i różnicowanie w tej warstwie dźwiękowej.
Średnica i wysokie pokazują wszystkie detale i szczegóły jednocześnie bez ostrości i metaliczności - to na pewno spowodowane jest podłączeniem do elektroniki lampowej - tutaj na pewno można korygować brzmienie wg własnego gustu. Słychać absolutnie wszystko i całość oparta jest na mocy i rytmice tzw. drive :). Przestrzeń w głąb i za plecami (jeżeli takie są realizacje) to w garażu normalne - tak jak z mniejszymi kolumnami.
Ciągle jestem pod ogromnym wrażeniem. Dzisiaj jeszcze podłączę pożyczony kabel zasilający do Lumina i XLR na linii Lumin -> przedwzmacniacz.
 
Do góry