Sharp RD2 - wszystko o serii

C

cavarr

Guest
kiki napisał:
właśnie dojechały 37 Rd 2
porównam je dziś z Samsungiem 37 R 82, Loewe Modus 37, 37 Toshiba 3030 , 37 JVC g 80 , 40 Samsung M 86 , Pioneer 4270 xa
szkoda, że zabraknie Panasonic'a TX-32LX700P


ps
mam nadzieję, że dokładnie opiszesz swoje odczucia na temat powyższych TV i czy różnica w cenie np 32Rd2 vs TX-32LX700P jest warta dopłaty :)

pozdro i czekamy na jakieś testy :)
 
Ostatnia edycja:

mk1976

New member
Czy ktoś porównywał telewizory 100Hz Toshiba 37WL68P oraz Sharp 37RD2e?
Cena na korzysc Toshiby 10%tanszy
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
bedą jutro , bo muszę powiększyć zdjęcia - aby lepiej było widać.
 
C

cavarr

Guest
kiki olej foty ;) dawaj test heh
rozumiem, że pisząć "bedą jutro" o godz Dzisiaj 01:24 to test ujrzy światło nie jutro, a dzisiaj 08.05.2007r
 

mdag

New member
kiedy w Polsce będą dostępne LC-42RD2E ?
zaraz po lecie chciałbym kupić tv, a ta seria RD2E zapowiada się interesująco, - wstępnie zainteresował mnie 42XD1 lub Toshiba 42X3030, ale może nie warto się porywać na FullHD - zastosowanie głównie C+HD, czasami jakiś film z PC (prędzej 720p niż 1080), w przyszłości pewnie jakiś odtwarzacz HD, póki co DVD.

wie ktoś może coś na temat terminu dostępności LC-42RD2E w Polsce ?
 

kaszawgarnku

New member
mdag napisał:
kiedy w Polsce będą dostępne LC-42RD2E ?
zaraz po lecie chciałbym kupić tv, a ta seria RD2E zapowiada się interesująco, - wstępnie zainteresował mnie 42XD1 lub Toshiba 42X3030, ale może nie warto się porywać na FullHD - zastosowanie głównie C+HD, czasami jakiś film z PC (prędzej 720p niż 1080), w przyszłości pewnie jakiś odtwarzacz HD, póki co DVD.

wie ktoś może coś na temat terminu dostępności LC-42RD2E w Polsce ?

Przyłączam się do pytania kiedy 42 cale rd2 bedzie w Polsce i jaka może być jego cena ?
 

plagiator

New member
Ustawienia obrazu RD2E

Czy wiecie moze, gdzie mozna znalezc jakas stronke z optymalnymi ustawieniami dla konkretnych LCD? Mi chodzi akurat o 37 RD2E. Dzieki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
trochę miałem pracy z prezentacjami i mamy remonty na sklepach. Telewizory testowałem obok siebie , ale nie zdążyłem zrobić zdjęć.
A ponieważ wszystkie sie sprzedały muszę teraz czekać kilka dni.
Ale za to porównanie będzie profesjonalne.
Mogę tylko powiedzieć że w obecności kilku osób testowalismy . I panowała jedna opinia - Sharp RD2 - to chyba w tej chwili jest to na co wiele osób czekało.
pozdrawiam
 
C

cavarr

Guest
kiki, a jak ma się ten sharp rd2e w porównianiu do Panasonic 32lx700 ??

bo testy, testy, a konkretów nie ma :]
 

czapczak

New member
cavarr napisał:
kiki, a jak ma się ten sharp rd2e w porównianiu do Panasonic 32lx700 ??

bo testy, testy, a konkretów nie ma :]

Panasonic-a 32lx700 jescze chyba nie sprzedają to cięzko go porównać z tym SHARPEM.
 

kuba380

New member
obraz w sharpie bedzie lepszy!! Jest szybsza matryca i wiekszy kontrast!! a SILNIKI graficzne sa na tym samym poziomie czyli bedzie lepszy! a nawet sharp ma lepsze silnki graficzne !!
 

mateozz

New member
37rd2 and PC

sponn napisał:
A testowal ktos wposlprace z PC ? Jak to wyglada bo zdaje sie ze SHARP-om daleko bylo do doskonalosci jezeli chodzi o ten element.

czesc,
podlaczalem z PC po wszystkim co mam:
- euro, svideo- b slabo ale to wiadomo. odpada.
- hdmi - dźwiek super, ale wilkosci pulpitu nie mozna dopasowac do wielkosci matrycy oraz brak wielu funkcji sterujaych obrazem w TV. zrezygnowalem z tego.
- component - b slabo, ale wszystkie funkcje sa dostepne. niemniej nie moglem uporac sie z kolorami, ktore wychodzily zupelnie nie do przyjecia. zrezygnowalem.
- vga. idealnie. no moze poza tym ze dzwiek trzeba puscic osobno i jest slaby. ja podlaczam przejsciowka z PC DVI-->VGA i obraz jest rewelacyjny. zarowno kolory, ostrosc i rozdzielczosci. giery, internet, office wszystko dziala 100% poprawnie. polecam.

tymczasem,
M
 

mdag

New member
mateozz napisał:
czesc,
- component - b slabo, ale wszystkie funkcje sa dostepne. niemniej nie moglem uporac sie z kolorami, ktore wychodzily zupelnie nie do przyjecia. zrezygnowalem.
- vga. idealnie. no moze poza tym ze dzwiek trzeba puscic osobno i jest slaby. ja podlaczam przejsciowka z PC DVI-->VGA i obraz jest rewelacyjny. zarowno kolory, ostrosc i rozdzielczosci. giery, internet, office wszystko dziala 100% poprawnie. polecam.

przecież RD2 nie ma component (inne urządzenia podłącza się przez przejściówkę component - D-sub)
rozumiem że podłączenie przez VGA oznacza podłączenie do D-sub ??

dlaczego nie nie można dostosować wielkości pulpitu do do matrycy ? Jak zapodasz karcie graficznej 1360x768 to nie wyświetla pulpitu na całym ekranie ? A jak jakość obrazu po HDMI ?
 
Do góry