Sharp RD2 - wszystko o serii

zbyniu4

New member
tak kupiłem

Do Kiki.
Dzięki za podpowiedzi i sugestie. W końcu kupiłem 37 R3500. Pomimo, że to nie jest ten post to powiem krótko- jestem zadowolony i nie żałuje wydanych PLN.
Wrażenia są niesamowite.
Jeszcze raz dzięki za pomoc w wyborze.
Pozdrawiam serdecznie
 

mk1976

New member
MODUŁ VIACCESS - MPEG4 do DVB-T

Czy ktoś w soim sharpie 37RD2E testował MODUŁ VIACCESS - MPEG4 do DVB-T?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
 

frydziu1

New member
kupiony:)

Wlasnie jestem po zakupie tego sharpika podlaczony jest pod polsat cyfrowy
odleglosc 3m dzialanie ogolnie PIEKNE kolory masakruja cacko i meczyki ida jak trza wczoraj final ligi mistrzow dzialanie KONKRET ogolnie ocena tego tv BARDZo DOBRA
 

colin23

New member
a jaie są różnice między 32 rd2 a rd8? rd2 nie jest pokazany w ogóle na stronach Sharpa. Co to oznacza? a rd8 w sklepach jest tańszy. czemu?
 

rav9

New member
roznica rd2 rd8

czy ktos wie jaka jest roznica miedzy rd2 a rd8?
ktos pisal ze rd8 bedzie gorzej odbieral sygnal sd, czy to prawda?
bylo moze jakies porownianie miedzy nimi, czy takie porowananie ma sens?
 

wowoz

New member
RD2E posiadam już prawie 2 lata, a obraz wydaje się, że coraz lepszy. Po ostatnim zakupie Sony W4710 jeszcze bardziej jestem przekonany do modelu RD2E. Na sygnale SD róznica pomiedzy RD2E a sony jest olbrzymia, na korzyść sharpa. Sharp zdecydowanie lepiej radzi sobie z tym sygnałem. Na kanałach HD róznicy nie widzę, pomimo że sony jest full hd.
 

Petrusx

New member
ja dziś otrzymałem panasa DMP-BD60 ale pojawił się problem. Podłączyłem go do LCD Sharp 32RD2E i LCD zawiesza się nic nie można zrobić. Abu cokolwiek działało w TV muszę wyłączyć go z prądu. Pomóżcie
Nadmieniam że drugim LCD Sony wszystko chodzi ok
 

terrago

New member
Mam pytanie do uzytkownikow RD2E i PS3.
Moj RD2E dziwnie sie zachowuje po ok. 45min od wlaczenia. Nie jest to jakas dokuczliwa przypadlosc ale postanowilem oddac go zanim gwarancja sie skonczy (maj 09) Na obrazach gdzie jest duzo kontrastu i czerni z biela obraz zaczyna migac, pojawiaja sie zaklocenia - na ulamki sekund obraz jest jakby przykrywany czarna plansza. Na przemian lewa i prawa polowka ekranu. Najlepiej widac to na statycznych obrazach jak menu filmu dvd. Ostatnio znalazlem sposob zeby spr. czy tv jest sprawny po naprawie. Na PS3 jest motyw o nazwie "Pixel Paint". Po wybraniu motywu wystarczy przejsc na "Photo" i przyjrzec sie bannerowi "photo gallery". U mnie po kilkunastu sekundach obraz zaczyna sie coraz bardziej zaklocac. Co ciekawe od wlaczenia jest wszystko ok. Doszlo do tego ze ostatnim razem po 3 naprawie przy odbiorze wzialem ps3 pod pache i postanowilem przetestowac sprzet na miejscu. Oczywiscie sprzedawcy drwiaco odpowiedzieli ze sprzet chodzil 3dni od rana do wieczora z PS3 i nic sie nie dzieje, sam serwis nie doszukal sie 3 razy zadnych nieprawidlowosci. Po 45min mina im zrzedla...Probowali na wszystkie sposoby udowodnic ze to cos nie tak z konsola ale niestety, tylko u mnie bylo to widac. W ten oto sposob od lutego jestem bez tv z malymi przerwami - 4 naprawa, tv jeszcze z serwisu nie wrocil. Szlag mnie trafia...
I tak oto skonczyla sie moja milosc do sharpa.
Pytanie do userow RD2E, czy u Was tez cos takiego wystepuje?
 
Do góry