Sharp RD2 - wszystko o serii

kk75

New member
Menu Sharp

Witam mam pytanko do posiadaczy Sharp 32rd2e czy u Was tez jest takie wielkie napisy wyświetlające nazwe programu czy to tylko ja mam przy swoim TV takie dziadostwo:x?Zastanawiam sie czy jest taka możliwość ze jest to wina softu,a i czy wogóle przy tym TV można wgrac jakis nowy soft ?
Załączyłem zdjecie sorki za jakość ale zrobiłem go telefonem
Pozdrawiam
Krzysztof
 

Attachments

  • zdjecie sharp.jpg
    zdjecie sharp.jpg
    32,4 KB · Wyś: 309

CichyLublin

New member
witam, wycofałem się ostatnio z Cyfry i przeszedłem na Polsat Cyfrowy i powiem szczerze jakość obrazu przy Polsacie znacznie wyższa (jak na razie)
 

pit24316

Member
EPG w Sharpie 32rd2

Czy w tym Sharpie RD2 można wykorzystywać EPG do zaprogramowania nagrywania, mając oczywiście nagrywarkę z Q-link, TV- link itp? To samo pytanie dotyczy LCD JVC serii P80. Dziękuję za odpowiedż.
 
Ostatnia edycja:

pit24316

Member
pit24316 napisał:
Czy w tym Sharpie RD2 można wykorzystywać EPG do zaprogramowania nagrywania, mając oczywiście nagrywarkę z Q-link, TV- link itp? To samo pytanie dotyczy LCD JVC serii P80. Dziękuję za odpowiedż.
Ponawiam pytanie, czy ktoś z uzytkowników w.w. LCD-ków może odpowiedzieć
 

zbyniu4

New member
Witam!!!
Mam podobny delemat jak wszyscy przed zakupem LCD, ale nie co do marki. Wcześniej zastanawiałem się nad 37X20E. Teraz z kolei po przeczytaniu wielu postów skłaniam się do 37RD2E. Moje powody to:
1. 70% TV cyfrowe z PC HD Samsung
2. 15% DVD Panasonic
3. 15% laptop
4. odległość min od TV to 2,5-3m, podkreślam minimum
5. pokój ok 19m2, średnionasłoneczniony- okna na płn stronę
Proszę o poradę co do wyboru, który z ww wybrać
 

rumcajs

New member
radeon 9250 i r37RD2E

Mam problem z uzyskaniem obrazu z Radeona 9250 i 37RD2E .
W radeonie mam wyjsie na monitor i S-vhs.
Wyciagam wtyczke monitoraz karty ,wpinam podłączony do telewizorka (EXT-4)i kicha ciemno.
Macie jakies lekarstwo
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zbyniu 4 - jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji to 37 RD 2 Jest dla takich warunków lepszy.

rumcajs - jest to konfiguracja karty. Jeśli masz wątpliwości a telewizor kupiłeś z gwarancją Sharp Polska - dostaniesz kontakt do serwisu centralnego.
 

zbyniu4

New member
Dzieki bardzo Kiki za cenne porady.
Przeczytanych wiele postów / w tym wiele Twoich /, kilka zadanych pytań na forum, obserwacje na żywo no i w końcu podjąłem decyzję. Padło na Tośke 100hz 37R3500. Niedługo stanie na postumencie w pokoju. Myśle że bedzie OK
Oczywiście o wrażeniach napiszę zgodnie z tematem postu na Tośce.
Pozdro
hejka
 

matess

New member
kuba380 napisał:
do xbox360 zal nawet nie ma wejscia HDMI! teraz wersja nowa elite weszla i ma hdmi wogole niezly shit to xbox !! graficznie gry kijowo wygldaja za niedlugo wejdze demo killzona 2 i to zmiecie wszytko!!!bez urazy!! jestem obiektywny!!taksmo xbox jest za drogi :p

Widzę fanboya PS3. Xbox 360 ma wejście component, które jest może nawet i lepsze od HDMI. Używane było do niedawna tylko w profesjonalnych kamerach. Co do grafiki Xbox 360 posiada lepszą kartę graficzną, oraz 3 najwydajniejsze na świecie procesory IBM. PS3 posiada procesorów 8, ale sprawnych ok 6-7. Do SONY wrzucają niewypały ponieważ ciężko jest zrobić sprawny 8rdzeniowy procesor, a jak już wyjdzie dają go do serwerów. Nie sądzę że gry są graficznie kijowe. Gry na PS3 to często przeróbki z Xboxa z gorszą grafiką, i mniejszym kontrastem, jakby niedziałające HDR. Xbox konsolą roku 2007 pod względem gier..
 

kony68

New member
Dostępność 32rd2e

Drodzy forumowicze!
Ciekawi mnie sprawa dostępności Sharpa 32rd2e. Od dłuższego czasu jest to towar deficytowy (przynajmniej w W-wie), oczywiście za rozsądną cenę (poniżej 3,8 tys). Chciałem porównać obraz rd2e z innymi 100Hz i... w MM, Avans itp też nie mieli! Czekać z kupnem, czy też wybrać coś innego? Dawno już wybrałem ten model, ale może inne TV są lepsze (32")? Liczy się dla mnie jakość wykonania, niezawodność i jakość obrazu. Proszę o radę i pozdrawiam słonecznie (za oknem pada śnieg).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp 32 Rd2 - są dostępne .
A konkurencją są :
Panasonic 32 LX 700
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=15217

P1030562.jpg

Toshiba 32 R 3500
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19475
zaczynamy od najczęściej wykorzystywanego sygnału - SD.
Juz na pierwszy rzut oka cieszy nasycenie i wyrazistość skalowaniea borazu i to z odległości 1, 5 metra.
1fbbed78ad3d19e5med.jpg


JVC P80
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14360
Sony 32 D 3000
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14458

Czerń wyjątkowa i jeszcze ze wiernością odcieni . To naprawdę robi wrażenie.
275d86f273c0cb17med.jpg
 

kony68

New member
Dzięki

Wielkie Dzięki Kiki za szybką odpowiedź i sugestie. Czy Sharp z tej piątki jest naj? Pewnie jest to odczucie subiektywne ludzi, ale od ludzi słyszałem, że to on ma naj obraz, a przy tym niską awaryjność - w przeciwieństwie do Sony (zwłaszcza awaryjność). Czy to prawda? Czy też tylko tzw "marketing szeptany"? Proszę o pomoc...
 
Do góry