Sharp RD2 - wszystko o serii

C

cavarr

Guest
Sharp LC 32 RD2 E

a jak się ma Sharp LC-32RD2E w porównianiu do innych TV w tej samej klasie cenowej ??

jak się sprawuje w sygnale SD i XBOX360 ??

ps
kiki po ile (dla członków) chodzi ten tv u ciebie
 

helper

New member
Przy sygnale HD większość lcd potrafi zaprezentować swoje walory. Właśnie zaletą tego tv jest to, że super chodzi przy sygnale SD. Śmiem nawet twierdzić, że lepiej niż 37XD1 (który dla mnie osobiście jest wzorcowym tv 37")
Co do współpracy z Xboxem, to niestety nie miałem okazji zobaczyć i sam jestem ciekaw.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
mamy obydwa modele, mamy też ps 3 i Xboxa
37 RD 2 i 32 Rd2 radzą sobie naprawdę extra.
Nie ma smużenia nawet z bliskich odległości - te 100 Hz jak dla mnie powoduje łagodzenie obrazu .
Sharp 37 Xd1 - słuzy do innych celów a Sharp RD 2 -do innych.
Obydwa spełniaja swoje role w swoich klasach na piatkę .
pozdrawiam
 

czago

Banned
kiki napisał:
Nie ma smużenia nawet z bliskich odległości - te 100 Hz jak dla mnie powoduje łagodzenie obrazu .
Sharp 37 Xd1 - słuzy do innych celów a Sharp RD 2 -do innych.
Obydwa spełniaja swoje role w swoich klasach na piatkę .
pozdrawiam


Hej kiki,

Łagodzenie obrazu, czyli (w przeciwieństwie do wyostrzenia) jego rozmycie. Rozumiem, że wg Ciebie 100 Hz powoduje rozmycie obrazu, czy tak? Czy jest to zjawisko korzystne? Do jakich celów służy XD1, a do jakich RD2?
I mam jescze jedno pytanie za 100 punktów: czy obudowa ekranu (ramka wokół ekranu) w RD2 jest też błyszcząca tak jak w XD1?
 

dagie

New member
Kiki - pisałeś że są jakieś nowe rewelacyjne ceny na ten model. Puść farbę i powiedz jak będzie kształtować sie cena modelu 32" (please):D
 

jarekr

New member
pytanie do Kiki

odpowiednikiem jakiego europejskiego sharpa jest Sharp Aquos LC46D82U 46" 1080 LCD HDTV podobno jest rewelacja
 

jtd

New member
Bez reklam
A jak kiki z glebia obrazu na RD2 ? Da sie nia porownac do glebi np. na dobrych plazmach, czy jednak odstaje od nich ?
 

Romanoff

New member
Miałem okazję zobaczyć jak to cudo(LC32RD2) gra i powiem tylko tyle że gra rewelacyjnie.Głębia i ostrość obrazu niesamowite.Dobra czerń,wysoka płynność obrazu,choć mniejsza niż na LG 32LB2R.Jedynie kolory jak zwykle w Sharpie nie tak ładne jak w Philipsach(subiektywne zdanie).Czekam z wywalonym jęzorem na Philipsa 32pfl9632d chociaż zdaję sobie sprawę że będzie kosztował ok.10tyś.
Sharp deklasuje rywali w porównaniu jakości/możliwości do ceny.Za 4,5tyś nie można kupić nic lepszego pod katem jakości obrazu.

Pozdrawiam
 

sponn

New member
A testowal ktos wposlprace z PC ? Jak to wyglada bo zdaje sie ze SHARP-om daleko bylo do doskonalosci jezeli chodzi o ten element.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
właśnie dojechały 37 Rd 2
porównam je dziś z Samsungiem 37 R 82, Loewe Modus 37, 37 Toshiba 3030 , 37 JVC g 80 , 40 Samsung M 86 , Pioneer 4270 xa
 

Xardas

New member
Fajnie jakby byly tez testy tego TV na xbox360/ps3 (wystepowanie smuzenia przy szybkich grach) a takce na PC ( pulpit , czcionka)
 

plagiator

New member
helper napisał:
Dla zainteresowanych:

LC32RD2E - czas reakcji matrycy 6ms

Oto specyfikacja z oficjalnej strony Sharp'a. Oni chyba by nie klamali... :

32 inch 16:9 LCD TV, HD READY, 100Hz Double Frame Drive, TruD HD Picture Enhancement Technology, 1366x768 Resolution, Integrated FREEVIEW Digital Tuner, 8 Days EPG, Brightness 450 cd/m2, Contrast 2000:1 (Dynamic Contrast 10,000:1), Viewing Angles 176 Degrees, 4m/s Response Time, Fast text, 2xHDMI Input, RS232, Gloss Black Cabinet
 
Do góry