Sharp LC-32LE320E - test otwarty

rafib1975

New member
Witam.
Posiadam ten LCD (32") od paru dni i obraz na filmach wydaje się jakby "z telenoweli" lub hmm, "teatr telewizji" z tym mi sie kojarzy. dodam że to jest mój pierwszy LCD i przeskoczyłem z kineskopowego.
Czy to kwestia przyzwyczajenia czy może ustawienia czy tak ma może być. Dzięki za odpowiedź
Acha, korzystam z tv kablowej analogowej
Z tego co opisałeś z wrażenia o którym mowa to nie przez to ze jest to LCDek. Bo Ja maiłem przed tym modelem innego LCDeka też Sharpa tylko że 50hz i tu ten obraz jest taki (takie moje zdanie) że ten model jest 100hz i ma jeszcze jakies inne "ulepszacze" obrazu.
 

emzet1

New member
Witam.
Posiadam ten LCD (32") od paru dni i obraz na filmach wydaje się jakby "z telenoweli" lub hmm, "teatr telewizji" z tym mi sie kojarzy. dodam że to jest mój pierwszy LCD i przeskoczyłem z kineskopowego.
Czy to kwestia przyzwyczajenia czy może ustawienia czy tak ma może być. Dzięki za odpowiedź
Acha, korzystam z tv kablowej analogowej
Włącz tryb "film" i będzie normalnie.
 

Shan

New member
Jakie są najlepsze ustawienia obrazu dla tego telewizora pod x360 i filmy? Czy warto aktualizować oprogramowanie z 2.03 do 2.05?
 

cezary69

New member
Bez reklam
Hmm... co do aktualizacji, pewnie piszesz posta z pod win 3.11? :D jak Ci to pasuje i wystarcza to możesz nie robić aktualizacji :)
 

ted72

New member
brak dzwięku...

Witam...
Właśnie nabyłem w/wym model i ponieważ jakość dzwięku jest jaka jest podłączyłem mini wieże kablem czincz-czincz ( L/R) i dzwięk o niebo lepszy...
Ale niestety mam brak dzwięku gdy korzystam ze złacza USB ( na razie krótki film testowy Full HD) ??
Dodam że gdy przełączę na głośnik TV to dzwięk jest....nie działa tylko przez wieże....może ktoś już sobie z tym poradził....proszę o info...
 

ted72

New member
Witam...
Właśnie nabyłem w/wym model i ponieważ jakość dzwięku jest jaka jest podłączyłem mini wieże kablem czincz-czincz ( L/R) i dzwięk o niebo lepszy...
Ale niestety mam brak dzwięku gdy korzystam ze złacza USB ( na razie krótki film testowy Full HD) ??
Dodam że gdy przełączę na głośnik TV to dzwięk jest....nie działa tylko przez wieże....może ktoś już sobie z tym poradził....proszę o info...
Już się dowiedziałem u zródła.... nie będzie dzwieku z usb na innym sprzęcie i basta.A to z powodu zabezpieczenia przed kopiowaniem......
 

rafejo

Member
Witam
Mam problem z tym telewizorem co jakiś czas ekran robi się cały zielony pomaga wtedy wyłączenie go pilotem i ponowne włączenie.
Dodam że uaktualniłem oprogramowanie do 2.05 i nic nie pomogło
Jaka może być przyczyna tego problemu czy pomoże tu tylko serwis.
Z góry dziękuje za odpowiedzi
 

gipsmen

New member
hehe wiesz co ja mam na kazdym zrodle podobnie z tym ze u mnie zielony ekran mignie doslownie na pol sekundy :)
tez mysllaem ze to kable ale jest to tak jak mowie na kazdym zrodle HDMI a kable mam rozne :)
 

gipsmen

New member
sluchajcie jak wypuscic cyfrowy dzwiek z tv poprzez spdif na zrodlach HDMI ?
Oopcja ta jeeest wtedy nieaktywna - da sie to jakos ominac?
Czy jest to moze technologicznie niemozliwe?
 

gipsmen

New member
sluchajcie jak najlepiej ustawic to xboxa 360 ten telewizorek ? - w jakim trybie najmniejsze lagi? - wylaczyc wszytskie ulepszacze?
 

gipsmen

New member
niestety chyba nikt nie wie albo nie umi :):) w poprzednich postach nic nie widze odnosnie tego pytania, widocznie nie chce sie odpowiadac uzytkownikom :)
 

Shan

New member
Mam pytanie: jeśli gram w gry na PS3 to jak ustawiona ma być opcja '100hz' - efekt: brak/wyłączony, niski, średni, czy wysoki? Gdy ustawię na 'wysoki' to obraz jest tak jakby 'przyspieszony'. Dodam, ze jest to moj pierwszy telewizor 100hz.
 
Do góry