Sharp LC-32LE320E - test otwarty

marcello 75

New member
Cziemna smuga

W moim Sharp-ie zauważyłem w prawym dolym rogu ciemną smuge.Czy ktos sie z tym spotakał i czym moze byc to spowodowane.Telewizor mam na gwarancji ale nie oddam go teraz do serwisu bo zbliżaja sie euro 2012.
 

rafejo

Member
Mam ten sam problem co kolega wyżej może ktoś pomoże ?

Witam, Posiadam model LC-32LE320E, telewizja polska włączyła w ostatnim czasie TVP1HD i TVP2HD, jednak są one na dwóch różnych MUX-ach (nadajnik Kosztowy) i podczas wyszukiwania programów DVB-T nie mogę uzyskać obu programów HD, ponieważ jedne TVP1 i TVP2 nawzajem się zastępują. Tak więc albo jest TVP1 HD a TVP2 SD albo odwrotnie, nie pomogło kasowanie, przesuwanie kanałów i ponowne wyszukiwanie. Zawsze są jeden w HD a drugi w SD. Czy ktoś ma podobny problem. Jest jakieś rozwiązanie problemu

Andrzej

Witam pomogła zmiana języka na niemiecki i wyszukało obydwa kanały w hd :grin:
 

kassandra123

New member
Nikt tam nie odpowiada to tu taj jeszcze próbuję :

Sharp Aquos-LC32LE210E

problem mój dotyczy tego, że na przełączeniu się na Media Player (film na pendrive), nie jest aktywna opcja: "Format Obrazu"(nie podświetlona jest) :/ i jak są te paski po bokach czarne, no to nie da się rozszerzyć na cały ekran :/ i tak trzeba się męczyć z nimi ( ?? proszę o jakaś odp.
 

Krogulec75

New member
Czy ktoś może przetestował to rozwiązanie z podłączeniem konsoli poprzez wejście vga ???
Czy rzeczywiście wtedy lagi znikają ???
W poście na 6 stronie jest opis takiego podłączenia i pomiar zgodnie z którym lag praktycznie zniknoł , taka sytuacja jest możliwa ?
Czy ktoś jeszcze jest w stanie potwierdzić skuteczność takiego podłączenia ?

chciałem sobie kupić xboxa i podłaczyć go w taki sposób proszę o info jeśli ktoś to spraktykował
 

mike11

New member
Witam.
Czy ktoś może miał problem z wgrywaniem firmware przez usb do 32LE320E.
Chciałem wgrać nowy firmware zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją, niestety po włączeniu telewizora ciemny ekran tzn dioda niebieska się zapala ale na ekranie nic-mgła.
Czy jest jakaś metoda usunięcia ostatniego firmware albo automatyczna aktualizacja nowego.
Proszę o jakieś sugestie, święta idą i bez telewizora ciężko.
Z góry dziękuje.
 

Riggs935

New member
Witam. Mam problem z poim telewizorem. Otóż filmy z USB działają zarąbiście, ale mam problem z napisami. Nie mam pojęcia jaki ma to byc format. Dodawałem je jako txt, srt i nic. Gdy na telewizorze przechodze do folderu z filmem widac tam tylko film. gdy puszczam film i prezycisne guzik Subtitle, pokazuje sie taki przekreslony dymek zielony. Nie wiem, co to ma znaczyc, ale napisy nie działaja, a czytałem ze innym działają dobrze.

Wersja mojego filmware to v2.02. Nie wiem, czy to wina starego oprogramowania, czy mój telewizor jest jakiś zryty.....
 

damianm2007

New member
witajcie, mam tv sharp lc-26le320e-bk

posiada on wyjście audio output / filmik "av out" jak je uruchomić ? to sygnałowe wyjście na amplituner etc. prawda ?

youtube.com/watch?v=hBpXzlDNLns&feature=youtu.be
 
Do góry