Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

largoon

New member
Dostałem potwierdzenie z Radomia 46pfl8007 wyjeździe w poniedziałek do mnie.

Koniecznie opisz pierwsze wrażenia. Chciałbym zakupić dokładnie ten sam model, o tej samej wielkości. Zastanawiam się także nad Samsungiem 46ES8000. Wszystko zależy jeszcze od ceny. Jeżeli różnica będzie duża między tymi modelami to trzeba będzie pójść na kompromis:wink: Ale osobiście postaram się go jeszcze obczaić w sklepie - jeśli jest dobrze zrobiony jak powiada Kiki to może warto będzie się poświęcić i wysupłać więcej grosza:) Widzę też, że serwis bardzo ładnie postępuje w twojej sprawie. Na samą myśl o serwisach Samsunga dostaję gęsiej skórki. Czyli jak to mówią, nie liczy się ilość a jakość.;-)
 

szybal

Banned
Jeżeli w zestawie będą dobrej klasy okulary chętnie sprzedam te które kupiłem do 9706 w lutym za 600 zł model pta516 dwie sztuki oddam w dobrej cenie.
 

kubekpl

New member
Koledzy pytanko co konkretnie daje Ambilight czy warto doplacic do serie 8000 puki co to jest plan zakupu 46pfl7007 . Czy to jest tylko bajer ktorego sie nie uzywa ?
 

kubekpl

New member
kiki zgadza sie w seri 7000 jes tylko na 2 strefy w seri 8000 3 strefy i zastanawiam sie czy jest sens doplacac i czy wogole ambilight na zywo cos daje, ciezko z fotek cos powiedziec
 

jery--

New member
Bez reklam
Ambilight to super sprawa, ale według mnie wystarczający jest dwustrefowy. Pewnie że trzystrefowy jest lepszy i daje większe doznania, ale tylko dla niego bym nie dopłacał do serii 8007.

Pozdrawiam
 

largoon

New member
Koledzy pytanko co konkretnie daje Ambilight czy warto doplacic do serie 8000 puki co to jest plan zakupu 46pfl7007 . Czy to jest tylko bajer ktorego sie nie uzywa ?

Model 8007 - System Ambilight Spectra XL rozmieszczony z trzech stron tv.
Model 7007 - Dwustronny system Ambilight Spectra.

Pamiętaj, że rozwiązanie to jest obecnie dostępne tylko w przypadku telewizorów tego producenta (jak wspominał Kiki patent do 2020) i posługując się słowami firmy Philips system ten "potęguje wrażenia wizualne". O ile różne wartości/liczby marketingowe, którymi producenci skrzętnie machają przed oczami konsumenta można wsadzić między bajki (ot zwykłe bańki mydlane, które po zakupie szybko pryskają), tak Ambilight jest czymś bardziej konkretnym, wymownym, wręcz namacalnym. Osobiście bardzo lubię to rozwiązanie przy wieczornych seansach filmowych. Zawsze też można efekt wyłączyć jeżeli uznasz, że nie masz ochoty z niego korzystać;-) Absolutnie nie ma on jednak nic wspólnego ze słowem "bajer". To działa i wielu na forum to potwierdzi. Philips Electronics wraz z Lightning Research Center przy Instytucie Politechniki Rensselaer przeprowadzili badania, mające na celu analizę wpływu oświetlenia ambient emitowanego przez telewizor na poziom zmęczenia oczu. Podobno oświetlenie to "redukuje dyskomfort oraz zmęczenie oczu w trakcie oglądania telewizji". Najlepiej zrobisz wybierając się do sklepu. W sieci MM Philipsy często wiszą na ścianach z włączonym Ambilightem. Albo zamów u Kikiego prezentację:D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
002_P1430856.JPG

Te wyniki mówią same za siebie.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Wieczorem super sprawa!!!!!
No jest jest opcja "super lampki" , po wyłączeniu dźwięku głośników telewizora , aby nie tracić odpowiedniej
atmosfery w "naszym saloniku".
Niektórzy użytkownicy telewizorów firmy Philips z Ambilight nawet o tej funkcji nie wiedzą , a to
bardzo miła opcja .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kubekpl

New member
dziekuje za odpowiedzi tez myslalem zeby to zobaczyc w sklepie ale tak jak mi sie wydawalo ambilight ma sens przy wieczornym seansie filmowym .
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Mam drugiego Philipsa z Ambilight i nie miałem
Wątpliwości ze muszę mieć TV z tą funkcją :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Właśnie wjechał model 7007 - pierwsze wrażenie testowe - super płynność i czerń miażdży wszystko.
 

szybal

Banned
O to super czekam na mojego 8007 ma być w poniedziałek około 20ej u mnie w Gdyni mam nadzieje że się nie rozczaruje jakością i obrazu i wykonaniem ,i pilot w końcu prostokątny i z klawiaturą nie jak 9706 ślizgie jajo nie poręczne.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Co prawda najbardziej jestem ciekaw jaki obraz będzie generował model telewizora z serii 9707 tj .Philips 46PFL9707 , lecz również interesuje mnie seria telewizorów z serii 8007 wielkość przekątnej ekranu 55"
i 46". Jest jeszcze jak wiadomo 40".


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

szybal

Banned
Nie kupiłem dostałem w ramach wymiany gwarancyjnej za wadliwego46pfl9706 który po wymianie matrycy miał nadal ciemne smugi zaproponowali mi 46pfl8007 a ja się zgodziłem tv jedzie z serwisu z Radomia.
 

andrju75

New member
Witam.Też czekam z niecierpliwością na model 46PFL8007.Licze na to ,że może to być alternatywa dla modelu Panasonica 50VT50.Zobaczymy ,czy warto było czekać?Model z serii 9707 to będzie najlepszy tv tego roku (no chyba ,że wyjdą OLEDY).PS.KiKi jak masz możliwość to sprawdź w modelu 7007 płynność na filmach (charakterystyczny teatr).Czytałem test 47PFL6007K/12 i w nielicznych negatywach autor podał : ,,Nie każdy zaakceptuje ten sposób wyświetlania płynności na filmach (charakterystyczny teatr)".
 
Do góry