Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam ja to si eni dziwie ze seria 8 jest opozniona oni jak zwykle z dostepnoscia i z premierami to nie blyszczeli i nie beda blyszczec mysle ze kazdy juz zwolennik phila sie przyzweyczail. wazne jest zeby byl dobry w tv w rozsadnej cenie.
Lolek
 

tyler

New member
W kwestii cen trzeba wziąć też poprawkę na kursy walut, złotówka cały czas się osłabia z uwagi na zawirowania w strefie euro.
 

accu

New member
Bez reklam
Czy juz ktos moze ma cynk ile beda kosztowac tv z serii 8? I kiedy beda dostepne w Polsce?
Lolek

Witam,
Jak nic nie zajdzie szczególnego to telewizory wielkości przekątnej ekranu 40" i 46" powinny pojawić się po 20 czerwca 2012 r. do 30 czerwca.(55" w lipcu)
A teraz chciałbym napisać parę słów o pilocie zdalnego sterowania do tej serii telewizorów firmy Philips .Nareszcie jest to na co wielu
z Nas czekało. Powrót do "normalnych baterii" , tyle ,że jest ich 3 typu AAA LR03.:smile:
Pilot funkcjonalny (dwustronny),łatwy do opanowania dla nawet zupełnego laika.:smile:
Będzie można tego pilota zdalnego sterowania używać jak wskaźnika (małe kółko).Gdy poruszymy
pilotem zdalnego sterowania małe kółko (wskaźnik) poruszać się będzie po ekranie telewizora.
(jak myszka na komputerze).Zamiast przycisków strzałek w górę , w dół , w lewo lub prawo ,do
wybierania poszczególnych elementów na ekranie będzie można tego wskaźnika używać.Dostępny
będzie w aplikacjach Smart TV i na stronach internetowych dostępnych w telewizorze.Dostęp do
tego wskaźnika będzie jesienią tego roku , po aktualizacji oprogramowania.

Pozdrawiam,
accu
:kom:
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Z tym pilotem to racja !
Ciągle trzeba miec w zapasie baterie bo nigdy nie wiesz kiedy
Będziesz musiał je wymienić !
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzieki Accu ...a odnosnie cen nic jeszcze nie slyszales? Ale w koncu widac ze zaczynaja myslec jesli chodzi o te baterie bo to glupota byla... jakich malo.Ciekaw jestem czy cos sie poprawi z dostepnoscia tych modeli a szcegolnie w tych duzych rozmiarach 55 cali... bo z tym do tej pory philips kulal, bo ciezko bylo spotkac w sklepach nawet rozmiary 46 - kilka bylo ale w porownaniu do innych firm to nie ma co porownywac.
Lolek
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Accu na stronie philips Polska pojawily sie sugerowane ceny detaliczne dla 8007 i w 55 cali cena podana oczywiscie kosmiczna 11 tys. i w tym znajduje sie 2 pary okularow i na sile wcisneli kamere skype. Za ktora znajac zycie policzyli sobie 2 razy anizeli ona w rzeczywistosci kosztuje :) a na dodatek wielu osobom w wogole sie ona nie przyda.. ale mniejsza o to, zaciekawilo mnie ze w opcjach jest napisane ze sa dwa rozne typy innych okularow i moje pytanie brzmi czy to oznacza ze wsadzili jakis stray model okularow w komplecie czy w wogole jakies szajstwo skoro w opcjach podane sa dwa inne typy, a te ktore sa podane to zadne jakies rewelacyjne typu jak np sonego 750 - tylko zwyczajne okulary. Moze cos wiesz w tym temacie? Z wygladu ladnie sie prezentuje ciekaw jestem jak sie prezentuje obraz i 3d w stosunku do panasonikow i sonego.... Sony jednak duzo tanszy jest ...
Telewizja cyfrowa: DVB-C MPEG2*, DVB-C MPEG4*, DVB-S2 MPEG4 HD, DVB-T MPEG2*, DVB-T MPEG4*, Obsługa DVB-S HD+ (Astra) Mysle ze jednak ceny zejdzie nawet na sam poczatek bo w takiej cenie to jednak chyba nie bedzie szalu w stosunku do jakosci ale moge sie mylic moze faktycznie philips cos pokaze co bedzie adekwatne do ceny. Pozniej cena na pewno spadnie, gorzej maja ci ktorzy zaraz po wejsciu beda mieli chrapke na ten model.
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I ze zdjec widac ze nie ma szyby przynajmniej tak to wyglada wiec mniej sie bedzie odbijac tylko czy kontras przez to nie bedzie mniejszy bo wszyscy mowia ze szyba poprawia kontrast :)
Lolek
 

largoon

New member
I ze zdjec widac ze nie ma szyby przynajmniej tak to wyglada wiec mniej sie bedzie odbijac tylko czy kontras przez to nie bedzie mniejszy bo wszyscy mowia ze szyba poprawia kontrast :)
Lolek


Czy matryce są te same co w Samsungu ES8000?. Jeżeli te same i nie ma szyby to zapewne efekt będzie podobny. Przewijała się wiadomość, że w modelu PFL8007 zostanie zastosowany filtr Moth Eye pierwszej generacji, ale strona Philipsa tego nie potwierdza. Czy ktoś ma informacje na ten temat?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Matryce w wysokich modelach miały być Sharpa.
_DSC0299.JPG

Nowa grafika działająca szybciej i przyjaźniej.

Tak wygląda nowa grafika.
_DSC0303.JPG

Philips usłyszał nasze modlitwy. Zeszłoroczny Remote Control został wymazany z naszej pamięci a nowy - wow , to jest to !!!

_DSC0302.JPG

Z tyłu ... klawiatura.
Tak pilot wygląda.

http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...dstawia-najlepszy-model-w-historii-firmy.html - tu pisaliśmy o tym.
Telewizory mają mieć zupełnie nowe wyposażenie i dlatego przedłuża się debiut rynkowy.
Miały już być w sprzedaży a jeszcze nie ma nawet sampli.
 

accu

New member
Bez reklam
Matryce w wysokich modelach miały być Sharpa.
_DSC0299.JPG

Nowa grafika działająca szybciej i przyjaźniej.

Tak wygląda nowa grafika.
_DSC0303.JPG

Philips usłyszał nasze modlitwy. Zeszłoroczny Remote Control został wymazany z naszej pamięci a nowy - wow , to jest to !!!

_DSC0302.JPG

Z tyłu ... klawiatura.
Tak pilot wygląda.

http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...dstawia-najlepszy-model-w-historii-firmy.html - tu pisaliśmy o tym.
Telewizory mają mieć zupełnie nowe wyposażenie i dlatego przedłuża się debiut rynkowy.
Miały już być w sprzedaży a jeszcze nie ma nawet sampli.
Witam,
@kiki
Zgadza się. Jest znowu przesunięcie terminu wejścia tej serii telewizorów na rynek.Firma nie podała powodu ponownego przesunięcia terminu wejścia tej serii na rynek.Duży minus w tej materii dla firmy TPVision Philips.:x
Matryce w serii 8007 będą firmy Samsung (LTA 400HL , LTA 460HQ , LTA 550HQ). Matryca firmy Sharp będzie w 46PFL9707(LK 460 D3LC) i 60PFL9007(LK 600 D3LB).
Tak, pilot jest bardzo funkcjonalny , bez dwóch zdań.(no i baterie normalne ,3 sztuki AAA LR03 1,5V ,oraz będzie działał jak wskaźnik, gdy nim poruszymy , po aktualizacji oprogramowania telewizora jesienią na stronach internetowych i w aplikacjach Smart TV)
Nie jestem pewien ,czy menu graficzne będzie nowe w serii 8007. Oby. Na pewno nowe menu graficzne będzie w telewizorze firmy Philips "topowym" 46PFL9707.
Kolego lolek126,
Z tego co wiem będą w akcesoriach dołączane 2 pary okularów 3D PTA507.
Naładowane powinny wytrzymać 20 godzin oglądania.Poziom naładowania będzie można sprawdzić.
Po włączeniu okularów wskaźnik LED mignie 5 sekund w kolorze czerwonym , gdy naładowanie okularów spadło poniżej 1 godziny , w kolorze pomarańczowym gdy naładowanie jest w zakresie
od 1 do 3 godzin, oraz w kolorze zielonym , gdy zakres naładowania jest większy niż 3 godziny.
Aby naładować okulary trzeba podłączyć do nich wtyczkę micro USB i podłączyć standardową
wtyczkę USB do złącza USB w włączonym telewizorze lub komputerze , czy koncentratorze USB.
Czas ładowania do 3 godzin.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzieki Accu teraz wlasnie pytanie nad tym menu czy tez bedzie zmienione i czy matryca to szyba cztak jak w zeszlym roku czy w inny sposob jest to rozwiazane,ze zdjec widac ze nie ma szyby.... i w wogole jak on zagra w stosunku do konkurencji to jest ciekawe. I tez m,nie interesuje 3d jak sie ma do tego co bylo rok temu bo panasonic i sony jest z tym duzo lepiej jak rok temu. Pozdrawiam
Lolek
 

largoon

New member
Dzieki Accu teraz wlasnie pytanie nad tym menu czy tez bedzie zmienione i czy matryca to szyba cztak jak w zeszlym roku czy w inny sposob jest to rozwiazane,ze zdjec widac ze nie ma szyby.... i w wogole jak on zagra w stosunku do konkurencji to jest ciekawe. I tez m,nie interesuje 3d jak sie ma do tego co bylo rok temu bo panasonic i sony jest z tym duzo lepiej jak rok temu. Pozdrawiam
Lolek

Philips PFL8007 HD2 - YouTube

Przeglądając ten materiał ciężko stwierdzić czy tam jest szyba czy jej nie ma. Efekt jak w lcd Samsunga. Możliwe, że model wypuszczony na rynek będzie zawierał jakieś zmiany. Bardzo bym chciał żeby Philips obdarował filtrem Moth Eye również swoje słabsze modele, ale pewnie tylko szczęśliwa 9 będzie cieszyła się tym przywilejem:). Może jest to związane z faktem, iż filtr opracowany został wraz z Sharpem, a w serii 9 właśnie tej firmy matryca zostanie zastosowana. Takie moje luźne przemyślenia. Lolek126 jak przewiniesz do około 3:05 to w prawym, górnym rogu coś się odbija:grin:. Swoją drogą ambilight przy udziale tej cienkiej ramy wygląda wybornie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nic się nie dzieje. Są zmiany porządkowe na stronie i zmiany w danych nowych modeli.
Informacje wrócą.
 

szybal

Banned
46pfl8007k

Cena 46 cali około 2000 euro wiec na pewno 55 dużo powyżej tej kwoty :x Link z niemieckiej strony :
Philips 46PFL8007K - Preis ab €1.899,97 - CHIP Online
Tak się składa że aktualnie jestem właścicielem pfl9706 po wymianie gwarancyjnej matrycy
problem nie został usunięty nadal na białym tle są widoczne szare smugi serwis philipsa zaproponował
wymiane na pfl8007k mam go dostać za 3 tygodnie ,chętnie opisze swoje doświadczenia jak tylko go odpale.
 

accu

New member
Bez reklam
Tak się składa że aktualnie jestem właścicielem pfl9706 po wymianie gwarancyjnej matrycy
problem nie został usunięty nadal na białym tle są widoczne szare smugi serwis philipsa zaproponował
wymiane na pfl8007k mam go dostać za 3 tygodnie ,chętnie opisze swoje doświadczenia jak tylko go odpale.

Witam,
Rozumiem , że planujesz wymianę na 55PFL8007K/12 ?
Bardzo jestem ciekawy Twoich wrażeń po wymianie telewizora , który obecnie użytkujesz , tj.46PFL9706.
Czy na telewizor 46PFL9707 nie proponowali Tobie wymiany z uwagi na odległy termin ?


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry