Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

strzala

Member
Niedawno pojawił się w Smart TV nowy plugin "TV on Demand". Niestety po wejściu w niego wyświetlają się jedynie kategorie o nazwach: wczoraj, dzisiaj i oraz nazwy wszystkich dni tygodnia, ale po wejściu w którąkolwiek z nich nic się nie wyświetla. Też macie taki problem?
 

irondick

New member
Mam Philipsa i nie polecam... Model PFL8007K/12. Niby miał być taki wypasiony a okazuje się co innego. Obraz nie nadąża, przycina, zawiesza się cały TV, brak Flasha, "super" pilot radiowy robi co chce, EPG totalna porażka, podświetlenie sektorowe... można policzyć na ekranie strefy! Oddałem do serwisu i dostałem "naprawiony" z tymi samymi wadami ale z opisem OK! Dobrze, że serwisant instalował w domu i wszystko wyszło po uruchomieniu. Dowiedziałem się, że procesor jest za słaby w tym TV!!! Obiecano wymienić płytę główną w maju... Dzwoniłem i ma być w tym tygodniu jakaś nowa rewizja płyty dla tego modelu. Zobaczymy.
Co do AmbiLight to jest super rozwiązanie i jest to opinia wszystkich którzy byli u mnie pomimo, że brak jest podświetlenia spodu w moim modelu.
 

rijo

New member
jestem posiadaczem tego modelu i nie narzekam ,poza smart tv ,które philips ma beznadziejne i w związku z tym przymierzam się do kupna dongle ,proszę o poradę jaki model dongle wybrać
 

phil7008

New member
Bez reklam
ja jako dusza majsterkowicza polece cos innego niz dongle czyli raspberry pi lub mocniejszy klon banana pi wieksze mozliwosci serwer NAS i XBMC potezna maszyna wielkosci karty do bankomatu odtwarzajaca filmy FHD itp na YT mozna sprawdzic jak to dziala
 

rijo

New member
jednak wolał bym dongle, może ktoś zaproponuje jakiś model z dobrymi parametrami na czasie bo wybór jest duży ,a moja znajomość tego sprzętu niewielka. pozdrawiam
 
Do góry