Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam ceny z innej galaktyki tak jak i panasonica oj ciezko bedzie im ze sprzedaza a i tak philips w POlsce sprzedaje sie marnie wiec bedzi ejeszcze gorzej a soniak czuje ze bedzie swiecil dobrze przed ludzmi swpomi cenami bo na arzie jest cenowo bezkonkurencyjny na rynku i kto by sie tego spodziewal ze lg czy samsung bedzie drozszy od sonego...
Lolek
 

kubekpl

New member
Nadzeja musi byc patrzac na cene Philips 46PFL8606K (5 300PLN) 6300 PLN jestem w stanie dac ale nie wiecej. Ceny producentow sa zawsze wyzsze Philips 46PFL8007 wedlug euro by kosztowal ponad 8 kola MASAKRA.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Nadzeja musi byc patrzac na cene Philips 46PFL8606K (5 300PLN) 6300 PLN jestem w stanie dac ale nie wiecej. Ceny producentow sa zawsze wyzsze Philips 46PFL8007 wedlug euro by kosztowal ponad 8 kola MASAKRA.

Masz całkowitą rację, że firmy z branży RTV przeginają z cenami LCD !:bober: To zdecydowanie z wysokie ceny na polski rynek a pułap 8 tys. za model 8007 to " śmierć " dla PHILIPSA a szkoda bo mają fajne TV. Przy tak ostrej konkurencji ze strony LG, Samsunga i innych firm, Philips nie ma szans na poważne zaistnienie na rynku - smutne :cry:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam kolego nie do konca piszesz prawde oczywiscie wg mnie bo tak konkurencja lg to model 860 samsung to model es 8000 jeden i drugi kosztuje powiedzmy 10 tys lg deko drozej wiec cenowo philips 8007 nie bedzie drozszy od tych modeli ( mowa o 55 calach ) kwesti atylko ludzi co wybiora a to jest juz inna bajka ale lg za pierwszy kwartal notuje straty wiec chyba nie jest tak wesolo i w lg bo z cenami podskoczyli. Jesli bedzie philips gral ok to wykonaniem mysle ze nie bedzi egorzej to ja bym chyba jednak wolal philipsa jedynie co jest gorzej to tylko ten jedyny serwis w Radomiu.
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Już niedługo przekonamy się , jakie będą ceny telewizorów firmy TPVision-Philips serii 8007.
Na początku , zapewne wysokie , ale tak jest z nowościami , które po pewnym czasie
powinny zejść do "akceptowalnego" poziomu. Seria 8007 powinna zapewnić solidne
wykonanie oraz bardzo dobry obraz i dźwięk:) , więc nie ma co się dziwić , że ceny nie
będą niskie. Telewizory konkurencyjnych firm produkujących telewizory są też wysokie ,
z wyjątkiem firmy Sony , która ma przyzwoitą serię telewizorów HX 855 (HX850 - bez
DVB-S) moim zdaniem , za przyzwoitą cenę , lecz bez 2 par okularów 3D.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Witam kolego nie do konca piszesz prawde oczywiscie wg mnie bo tak konkurencja lg to model 860 samsung to model es 8000 jeden i drugi kosztuje powiedzmy 10 tys lg deko drozej wiec cenowo philips 8007 nie bedzie drozszy od tych modeli ( mowa o 55 calach ) kwesti atylko ludzi co wybiora a to jest juz inna bajka ale lg za pierwszy kwartal notuje straty wiec chyba nie jest tak wesolo i w lg bo z cenami podskoczyli. Jesli bedzie philips gral ok to wykonaniem mysle ze nie bedzi egorzej to ja bym chyba jednak wolal philipsa jedynie co jest gorzej to tylko ten jedyny serwis w Radomiu.
Lolek

Właśnie chodzi o politykę Philipsa - dość że drogo to jeszcze bardzo... słaby serwis ! A może tylko nasz kraj jest tak beznadziejnie traktowany przez tą firmę - trudno powiedzieć ale jeszcze w epoce starych TV w sklepach było pełno TV Philipsa i marka miała uznanie na naszym rynku a teraz tylko płakać :cry:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam kolego z tym salbym serwisem to ja bym nie przesadzal bo mysle ze lg nie ma zbytnio lepszych serwisow jedno co ma lepsze to ilosc serwisow. Niestety philips ma tylko jeden i to jest ten minus ale zawsze sie znajda tacy co beda chwalic i co beda gonic dany serwis zaleznie kto komu i jak naprawil jakis sprzet. Accu sony nie daje okularow w zestawie ale philips nawet w topowej serii nie daje rowniez a wiec w serii 8 tez nie bedzie okularow tak mysle przynajmniej. Pozdrawiam
Lolek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips zmienił w ostatnim czasie wszystko, łącznie z serwisem . Więc nie powinien być inny niż konkurencja.
Wszystkie poważne problemy proszę zgłaszać. Będziemy interweniować u źródła.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Co znaczy wlacznie z serwisiem ??? rozumiem ze nadal jest w Radomiu tylko mzoe lepsa obsluga i lepsi fachowcy ????
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,
Na początku rzeczywiście za wysokie , Philips 40PFL7007 - 4999zł to "przegięcie" ,:x musi spaść
co najmniej o "tysiączek" minimum lub więcej. Nie do zaakceptowania !!!


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kubekpl

New member
Jednak mysle ze w 2012 Philips jest jedyny producent ktory zadbal o jakosc obrazu.
francuski test 40PFL5507H/12 : 01net.com]
kontrast na poziomie 5000:1 mode cinema, nowe Sony, LG czy samsung sa daleko z tylu.

Pozdrawiam
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak czy sial ceny musza zejsc bo inaczej to i pieniadze ze wschodu wlozone w te firme nic nie pomoga .... zeby philips sie sprzedawal a [przynajmniej w naszej czesci Europy.
Lolek
 

jery--

New member
Bez reklam
Ja myślę że tegoroczna seria 6xx7 odpowiada zeszłorocznej serii 7xx6 (mają podobne specyfikacje) i analogicznie będzie z serią 8xx7. Nie wiem tylko którą serię zastąpi topowa 9xx7 ;) Stąd te wysokie ceny wyższych serii w stosunku do zeszłorocznych modeli. Za to modele do serii 5xx7 mają dobre ceny i możliwości i myślę że to właściwa zmiana strategii. Firmy zarabiają na TV klasy średniej i niższej bo ich sprzedaje się najwięcej a topowe modele to raczej reklama i prestiż dla firmy niż zysk. Do tej pory Philips koncentrował się marketingowo na swojej serii 9xxx i Cinema 21:9, był chwalony za te produkty ale nie zarabiał na nich, a na niższe serie prawie nikt nie zwracał uwagi (sam do tego roku nie kupiłbym nic poniżej 7xxx). Rynek masowego klienta opanował Samsung i LG, Philips chyba próbuje to zmienić, wypuszcza niezłe TV z tej klasy cenowej a jak ktoś chce coś lepszego to niech za to płaci. "Ktoś to kupi to dobrze, a jak nie to i tak wielkiej straty nie będzie bo zarobimy na serii 4xx7, 5xx7". Taką strategię ma Samsung, nie bawią się n.p. w FullLEDy bo to drogie w produkcji i sprzedaż jest niezauważalna w stosunku do modeli z niższych serii.

pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Mówi się , że wejście na nasz rynek serii 8007 będzie opóźnione na koniec czerwca 2012 r.:oops:


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kubekpl

New member
Gdziesz przeczytalem info ze od serie 6000 TV beda wyposazone w procki Dual Core wiec Smart TV i inne bajery powinny na tym skorzystac. A ja chyba sie zdecyduje na serie 7000 prawie to samo co 8000 no i pilot z qwerty ktorego nie ma seria 6000. Kolego Jery calkowicie sie z toba zgadzam ze firmy zarabiaja na TV klasie nizszej, ale wydaje mi sie tez ze najwieksza marza jest na tv z wyzszej polki
 

jery--

New member
Bez reklam
Kolego Jery calkowicie sie z toba zgadzam ze firmy zarabiaja na TV klasie nizszej, ale wydaje mi sie tez ze najwieksza marza jest na tv z wyzszej polki

Z reguły tak jest, ale niekoniecznie duża marża + niska sprzedaż przynosi zyski. Myślę że Philips tak to ustawił, postawił na zyski z masówki a lepsze modele żeby przynajmniej nie przynosiły za dużych strat firmie, zobaczymy czy taka strategia przyniesie korzyści. Dobrze że na razie nie zrezygnowali z produkcji np. FullLED jak inni.

pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Ciekawe , czy w seriach 7007 i 8007 w końcu firma Philips zmieni menu ekranowe , zasłaniające prawie cały ekran telewizora. W "topowym" 46PFL9707 będzie na pewno nowe.:-D
Może w 60-tce również.




Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry