Seria TCL EC78: wyjątkowy obraz zasługuje na niesamowity dźwięk

p3dr0s

Member
Wciskasz klawisz ustawień na pilocie (kółko zębate), Dźwięk, Ustawienia zaawansowane, Ton potwierdzenia, Wyłącz.
Thx, działa, szukałem z poziomu androida nie softu w tv [emoji6]

A z aktualizacją do 302 faktycznie reakcja jakby echo na polecenia z pilota. A skoro jest 308...gdzie można znaleźć? Chętnie bym zmienił ten slooooooow 302 na coś, co nieco ożywi czas reakcji [emoji53]
 

lukasg

New member
Jak wygląda sprawa aktualizacji, wgrywam i się cieszę czy trzeba dalej kombinować resetować wpisywać jakieś dziwne kody?

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
 

lukasg

New member
Pendriva z wypakowany plikiem podłącz, i wyłącz telewizor pilot/gniazdko. Ponownie podłącz do zasilania, następnie uruchom telewizor przytrzymując z tyłu przycisk power przez ok 10 s.

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

p3dr0s

Member
Pendriva z wypakowany plikiem podłącz, i wyłącz telewizor pilot/gniazdko. Ponownie podłącz do zasilania, następnie uruchom telewizor przytrzymując z tyłu przycisk power przez ok 10 s.

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka

Technikę to ja znam, bo aktualizowałem ostatnio do 302. Bardziej mnie zastanawiało, że model w opisie jest inny, a 55EC780 krzyknęło, że nie ma do tego aktualizacji. Ale @miniu270582 potwierdza, że będzie OK. Czy po zainstalowaniu systemu robiliście jeszcze jakieś "czary-mary" czy fleszowanie przy instalowaniu czyści do gołej gleby?
 

lukasg

New member
Jedyna zmiana jaka widzę to nowe menu ustawień, reszta szału nie robi względem 288 :/

Reklamują telewizor do gier, a profil gry dalej nie jest naprawiony...

Zauważyłem też większy ghosting po aktualizacji

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

lukasg

New member
Ale co jest zepsutego w profilu gry?
Bo u mnie działa jak należy.
Pojawiają się paski pikseli na obrzeżach matrycy, w innych profilach nie ma tego problemu. Czasem też szwankują kolory i pojawił się teraz większy ghosting... Podłączona konsola xbox one x, gry typu assassin Creed, Wiedźmin.

Liczę że w końcu się ogarnął i zrobią porządnie oprogramowanie :)

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry