Seria TCL EC78: wyjątkowy obraz zasługuje na niesamowity dźwięk

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Seria TCL EC78 wyjątkowy obraz zasługuje na niesamowity dźwięk .

Seria TCL EC78 powstała z myślą o tych, którzy nie chcą wybierać pomiędzy funkcjonalną jakością a elegancją. Znalazły się w niej odbiorniki bez ramy, o ultra-cienkiej metalowej obudowie, wyświetlające obraz w jakości 4K HDR Pro, z technologiami Wide Color Gamut, Dolby Vision, HDR10+, systemem Android Smart TV oraz wbudowaną funkcją Google Assistant.
tcl-ec78.jpg

Dzięki systemowi udźwiękowienia Onkyo Integra, z czterema przednimi głośnikami, przy filmach, muzyce lub grach wideo klienci będą mogli rozkoszować się niebywale immersyjnym doświadczeniem dźwięku Dolby Atmos.

Telewizory serii TCL EC78 posiadają umieszczony pośrodku elegancki metaliczny stojak, więc pomimo dużych ekranów łatwo je będzie mocować na wybranej przez siebie powierzchni.

Produkty TCL EC78 będą dostępne w Polsce w Q4 2019 w modelach 55- i 65-calowych: 55EC780 i 65EC780. Sugerowana cena detaliczna wynosi 3299 PLN za 55-cali oraz 4199 PLN za większy model.
00096YPAD0VFG0M8-C122-F4.png

Więcej informacji o produktach, które zostaną wprowadzone w Europie, można znaleźć w komunikacie prasowym o telewizorach TCL przeznaczonych na rynki europejskie.
Telewizory w programie pilotażowym "Piątka Loco"

Model 55EC780
Rozdzielczość Ultra HD (4K) (3840 x 2160 pikseli)
Panel LCD • LED • 16: 9
Jasność: 400 cd / m˛

Funkcje specjalne: HDR • Połączony • Brama multimedialna

Technologie: PPI 2000 • Szeroka gama kolorów • Silnik IPQ 2.0 • Dimming Pro • UHD Premium Color Extender • Dolby Atmos • Dźwięk ONKYO • Quad Core • Android TV • Netflix • YouTube • MHL • ARC • 2 piloty
1 kompatybilny tuner: DVB-T • DVB-T2 • DVB-C • DVB-S • DVB-S2 (MPEG4 i HEVC)
Audio: 2 x 13 W (RMS)

Główne połączenia:
- Wejście: HDMI (x3) v.2.0b
- Wyjście: optyczne cyfrowe audio (x1) • Słuchawki x (1)
- Inne: USB 2.0 (x2)
Komunikacja Wi-Fi i Bluetooth

Wymiary z podstawą (wys. X szer. X gł.): 781 x 1242 x 220 mm
Waga z podstawą: 12,4 kg
Wymiary bez podstawy (wys. X szer. X gł.): 730 x 1242 x 78 mm
Waga bez podstawy: 12,2 kg
Kompatybilna obsługa VESA: 200 x 200 mm

Zużycie: 140 W (maks.) • 87 W (podczas pracy) • 0,29 W (czuwanie) • 108 kWh / rok
Klasa energetyczna: A +
 
Ostatnia edycja:

p3dr0s

Member
Chyba wiem, gdzie w najbliższym czasie zawiśnie na ścianie taka 55 ;) Przy okazji: w opisie napisane jest "2 piloty". O co chodzi? Faktycznie fabrycznie ma w pudełku dwa piloty?
 

maciekmm

Member
Wlasnie zamowilem model 55' u kikiego w programie pilotazowym. Troszeczke w ciemno bo jeszcze nigdzie nie ma zadnych testow. Mam nadzieje ze nie bede zalowal swojej decyzji :). Tv ma zostac wyslany za ok 2 tyg.
 

p3dr0s

Member
I ja jutro idę się umówić na "randkę w ciemno" [emoji6] Dwa TCLe w rodzinie już są, doświadczenie pozytywne, więc liczę co najmniej na pozytyw+ [emoji106]
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Podaj maila na PW to Ci wyślę program.
W klasie cena do jakości to znakomity wybór.
A program weryfikuje ofertę .
Jak będziesz niebieski masz jeszcze pakiet gratis.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
dobrze zrobiłeś zamawiając ten model od kikiego bo to najlepszy model TCL-a w tym roku a i pewnie zaoszczędziłeś trochę kasy.Daj znać jak dojdzie
 

p3dr0s

Member
Podaj maila na PW to Ci wyślę program.
W klasie cena do jakości to znakomity wybór.
A program weryfikuje ofertę .
Jak będziesz niebieski masz jeszcze pakiet gratis.

Poszła wiadomość na PW ;)
P.S. właśnie zamówiłem sobie na rok kolor niebieski :D
 
Ostatnia edycja:

Sejmenik

New member
Zastanawiam się nad wyborem między ec78, a ep68.

Co przemawia na korzyść tego pierwszego ?
Jeżeli chodzi o nagłośnienie to te wbudowane w tv jest mi obojętne
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Trudno powiedzieć co przemawia na korzyść bo po za nagłośnieniem z tych wszystkich opisów to ten sam telewizor oprócz nagłośnienia i trochę lepszego HDR-u , u kikiego 65 cali z tego co pisał na innym forum kosztuje 3999zł i moim zdaniem jest za drogi więc EP68 jest wystarczający
 

Sejmenik

New member
Tak też myślałem, tym bardziej że tv będzie służyć tylko do "telewizji śniadaniowej" a różnica w cenie jednak jakaś tam jest.

Dopytam przed samym zamówieniem jeszcze, może kiki przybliży więcej faktów.
 
Do góry