Seria TCL EC78: wyjątkowy obraz zasługuje na niesamowity dźwięk

lukasg

New member
Może już wiadomo kiedy pojawi sie aktualizacja na stronie ?

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
 

Neuron8

Member
Zmienię trochę temat z softu.
Telewizor ma wbudowanego Chromecasta, z Google Home się łączy. jak ustawić, by polecenia np do Google Mini lub Hub przyjmował do sterowania telewizora. Np włącz wyłącz telewizor, głośniej, włącz film np na Netflixie.
Ktoś to trenował

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

miniu270582

New member
Racja. Jeszcze jakiś czas temu posty kikiego były w miarę rzeczowe i pomocne. Teraz tylko frazesy typu: „twój telewizor, twoja sprawa”, „ napisz na PW dostaniesz kontakt”, „korzystaj ze sprawdzonych” itd. itp.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nasze softy są zawsze z fabryki, więc autoryzowane !
Chcecie korzystać z wersji innych krajów , to każdy ma swój rozum.
Moja rada do 35 lat nie zmienna - korzystajcie ze sprawdzonych !
 

Pinto19

New member
Ja sprawdzam soft v 318 i narazie nie widzę żadnych zmian względem poprzednika... Bajki nadal klatkują, a to było już zgłaszane przeze mnie dwukrotnie i to gdy na świeczniku był soft 178, kilka dni temu ponowiłem zapytanie na FB, jednak bez żadnej reakcji że strony TCL. Kiki, ponieważ masz możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielstwem, mógłbyś poruszyć temat tej usterki?
 

miniu270582

New member
Chyba nadal jest kiszka. Jakiś czas temu napisałem pytanie poprzez profil FB. Gdybym kilka tygodni później nie odezwał się ponownie z prośbą o jednak jakąkolwiek odpowiedź to nie byłoby żadnego odzewu.
 

lukasg

New member
Raczej polski fanpage ma wywalone na społeczność. Sam zadałem parę pytań publicznie i cisza.

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
 

adas81

Member
Ja ma taki problem od samego początku. Dekoder polsatu, nie da się ustawić w ustawieniach dekodera 1080p bo się przełącza automatycznie na 576p w tv, jak dam 720p, to wszystko gra. Czasami tv właśnie gubi nawet 720p i przełącza się na 576p. Ostatnio musiałem zmienić wejście z HDMI1 na HDMI3 i dopiero pomogło, że nie gubi 720p.
 
Do góry