Seria TCL EC78: wyjątkowy obraz zasługuje na niesamowity dźwięk

Kingistu

Member
O co chodzi z tym TCL-em na stronie v.252 po cichu v.302?
Dziwaki jakieś jak by nie mogli wrzucać aktualizacji na bieżąco.
Czy ten 302 wgrywa się tak samo jak 252 czy trzeba więcej kombinacji i jakieś restarty?
Jeśli nie to też poproszę o link bo już ten v.252 coraz bardziej mnie wkurza.
 

lukasg

New member
Na XDA piszą żeby nie instalować ver 302 bo są same problemy z nią

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
 

lukasg

New member
Przy tej marce jedna opinia negatywna to już dużo, może nawet bardzo dużo. Wszystkie wcześniejsze pseudo aktualizacje dla mnie osobiście nic nie wnoszą od wersji oficjalnej dostępnej na stronie.

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
 

miniu270582

New member
Tak jak zawsze. Z tym, że jeżeli ściągasz z linku z XDA to musisz otworzyć zipa i masz obraz, który wrzucasz na pendrive. To nie aktualizacja tylko wgrywanie od nowa całego softu. Ma ponad 2,3GB, a poprzednie miały około 1,2GB.
 

miniu270582

New member
Przy tej marce jedna opinia negatywna to już dużo, może nawet bardzo dużo. Wszystkie wcześniejsze pseudo aktualizacje dla mnie osobiście nic nie wnoszą od wersji oficjalnej dostępnej na stronie.

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka


Z postu wynika, że ktoś po prostu nie porobił resetów po aktualizacji i z tego problemy. U mnie na razie bezproblemowo.
 

maciekmm

Member
Dziwna polityka. Dlaczego te oprogramowania nie sa dostepne oficjalnie ? Dlaczego TCL nie wysyla oprogramowań przez OTA zeby latwo mozna bylo je sciagnac z poziomu menu telewizora tylko trzeba kombinowac z pilnowaniem strony i pendriveami...
 

adas81

Member
Pierwszy raz widzę, aby wgrać nowy soft to trzeba się doprosić o niego... i nawet nie wiadomo kogo,masakra jakaś...
 

adas81

Member
To dawaj kiki te sterowniki i jak je zainstalować...Mail na prv wysyłam.
To może Ty wyjaśnisz czemu softy są tak pilnie strzeżone...
 
Do góry