Seria Sharp XD1E - FullHD wszystko o LC-37XD1E LC-42XD1E LC-46XD1E LC-52XD1E

Gregys

New member
Lepsze w... którym modelu? XD1E? To nie ma sensu za to dopłacać. Dźwięk i tak mam zamiar puścić sobie na czymś innym.
PS.
Dopiero zaczynam chorować na stanowisko mulitimedialne ale wcześniej nie posiadałem lokalu, w którym mógłbym się zrealizować ;)
 
Ostatnia edycja:

Xaverux

New member
Sharp 42xd1e

Mozecie mi wytlumacz cos? Niedawno czytalem na forum że ten telewizor bedzie kosztowal okolo 10-11tys a dzisiaj na allegro sa po 8 800?
 

Xaverux

New member
Ma ktoś może ten tv i mogł sie podzielic swoimi wrazeniami?? Czy jest z niego zadowolony itp, bo bardzo jestem zainteresowany kupnem tego SHARPA 42XD1E
 

Glimmer Twins

New member
Przyłączam się do prośby. Z tego co wiem jest już kilku szczęśliwych posiadaczy (?) i opinia userów byłaby mile widziana. Czy tv brał już udział w prezentacjach i porównaniach? Może jakiś krótki test porównawczy?
 

Marecky

New member
nie zloscie sie jak cos palne nie tak, ale sporo czytam i zbieram info bo pora wreszcie kupic sobie tv, i wyczytalem ze Sharp 42XD1E jest najbardziej "wybrakowany" z calej serii, najwiecej z nim klopotow. Jako jedyny jest skladany w innej fabryce itp itd. Tez mnie dziwi, ze na dzien dzisiejszy na allegro mozna znalezc 42" i 37" prawie w tej samej cenie.

Napiszcie tez wiecej o banding'u bo to dla mnie nowosc, nie wiem czy wystepuje we wszystkich Sharpach tej serii czy nie, oraz podobno te telewizory lubia piszczec :(
 

jarwisz

New member
Bez reklam
nie we wszystkich 42 jest ten efekt
dotyczy on 3 pierwszych serii które wyszły na początku
już jest OK a te ktore weszły właśnie do Polski nie powinny mieć już tego defektu.
Najwięcej trafiło ich do USA gdzie są właśnie wymieniane
jest rada
nie kupować na allegro lub e-bay = nie wiadome żródło pochodzenia LCD

co do piszczenia/buczenia
to jest to w kazdym odbiorniku /praca elektroniki/

pozd
 

Marecky

New member
banding wystepowal tylko w "42 i juz go nie ma w nowych modelach ?

co do piszczenia to nie jest to normalne bo posiadacze piszą, ze bardzo slychac. Kupie 37 lub 42 XD1E (zalezy tylko na jakim poziomie ich ceny sie unormuja) i nie chcialbym aby mi sprzet piszczal.

Moze kojarzysz czego model "42 nie ma / nie obsluguje jako jedyny z tej serii ?
 

ADAM2004P

New member
Temat XD1E jest omawiany od 2 miesięcy. Byłem zdecydowny na 42", ale ostatnie posty wywołay obawy czy to naprawdę dobry wybór. XD1E jest już w kraju, ale obiecanch testów brak?. Właściwie to wszystkie opinie za i przeciw nie wiem na czym się opierają. Tylko test i opinie użytkowników tych modeli dadzą jakiś jasny obraz o tym lcd. Więc piszcie, czekamy na każdą informację która pozwoli poznać ten TV.
Pozdrawiam
 

jarwisz

New member
Bez reklam
Moze kojarzysz czego model "42 nie ma / nie obsluguje jako jedyny z tej serii ?
z tego co wiem to chyba nie obsługuje RGB+ oraz ma 6ms reakcję a 46 i 52 mają po 4ms do tego dochodzi mniejsza skala kontrastu niż w pozostałych na wet ma mniejszą niż 37'
ale to dalej super LCD
pozd
 

hernu

New member
Na sąsiednim forum pojawiły się pierwsze opinie właścicieli XD1
http://**********.com/index.php?showtopic=1912&st=240
 

szymonunion

New member
Witam,

niby tak, ale i tak rewelacja - tylko date produkcji sprawdzic. Bede dzis w 1 z MM w Warszawie to sie przyjrze naklejce czy czemus tam jak to wyglada.

42" chodza za mna - zrobie sobie pare prezentow na gwiazdke.


Pozdrawiam,
 

Popas

New member
Wymiary podstawy w XD1E 37"

Czy ktoś wie jakie są wymiary podstawy w 37" XD1E. Mam zamiar wstawić go w ściankę działową i będzie zabudowany drzwiami przesuwnymi. Rozmiar LCD jest znany ale nie wiem czy podstawa nie jest szersza. Nigdzie tej informacji nie znalazłem.
 
Do góry