Seria Sharp XD1E - FullHD wszystko o LC-37XD1E LC-42XD1E LC-46XD1E LC-52XD1E

jarwisz

New member
Bez reklam
gabor2 napisał:
6,5 tys :rolleyes:
Jak bedzie w takiej cenie, to go biore (ale smiem watpic).

we Francji jest jak się nie mylę vat 5.5% /tzw ulg./ i w takim razie dolicz jeszcze z 1tys do swej ceny + koszty transportu i wyjdzie z 8tys.

pozd
 

ArturKania

New member
Napaliłem się na tego Sharpa ale ta sytuacja z tym,że jest niedostepny tak mnie wyprowadziła z równowagi ,że coraz mocniej dochodzę do wniosku,że odłoże zakup telewizora do nowego roku .

Po świętach ceny powiiny spaść a poza tym pojawi się więcej propozycji full HD a tylko takie mnie interesują.Wtedy spodziewam się spadku cen Sharpów XD i Soniaków KDS a któryś z tych chciał bym kupić.
 
Ostatnia edycja:

ADAM2004P

New member
JA też czekam na ten model, a przede wszystkim na testy i opinie. Jestem zdecydowany na zakup XD1E jeżeli spełni moje oczekiwania. Kiki chwalił się że po dwiudziestym 46" wchodzi i będą testy ale chyba to nie wypaliło. Myślę że w październiku będą i pojawią się opinie o tym modelu.
 

Romanoff

New member
sharpxd11hl5.jpg

sharpxd12vp1.jpg

Bardzo ładny.Bardzo dobry.Źle podłączony :(.
sharpxd1xa0.jpg
 
Ostatnia edycja:

Dwight

New member
Xd1e

Witajcie,

czy ktos z Was miał ostatecznie przyjemność testowania sampla XD1E?
Kiki zdaje się, że miał go otrzymac wczesniej. Bardzo ciekawy jestem jak wypadnie w testach.
 

alvent

New member
gazetka , gazetką...a rzeczywistość swoje...w Krakowie Pan wzruszył ramionami na moje pytanie gdzie to cudo (i Toshiba WL67)....nie jego wina, że dostawca zawalił...XD1 ponoć jeszcze w magazynie w niemczech a Toshiba...tego nie wiedzą....w MM jest obsługa taka sobie...ale w Saturnie krakowskim to chyba ludzi wprost ze sklepu z czasów Gierka powyciagali....kicha Panie...kicha....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
To jest charmonogram dostaw do Polski - TV LCD Sharpa serii XD1:

1. Dostawa 46 XD1 - Saturn 18.X.2006 - 17 sztuk
- Dla nas jedna sztuka - dojedzie w środę
Dostawa druga - na Polskę 28. X - lub listopad / liczba podobna/
Dostawa trzecia - 30.X lub listopad
2.Dostawa 42 XD1 - termin 30 .X 2006 lub listopad / duza ilość/
3.Dostawa 52 XD1 - termin j.w. - ale liczba bardzo skromna / tylko w sklepach specjalistycznych/

LCD 37 XD1 - dostawa listopad lub nawet grudzień. / Ceny konkurencyjne.
Jak wjadą dokonamy już porównania z JVC 46 Z 70 , Sony i Toshiba
pozdrawiam
 

tomaszek12

New member
Widziałem go dzisiaj w MM na Bemowie

cena 15999 zł.
Wszystkie Tv które stoja w "dziupli" (oddzielne pomieszczenie tylko na telewizory) rozkłada na łopatki -robi wrażenie jak sie na niego patrzy.
Jak dla mnie troche za drogi ale jakby kosztował ok 10 tys,. to bym sie nie zastanawial.
 

Gregys

New member
Czym różnią się modele XD1E i GE1E? Znacie jakąś stronkę, gdzie mógłbym porównać dane techniczne? Większość "sklepowych" podaje te same dane na obu modelach, a stronka sharp.pl milczy na temat obydwu. Prawdopodobnie będę wybierał pomiędzy nimi (37") ale to w przyszłym roku jak uciułam kaskę (a przy okazji spadną w cenie).

[edit]
Zapomniałem dodać, że głównym użyciem ma być x360, DVD, a na koniec jakieś seriale, które ogląda moja TŻ (pseudo kablówka osiedlowa - być może "n").
 
Ostatnia edycja:

grafion

New member
witam
Jak narazie proponowane ceny XD1E są porażające.W Niemczech ceny już szybko spadają i tak np:42XD1E kosztuje średnio 2.200Euro,46XD1E kosztuje średnio 3.300Euro.Jak to się ma do naszych cen odpowiednio 11.000zł i 17.000zł.Nie mogę tego pojąć żeby TV był o 3-4tys.droższy w tym biednym kraju.
pozdrawiam
grafion
 
Do góry