Seria Sharp XD1E - FullHD wszystko o LC-37XD1E LC-42XD1E LC-46XD1E LC-52XD1E

krajek

New member
tu chodzi raczej o zdrowy rozsadek a nie o jakies niezdrowe podniecanie sie! a tak nawiasem mowiac jest czym, bo na rynku pojawia sie coraz wiecej telewizorow full HD i to w coraz bardziej przystepniejszych cenach!
full HD to przyszlosc a wiec kupno takiego telewizora to swego rodzaju inwestycja! o ile oczywiscie mozna mowic o inwestycji jezeli chodzi o elektronike.
 

PAZ

New member
Plazma Center jest z Łodzi, a Plazma City jest z Wawy i to o niej są niepochlebne recenzje.
 
Ostatnia edycja:

bebzun

New member
mój błąd, PAZ masz rację Plazma City jest z Wawy i to u nich jest cena 8500. ArturKania może źle nie zapakują ale mogą odwlekać odbiór towaru bo się okaże po wpłaceniu kasy że jeszcze nie doszedł do sklepu (chociaż wcześniej będą zapewniać że jest na stanie). Poszukaj na forum a znajdziesz kilka postów od niezadowolonych klientów tego sklepu.
Plazma Center ma tego LCD za 8000 ale radzę sprawdzić czy towar ma polską gwarancję (raczej gościu ściąga z Niemiec).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
na razie wszyscy sprzedaja powietrze - ceny również.
Jeszcze nie było w dostawach.
Jak wejdą do Polski - wszystko będzie wiadomo.
pozdrawiam
 

Ru$lan

New member
kiki napisał:
witam
na razie wszyscy sprzedaja powietrze - ceny również.
Jeszcze nie było w dostawach.
Jak wejdą do Polski - wszystko będzie wiadomo.
pozdrawiam
kiki ma rację - warto poczekać, i zobaczyć jaka będzie oficjalna cena tych lcd.
dla przypomnienia - pamiętacie jak wyglądała sytuacja z plazmą panasonica 42pv60? sprzedawcy na allegro też sprzedawali "powietrze" po, wydawało by się atrakcyjnej cenie, jednak gdy ta plazma trafiła do sklepów okazało się że jest oferowana taniej niż na allegro.
 

ADAM2004P

New member
Pytanie do kikiego

Kiki pisałeś że 46" wchodzi do Ciebie po 20 (dwudziestym). Czekamy na twoje testy. Jakie rokowania w tym temacie.
Pozdrawiam ADAM2004P
 

Leszek CH

New member
Nowa seria XD1E

Witam!
Ja także czekam na taką odpowiedź.Może ktoś z tych co byli na IFA w Berlinie nam pomoże? Dodam, że gdyby samsung M 61 był w macie, to już cieszyłbym się nim od miesiąca.
Pozdrawiam!
 

RS4

New member
Seria XD1 czarna ramka czarny błyszczący lakier fortepianowy, wygląda elegancko ale się elektryzuje i czepia się kurz, telewizory mają być w Polsce w pierwszej połowie października lub później.


RS4
 

menek1

New member
Witam Serdecznie
Mam pytanie, może już ktoś miał możliwość oglądania sygnału PAL na tym telewizorze? Jako dostawce sygnału mam sieć Aster w Warszawie i odtwarzacz DVD. Jestem ciekawy jak nowe Sharpy Full HD radzą sobie ze zwykłym sygnałem analogowym.
 

Leszek CH

New member
Desing XD1E

Witam!
Wracam do wykończenia mat czy błyszcząca obudowa?
Dostałem odpowieź z PlazmaCity, że obudowa jest matowa.Pewnie coś pokręcili.A może będą dwie wersje?
Pozdrawiam!
 
Do góry