Seria PV70

jtd

New member
Bez reklam
To jest cos takiego jak chlodzenie atomowe? Moze nowe panasoniki trzeba wkladac do lodowki po seansie :grin:
 

grzes

New member
jtd napisał:
To jest cos takiego jak chlodzenie atomowe? Moze nowe panasoniki trzeba wkladac do lodowki po seansie :grin:


Pewnie jest chłodzony tak jak reaktor jądrowy - cieczą.
Ciekawe co będzie, jak dojdzie do rozszczelnienia układu chłodzenia.
Pewnie znowu trzeba będzie pić płyn Lugola :)
 

dnc

Moderator
VIP
Oby nie było tak jak w autach. Chłodzenie wodne (czyżby Borygo?), a grill i wentylator na pół metra średnicy. :grin: Albo jeszcze lepiej, specjalny system wentylacji tak jak w klimatyzacji, z systemem chłodzenia umieszczonym na podstawie metalowej na zewnątrz budynku. To by dopiero było coś! :eek:k:
 
J

Judash

Guest
Chodzilo mi o chlodzenie ciecza ;) bez smiechow Panowie ;).Za nim kupicie ten TV najpierw po waz ogrodowy do sklepu ;):D
 

Mabri

New member
Panowie - jestem rozczarowany poziomem dyskusji. I to tylko dlatego, że posiadacie wcześniejszy model ??? Śmieszne!
I dnc wtóruje ???
 
J

Judash

Guest
Mabri napisał:
Panowie - jestem rozczarowany poziomem dyskusji. I to tylko dlatego, że posiadacie wcześniejszy model ??? Śmieszne!
I dnc wtóruje ???
Tylko jak tu sie nie smiec?...kiedy takie smieszne glupotki ludziska pisza ;).

Tudziez widac cienie wezy ;)+pofalowana ramka+brak wentylatorow ;)...
 
Ostatnia edycja:

Pansłonic

New member
Judash napisał:
Tylko jak tu sie nie smiec?...kiedy takie smieszne glupotki ludziska pisza ;).

Tudziez widac cienie wezy ;)+pofalowana ramka+brak wentylatorow ;)...
Nie widzę nić śmiesznego w temacie węży, kto sam ich nie ujżał , niech się lepiej nie wypowiada na ten temat:p i nie życzę nikomu z nowych nabywców PV70 żeby były w jego TV, no chyba że na Animal Planet;). A co się tyczy wentylatorów to w TH-37PV60 (3 wentylatory) były one nie do zniesienia przy minimalnym ustawieniu głośności. W tej chwili w PV600 jest o niebo lepiej, trzeba się bardzo wyśilić aby je usłyszeć (2 wentylatory). Co do obudowy i pofałdowanej ramki PV70 nie bedę sie wypowiadał aż nie zobaczę tego "cuda" na żywo, no może poza tym że nie przepadam za wszechobecnym kolorem czarnym.
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Mabri napisał:
Panowie - jestem rozczarowany poziomem dyskusji

Przeciez mozesz takze zadbac o poziom dyskusji. Jak na razie rozmawia sie o wielkim nieobecnym. Ktos cos slyszal, tudziez widzial czy przeczytal, az cztery razy podawany (w tym watku) byl link do zajawki audio-video moze tylko swiadczyc o jednym, na razie niewiele o nim wiadomo. Podana cena 6k zlociszy mnie powalila ale mysle nie nalezy sie tym sugerwowac. jeszcze tydzien temu MM w Opolu PV45 wyceniali na 5,7k. Troche brakuje obiecanych przez niektorych testow, chyba nie udalo sie im sciagnac z wystawy modelu PV70 (zlosciwy zart).

Pzdr. (C)G
 

Dru

Moderator
ano. raczej na wystawie nie mieli tych modeli także ich nie zdjęli, a ja sobie czekam na PV70 :)
 
Ostatnia edycja:

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Dru: Ja juz czekam, na swoj model w pelni HD i kiedy materialu w FULL-HD na dyskach bedzie wiecej i odtwarzacze beda w rozsadnej cenie. Mysle jednak ze nie szybciej niz za dwa lata, kiedy cena bedzie bardziej ludzka, na moja kieszen. Mam nadzieje ze jak kupisz, wrzucisz pare fotek i podzielisz sie wrazeniami, zawsze to cieszy, kolejna osoba w klubie "plazmowcow" pod znaku Panasonica. Oby staneli na wysokosci zadania i wpadki produkcyjne typu weze byly tylko zlym wspomnieniem, czego zycze wszystkim przyszlym posiadaczom.

Pzdr. (C)G
 
9 marca br. kiki pisał : dostępność za tydzień. Tydzień dawno minął, a jak testu nie ma tak nie ma. A czy jest on wogóle dostępny, bo chcę kupić bez względu na wyniki testu. Czy ktoś wie, gdzie można zamówić PV70 ?
 

Dru

Moderator
(Cy)Gorg napisał:
Dru: Ja juz czekam, na swoj model w pelni HD i kiedy materialu w FULL-HD na dyskach bedzie wiecej i odtwarzacze beda w rozsadnej cenie. Mysle jednak ze nie szybciej niz za dwa lata, kiedy cena bedzie bardziej ludzka, na moja kieszen. Mam nadzieje ze jak kupisz, wrzucisz pare fotek i podzielisz sie wrazeniami, zawsze to cieszy, kolejna osoba w klubie "plazmowcow" pod znaku Panasonica. Oby staneli na wysokosci zadania i wpadki produkcyjne typu weze byly tylko zlym wspomnieniem, czego zycze wszystkim przyszlym posiadaczom.

Pzdr. (C)G
Cy(Gorg) drogi kolego. jeszcze do mojego kupna plazmy troszku czasu musi minąć. Na razie szaleję z CRT, ale LOEWE, takźe trudno mi się wbić na nowy TV. Jeszcze tak z 1,5 miesiącia i zawezmę plazmę i najprawdopodobniej będzie to PV70. Muszę przyznać, że trochę czekałem, niektórzy wiedzą o chodzi. Ostatnio przeczytałem opinię na temat px60 na angielskim forum i wynikało, że TV jest OK. Dlatego myślę, iż zawezmę ten TV i tyle. A jak ktoś będzie miał jakieś obiekcje to trudno
 
Ostatnia edycja:

dnc

Moderator
VIP
Mabri napisał:
I dnc wtóruje ???

Ależ kolego tak się nie stresuj. Poważna dyskusja to będzie jak wreszcie ktoś go kupi, przetestuje i napisze swoje wrażenia. Ja ze swojej strony wcisnąłem ten żart by troszkę rozluźnić atmosferę.
Po za tym PV70 będzie następcą PV60. Cóż! Nasze pokolenie ("PV60-towców") odchodzi w niebyt. Pojawi się nowy, pewnie lepszy model. Kto wie co sie jeszcze może zdarzyć.
Forum także służy do wymiany uwag i spostrzeń o danym produkcie także przed jego premierą. Pamiętam jak w zeszłym roku o PV60 niewiele było informacji. Takie zdawkowe newsy. A potem bach... W małej chmury duży deszcz. Pomny doświadczeń pozwalam na dywagacje na temat nowej serii w tym wątku by ludzie mogli się przygotować do premiery. By już jako takie mniemanie o PV70 było. Jak tylko pojawi się ktoś kto dogłębnie przetestuje Swój model, wtedy ten temat zniknie,a na jego miejsce pojawi się już solidna, mam nadzieję, dawka informacji.
 

Golgota

New member
Dru napisał:
no nie do końca. Koleś, który go kupił i opisywał swoje wrażenia napisał, że widać lekkie węźe tudzież cienie węży. Ale tylko gdy stoi się blisko ekranu i wie się gdzie szukać. Z normalnej odległości z jakiej powinno się oglądać TV obraz jest OK.
To takie malutkie sprostowanie ;)

Już przestańcie z tymi wężami- po prostu kolesie niech mniej piją, ja tez jak za duzo kąsane to widzę węże i nie na wcale nie na TV
Znowu się zacznie
Jeśli chodzi o mnie to wymieniam, tylko zaczął mnie wzniecać ten TH-42PV700
Pozdrawiam
 

Dru

Moderator
Golgota napisał:
Już przestańcie z tymi wężami- po prostu kolesie niech mniej piją, ja tez jak za duzo kąsane to widzę węże i nie na wcale nie na TV
Znowu się zacznie
Jeśli chodzi o mnie to wymieniam, tylko zaczął mnie wzniecać ten TH-42PV700
Pozdrawiam
nie trzeba się denerwować :p. Ja tylko wrzuciłem małe sprostowanie do wcześniejszej wypowiedzi kolegi z forum. Nie chcę tu wzniecać kolejnego ruchu antywężowego ;)

no a z kupnem będę musiał poczekać aż wyjdą PV70, ale 37 calowe
 

czago

Banned
Groszek napisał:
Hej Czago!!! Może zaczniesz się martwić jak go zobaczysz na żywo - teraz to tylko zwykłe "gdybanie" i "bicie piany"!!! Osobiście nie wydaje mi się żeby Panasonic wypuścił powyginaną ramkę - litości...

Pozdrawiam

Groszek


Groszku, proszę czytaj posty uważniej. Jeden z forumowiczów napisał, że widział nowego Panasonica i że jest świecący tak jak modele Samsunga. Wiem, że świecąca ramka Samsungów (i nie tylko) jest mocno pofałdowana co dla mnie jest paskudne. Spytałem się więc czy Panasonic ma również ramkę pofałdowaną. Czy moje pytanie jest biciem piany?
 
Do góry