Seria PV70

atik70

New member
Witam wszystkich
Goście na tej stronie chyba sie trochę zakręcili co do modelu
powinno byc TH-42PV70P ,a nie TH-42PV75P
to parametry są z PV70
 
Ostatnia edycja:

smok

New member
spokojnie rodacy pewnie literówka, zawsze można do nich trinknąc (jeśli ktoś ma na to ochotę:p ).
co do pv70 to niezłe zagranie marketingowe...towar jest a go nie ma. a co tam się będą pitolic z potencjalnymi nabywcami, najwążniejsze żeby odpowiednie napięcię zrobic na starcie;)
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
smok napisał:
co do pv70 to niezłe zagranie marketingowe...

Cóż marketing, dzwignią handlu. Nawet firma panasonic ma świadomość nasycania się rynku, klient który kupi juz plazmę jest stracony, "desperatów" (nie obrazajac nikogo tutaj na szacownym forum), którzy będą zmieniać posiadany model na nowszy technologicznie jest promil w ogólnym bilansie sprzedaży. Inne fimy nie śpią, obniżają cenę i to naprawdę znacznie a w naszym kraju jeszcze dlugo bedzie sie patrzec nad kazda wydana zlotowka. Myśle ze z czasem sprzedaż modeli PV70 ruszy, ale czy do tego czasu bedzie on juz kuszacy na tle innych modeli, nawet cenowo to juz nie wiem. Zycze wszystkim ktorzy czekaja by wreszcie w spokoju mogli upragniony model kupic i cieszyc sie z zakupu. Bez rozsterek, czy jeszcze warto czekac, bo tuz za rogiem czai sie Full-HD :).

Pzdr. (C)G
 
Ostatnia edycja:

Golgota

New member
Witam,
Z tego, co prześledziłem to sklepy kitują:!: , że maja PANASONIC TH 42 PV 70 P
Po konkretnym kontakcie i chęci zamówienia okazuje się ze ten towar będzie dostępny- może :?: :?: pod koniec marca lub inna firma mówi, że ponad dwa tygodnie?!:x
A na swoich stronach podali ze 2do5 dni! I tym bardziej ze niby są opinie użytkowników OK.! jeden z nich się nawet chwali ze @ wysyła max do 24h, no nie wiem cztery dni czekam na odpowiedz i nic.
Może wiecie coś na ten temat?
Pozdrówki dla wszystkich HDTV
 

Golgota

New member
sorki że w nowym
Na razie nie podam tych sklepów-ale jak będą kłamać klientów to opiszę ten piękny świat naszych Polskich sklepów @
Pozdrawiam

(ąle kicha)
sorry za porównanie
 

adam-ck

New member
kiki napisał:
wszystkie modele serii PV mają mieć podstawki w komplecie - taka informacja od Panasonic Polska / Rafał Wilczopolski/.
Dostępność za tydzień.

wszyscy czekamy na test - opinie od Ciebie o PV70

Pozdrawiam:confused:
 

czago

Banned
Mabri napisał:
(Cy)Gorg - coś ci ten kiki nie pasuje, ale to twój problem.
Wielu osobom pomógł a że sobie przy okazji handluje - nie widzę w tym nic złego.


Nie ma w tym nic złego jesli zachowa się całkowity obiektywizm - a z tym u sprzedawców jest niestety źle - zawsze chwalą firmę, z którą mają najlepszy ''układ'' i towar, na którym mają największy zarobek. Nie znam od tej reguły wyjątków.
 

czago

Banned
adam-ck napisał:
Skąd masz info? - podaj ewent. jakiś link.

Pozdrav.
Adam


Ja tylko zgaduję jaki będzie wniosek z testu przeprowadzonego przez sprzedawcę: prawdziwa rewelacja - nic tylko kupować bo jest już lista chętnych, egzemplarzy mało a cena wyjątkowa - tylko dla uczestników forum :smile: .
 

smok

New member
panowie proponuję więcej wartościowych postów. nie róbmy śmietnika, bo będzie podobnie jak w temacie kolegi dnc o pv60, gdzie godzinami cza się przedzierac przez gąszcz informacji (często nie na temat).

p.s. zostawmy kikiego w spokoju, bo nam się obrazi i po testach:p
 

czago

Banned
Testy tylko wtedy są coś warte gdy są obiektywne. A przynajmniej starają się takie być: opisują zarówno dobre strony (zalety) jak i w szczególności złe strony (ewidentne wady) produktu. W innym przypadku są czystym chwytem marketingowym i promocją towaru, a zatem można je sobie spokojnie darować.
 

RoMi

New member
Każda nowa seria jest wg producenta i sprzedawców rewelacją. Seria poprzednia 60/600 też taką była. Potem w praniu okazało się że wszystko co nowe wcale nie jest lepsze (panel 9) - a jeszcze moze posiadać wadę elektroniki, softu. Jestem cały w emocjach co tym razem (panel 10) Panasonic poprawi - a co spierd........ Zapewne to tylko kwesia czasu że dzięki różnym forom internetowym userzy dowiadzą się o zaletach swoich wymarzonych, przecież idealnych i kupionych za ciezko zarobione pieniądze nowych TV !:D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wow
Czago - jesteś jasnowidzem :blagam: :blagam: :blagam: :blagam: :blagam: :blagam: :blagam:
Wiwat !!!!!!!!!!

Opis czy test sam w sobie nigdy nie daje obrazu jakości. Zawsze musi być konkurencja do porównania. Wówczas będzie widać róznice za i przeciw w klasie cenowej i nie tylko..
Do porównania bądą plazmy Pioneera, LG , Samsunga , Philipsa , Loewe
oraz LCD różnych firm i tylna projekcja . A nawet projektory.
Oczywiście zapraszam na testy do Olsztyna. Dostosujemy terminy do aktywnych członków forum. Wówczas nie będzie głupich uwag.
pozdrawiam
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
kiki napisał:
wow
Czago - jesteś jasnowidzem :blagam: :blagam: :blagam: :blagam: :blagam: :blagam: :blagam:


A tu co (?), klania się cały wasz zespół jest was siedmiu (lub siedmioro). Ogólnie nie przesadzajmy, pojawi sie u Ciebie w sprzedarzy pojawi sie tez w całej Polsce. Nie wydaje mi sie bys mial wylacznosc na sprzedaz na terenie calego kraju, to by było dopiero.

Na testy dla mnie niestety za daleko, ucieszylem sie jednak ze tak mozliwosc proponujesz (dla aktywnych czlonkow formum, jakie kryteria), czy za oplata. Pytam bo moze beda inni chetni ktorzy beda mieli blizej a warto wiedziec.

Ogolnie czekamy na testy, moze troche wiecej niz jest ok i mozna brać.


Pzdr. (C)G
 

adam-ck

New member
kiki napisał:
wow
Czago - jesteś jasnowidzem :blagam: :blagam: :blagam: :blagam: :blagam: :blagam: :blagam:
Wiwat !!!!!!!!!!

Opis czy test sam w sobie nigdy nie daje obrazu jakości. Zawsze musi być konkurencja do porównania. Wówczas będzie widać róznice za i przeciw w klasie cenowej i nie tylko..
Do porównania bądą plazmy Pioneera, LG , Samsunga , Philipsa , Loewe
oraz LCD różnych firm i tylna projekcja . A nawet projektory.
Oczywiście zapraszam na testy do Olsztyna. Dostosujemy terminy do aktywnych członków forum. Wówczas nie będzie głupich uwag.
pozdrawiam

Konkurencja bedzie dla (tak sądzę) dla większości z nas PV60

Pozdrav.
Adam
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Mabri napisał:
W całości popieram!
Niestety coraz więcej wypowiedzi nie na temat

Tak prawde powiedziawszy co ma niby byc na temat. Nie ma mozliwosci przeprowadzenia testow bo i towaru nie ma. Ze wszystkich dostepnych informacji zostalo juz powiedziane i opisane prawie wszystko. Sam watek jako taki powinnien byc martwy a nie jest ;-). Nawet zostal przyszpilony (przepraszam przyklejony, czy aby nie za szybko) mimo ze tak naprawde zadnych informacji poza tym co w necie nie ma. Inna kwetia ze troche sobie tutaj ja (i innii) folguja - moze dlatego ze innym rozumieniu mamy "sezon ogorkowy" w temacie watku, a do kikiego naprawde nie mam nic :).

Pzdr. (C)G
 
Do góry