Seria PV70

Groszek

New member
Zaraz moment.... ......jak to nie czekać na ten model??? Klapa??? Przecież powyższe porównanie jest w 100% na korzyść pv70 ( mniej o 500stron telegazety, i 1 euro - dla mnie nieistotne)!!! Dodatkowo nie jest to absolutnie jakiś wiarygodny test, tylko trochę złośliwy ;) opis funkcji. Dla mnie pv70 jest strzałem w przysłowiową 10tkę i różnica do PV60 wcale nie jest taka znikoma - obsługa 1080p !!!!, V-Real II, 3D color management (który troszkę tendencyjnie zremisował w opisie slimak'a). No i kompletnie nie rozumiem konkluzji, że "okres wypasionych telewizorów HD redy już mija" - a czy PV70 nie jest wypasiony?? To co ma - to mało?? Za taką cenę?????!!!!!??????? . Nie wspomne o wyglądzie tych plasm - dla mnie PV 60 jest nie do przyjęcia, PV 70 wygląda całkiem, całkiem. Jedyne co mnie martwi to jak będzie z nowa generacją paneli. Trzymam kciuki żeby nie było jak u Pionieera, gdzie nowa generacja ( np. 427xa) świeci słabiej niż poprzednik... Mam nadzieję, że Panasonic nie powtórzy tej historii dlatego z niecierpliwością czekam na pierwsze WIARYGODNE testy.

Pozdrawienia dla wszystkich czytających

Groszek

p.s
Wypuszczenie tego modelu spowodowało, że wycofałem zamówienie na Hitachi 42 9700 - mam jakieś takie wewnętrzne przekonanie, że dobrze zrobiłem....

p.p.s
pozdrowienia dla slimaka - naprawde z przyjemnoscią przeczytałem Twoją analizę, zobaczymy jak wyjdzie "w praniu"...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
o dostępność możesz być spokojny.
Panasonic prowadzi racjonalną politykę .Wprowadza nowy model jak stary znalazł juz "ujście".
Czynimy starania o model wystawowy / do testu/ w przyszłym tygodniu.
 

slimak

New member
Bez reklam
Groszek napisał:
...........Dla mnie pv70 jest strzałem w przysłowiową 10tkę i różnica do PV60 wcale nie jest taka znikoma - obsługa 1080p !!!!, V-Real II, 3D color management (Cy)Gorg


Dla mnie też.
Jak mimo obniżenia kosztów produkcji o 1000 € będzie grał tak samo jak pv60 to będzie hitem na ten rok z obrazem lepszym od niektórych tv full HD.
Jak obraz będzie trochę gorszy od pv60 to będzie najtańszym 42” tv z tak dobrą jakością obrazu. A dla wymagających będzie 42PZ700.



9Cy)Gorg napisał:
No i kompletnie nie rozumiem konkluzji, że "okres wypasionych telewizorów HD redy już mija"

Groszek (Cy)Gorg


Panasonic zaczyna wprowadzać plazmy full HD. W takiej sytuacji sprzedaż drogich „wypasionych” HD ready będzie trudna, bo większość przeciętnych klientów będzie wolała trochę dołożyć i kupić model full HD TH-42PZ700 2500 € (nie zapominajmy, że sprzedażą żądzą głównie slogany i cyferki. Obecnie 1080p).

Ślimak
 

jawer1

New member
Groszek napisał:
Zaraz moment.... ......jak to nie czekać na ten model??? Klapa??? Przecież...

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Nowy model powinien być (i wierzę, że będzie) lepszy od poprzedniego - w końcu minął aż 1 rok od premiery PV60 (wiadomo ile to znaczy dla rozwoju technologii audio-video).

Ja też już miałem kupić Hitachi 9700 (a wcześniej PV60), ale teraz poczekam na PV70, zwłaszcza że zakup planuję na koniec czerwca. Wtedy już sporo będzie wiadomo o nowym modelu. (A może w przystępnej cenie będą PZ70 full HD ?:cool: )
 

Servisko

New member
jawer1 napisał:
Zgadzam się z Tobą całkowicie. Nowy model powinien być (i wierzę, że będzie) lepszy od poprzedniego - w końcu minął aż 1 rok od premiery PV60 (wiadomo ile to znaczy dla rozwoju technologii audio-video).

Ja też już miałem kupić Hitachi 9700 (a wcześniej PV60), ale teraz poczekam na PV70, zwłaszcza że zakup planuję na koniec czerwca. Wtedy już sporo będzie wiadomo o nowym modelu. (A może w przystępnej cenie będą PZ70 full HD ?:cool: )
Full HD

TH-42PZ700 : 2500 €
 

Skorpion

New member
Panasonic Polska

Zastanawia mnie,dlaczego Panasonic Polska nie zapowiada wejścia na nasz rynek modelu TH-42PY700F? W innych krajach eur.(np.Belgia ,Norwegia) ten model wchodzi z końcem maja - pocz. czerwca.
 

Mabri

New member
Groszek napisał:
Zaraz moment.... ......jak to nie czekać na ten model??? Klapa???

Napisałem to żartobliwie chcąc sparafrazować dosyć powściągliwe żeby nie powiedzieć nieobiektywne opinie niektórych osób na temat nowych modeli Panasonica. Dlaczego tak mówią - można się tylko domyślać :D
Sam posiadam (jeszcze przez chwilę) 42pv600 i jakoś dostrzegam zalety nowych modeli.
 

Groszek

New member
Golgota napisał:

Widziałem - jest od kilku dni. Dla mnie ściema, pierwszy akapit opisu się zgadza, reszta to chyba jakas fantazja ( np. wymiary telewizora). Myślę, że to tylko taka wystawka żeby kogoś złapać ( realizacja za dwa tygodnie) - chociaz szczerze mówiąc nie dzwoniłem do nich....

Pozdro

P.S.
Kiki dawaj jakiś teścik ;-)!! Już się nie mogę doczekać!! Chcę tylko usłyszeć, że nie świeci gorzej od PV 60 i dla mnie wszystko jasne!!!
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
http://www.dvdram.ch/products/product.asp?l=DE&grp=001001001&mod=th-50pz700e&typ=

Jest wreszcie pierwsza cena z Vatem na Full HD:
6521CHFkurs zak,2,4293total:15 841 zł

SUPER CENA !!!
I to jest fakt bo to jest klasyczna oferta handlowa w znaczeniu kodeksowym.
Wisi na korporacyjnej stronie producenta: Panasonic - Szwajcaria.
Kupuję.
KIKI kiedy dostawa ?
Przypomnę, że full HD od Pioneera EX500 to 40 000 zł.
W USA ok. 14 000 zł.
Jeszcze w pt. te barany z Galerii Mokotów wciskali mi za 40k.
A PIONEER ma gorszą czerń od Panasa.

I Panowie:
PDP Full to jakby nie plazmy.
Tylko zupełnie nowa technologia.
To są zupełnie inne telewizory niż HD Ready PDP ze śmiesznymi 768 liniami, którymi się tu lasujecie.
Te niby HD się do BD i HD DVD nie najdają.
 
Ostatnia edycja:

Mabri

New member
bluray - spokojnie. Powolutku. Niech się najpierw pojawią na naszym rynku. Zobaczymy jak je wycenią. Popatrzymy, przetestujemy.
Dlaczego PDP Full to jakby nie plazmy?
Dlaczego te niby HD się do BD i HD DVD nie najdają?
 

bluray

Banned
A widziałeś kiedykolwiek w akcji plazmę Full HD 50" ?

Mogłeś widzieć tylko jedną: PIONEER EX5000.
Jest jej test na forum.
Miałem ją w testach także. I zmieniłem o 180 stopni zdanie w odniesieniu do ekranów PDP ale WYŁĄCZNIE Full HD.
Jako drugą bawiłem się w Sensoniku w W-wie z 65".
Przywiozłem Toshibę HD XE-1 i popuszczałem własne materiały.
Odjazd i koniec. Można toto oglądać z 3 (słownie: trzech ) metrów.
Czyli teraz to 65" to taki idealny ekran do małych pomieszczeń.
Prosto: pixel to pixel 1920 x 1080 i po ptakach.
Żadnego skalowania.
Żadnych moskitów, artefaktów, digibloków i jak tam zwał.

Druga sprawa CENA:
Długo czekałem na jakiś cynk w tej sprawie.
Bałem się, że zrobią z tego 40k jak z PIONEER EX5000.

To jest jednak oficjalna strona korporacji PANASONIC SWEIZ.
Wiem, bo trochę pracowałem w Szwajcarii, że to bardzo tani kraj jeżeli chodzi o RTV. Ale z 16k nie wyjdzie im w Polsce czy Unii nawet 25k.
I jest tam także, że cena zawiera podatki.
Czyli opłaca się nawet po ten ekran tam podjechać.
Piękna wycieczka. Czasami w nocy na DAS ERSTE poszczają w SD krajobrazy Szwajcarski z kamery umocowanej do lokomotywy.
Dla mnie bomba. Tylko dlaczego nie w HD.
Dobry pomysł na promo RP.
I tylko w ten sposób ( cena + jakość) można powstrzymać LCD.
 

Mabri

New member
Co do wysokiej jakości obrazu plazm nie musisz mnie przekonywać.
Od jakiegoś czasu mam plazmę. Widziałem również w akcji Pioneera EX5000. W to, że Panasonic generuje równie wysokiej jakości obraz nie wątpię.
Piszesz, żadnego skalowania - oczywiście w materiale full hd.
Ja jednak chcę zobaczyć obraz z sygnału sd, z którym niestety przez dosyć długi czas będziemy jeszcze mieli do czynienia.
Sam jestem ciekawy jaka będzie cena na Polskę.
 

Groszek

New member
bluray
"To są zupełnie inne telewizory niż HD Ready PDP ze śmiesznymi 768 liniami, którymi się tu lasujecie.
Te niby HD się do BD i HD DVD nie najdają.[/quote]


Oooooo!!!!! Naprawdę???? Więc 99% ludzi na tym forum lasuje ( miało być lansować?? ) się i kupuiło jakieś śmieszne telewizory??

Może przyjmij do wiadomości, że nie każdy jest maniakiem pełnego HD, nie każdy ma pieniądze na taki TV, a nawet jak ma to nie widzi sensu żeby tyle wydawać na TV. Osobiście nie lubie takich wypowiedzi w stulu - ja kupuję najlepsze na rynku więc wszyscy inni postępują beznadziejnie....

Jeszcze jedno - w Twoim linku ten Panasonic nie ma obsługi 1080p - WIĘC PRZESTAŃ SIĘ NIM LASOWAĆ i kup coś porządnego - bo Panasonic wypuścił już TV 103" - cała reszta to...... ;-)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Servisko

New member
No dobra skoro to fullHd to czemu w opisie Panasonic swiss są tylko tryby:
480i / p (60Hz), 576i / p (50Hz), 720p (50 / 60Hz), 1080i (50 / 60Hz)


Gdzie się podziało 1080P :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
Ostatnia edycja:
Do góry