Seria PV70

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
smok napisał:
witam. kiki tak na gorąco jak się sprawuję nowy 37/42pv70? może jakiś skoromny teścik?
pozdrawiam

Kiki jak na razie stara sie o model wystawowy, chyba szybciej doczekasz sie testu od uczestnika forum, ktory go kupil. Pierwsze info Kikiego bylo ze wjezdza w przyszlym tygodniu (chyba podobny post do jakiego LCD juz widzialem), teraz ze sie stara. Dla mnie to tylko nakrecanie samemu sobie koniunktury na sprzedaz, banner jak najbardziej mi sie podoba
icon14.gif
, ale czy wiekszosc postow dot. kikiego musi dotyczyc sprzedazy to juz nie wiem.

Pzdr (C)G
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
przeczytaj co napisałeś - bo sam sobie przeczysz.

Ekran Plazmowy Pioneera PDP 5000 kosztuje obecnie 32.000 zł
Ekran Plazmowy 50 "Panasonica full Hd kosztuje 18.000 zł
Miałem nadzieję że uda się wcześniej kupić model plazmy 42 PV 70 - bo są już w magazynach Panasonic Polska , ale jeszcze nie sprzedają . Spróbujemy jutro wyrwać sztukę z Show roomu.
Na modele 37" PV 70 - trzeba bedzie jeszcze poczekać.
Już są w sprzedaży nowe modele LCD Panasonica
http://www.panasonic.pl/oferta.php?prod=3306
pozdrawiam
 

Grigorij

New member
A jak tam z poborem mocy przy 42", czy to prawda że Panasonic "dogonił" Samsunga i zamiast 260 W tak jak w 42PV60 mamy teraz ponad 360 W w 42PV70 ???:roll:
 

Servisko

New member
Grigorij napisał:
A jak tam z poborem mocy przy 42", czy to prawda że Panasonic "dogonił" Samsunga i zamiast 260 W tak jak w 42PV60 mamy teraz ponad 360 W w 42PV70 ???:roll:

Na Angielskiej stronie Panasonica jest Panasonic 42" PX 70
to chyba to samo co 42" PV 70, tam pisze że pobór mocy wynosi:
general Power Supply AC 220 - 240 V, 50/60Hz chyba że się mylę
 

smok

New member
napisał (Cy)Gorg]:ale czy wiekszosc postow dot. kikiego musi dotyczyc sprzedazy to juz nie wiem.

(Cy)Gorg a gdzie padło słowo sprzedaż w moim poście??

piję do kikiego bo on (miejmy nadzieję:wink:) w miarę szybko podzieli się wrażeniami dot. nowego modelu.
a dla mnie jako (byłego?) 100% nabywcę 42pv60 jest to dość ważna kwestia...
czekać czy nie czekać oto jest pytanie:lol:
pozdrawiam
 

Undziak

Member
Witam wszystkich:)
Forum przeglądam od grudnia, jestem młody stażem. Myślę intensywnie o zakupie plazmy - 42 cale. Panasoniki były zachwalane, ale wygląd nie był ich atutem. Nowe modele wyglądają dostojniej.
Wprawdzie dla mnie liczy się jakość obrazu, ale jak można mieć ładniejszą obudowę to czemu nie.
Z niecierpliwością czekam na pierwsze wrażenia i testy nowego modelu.
pozdr
Andrzej
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
smok napisał:
(Cy)Gorg a gdzie padło słowo sprzedaż w moim poście??

Nigdzie smoku :). Zlepki mysli w moich postach i wychodzi kit.

Inna kwestia ze kiki jest tu na forum na zasadzie wylacznosci, ujetym zreszta w regulaminie na ta okolicznosc :).

Pzdr. wszystkich (C)G
 

Mabri

New member
(Cy)Gorg - coś ci ten kiki nie pasuje, ale to twój problem.
Wielu osobom pomógł a że sobie przy okazji handluje - nie widzę w tym nic złego.
 

adam-ck

New member
z infolini 0-801-351-903

Pan z miłym głosem odp. że jeszcze nie wiadomo - jaka jest różnica - okaże się w przyszłym tygodniu :D :confused: ????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem bardzo zadowolony z 42PA60 - zastanawiam się nad PV70

Pozdrawiam
 
Do góry