Samsung ue55mu7002

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wyjmujesz baterie i wkładasz rozpostartymi nożyczkami tam gdzie były baterie i dotykasz naprzemiennie plus i minus. Jeśli nie ma uszkodzenia fizycznego - pomoże.
 

Kris_6

Member
Dalej to samo nic nie pomoglo. Przyciskam cos na pilocie to mam kominikat niedostepne :/ Dioda na pilocie i TV miga jak coś naciskam. Pytanie czy próbować aktualizowac softa w Samsungu czy po prostu zgłosić problem do serwisu Samsunga?
 
Ostatnia edycja:

drake7

New member
pewnie pierwsze co serwis zrobi to wgra soft.jesli utrata flasha Ci nie przeszkadza to wgraj sobie nowy.byc moze dlatego wypuscili nowy soft ze ten 1123 po pewnym czasie sie wykrzacza
 

panamejra

New member
Dalej to samo nic nie pomoglo. Przyciskam cos na pilocie to mam kominikat niedostepne :/ Dioda na pilocie i TV miga jak coś naciskam. Pytanie czy próbować aktualizowac softa w Samsungu czy po prostu zgłosić problem do serwisu Samsunga?

Zrób aktualizację jak nie pomoże to serwis, jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz czy coś zmieni nowy soft.
 

marek b

New member
Witam,mam problem z tym tv ,podczas oglądania np. meczu pilkarskiego, jest bardzo duze smuzenie i obraz przycina.

Glowa i oczy bolą od takiego oglądania.Nie wiem co z tym zrobic ,przetestowalem rozne ustawienia i nic to nie daje :(

proszę o pomoc
 

bzyq

Member
To masz podobnie jak ja tylko u mnie brak smużenia a obraz przycina głównie na meczach transmitowanych przez Polsat. Też próbowałem różne ustawienia czy to z włączonym Motion Plus czy na Auto, czy swoje ustawienia obraz się przycina, ale w żadnym z przypadków nie mam rozmycia. Jeszcze została mi opcją podłączenia Horizona zamiast karty CI od UPC.
Wczoraj na derbach Mediolanu też były przycięcia ale dużo mniejsze niż na na polsatach.
A czy u kogoś z nowym softem też problem tez występuję?
 

czarek46

Banned
Bo trzeba ten plik z softem wypakować .... zrobi się nowy folder w którym będzie 1 plik info tekst a 2 plik z softem iso .... i ten nowy folder z tymi 2 plikami wrzucić na pendriva i zrobić aktualizacje
 

Kris_6

Member
Zaktualizowałem TV i nadal pilot nie działa. Zgłoszę sprawę do serwisu niech oni to ogarniają bo ja już tracę cierpliwość :/ Coś mi się wydaje że moduł bluetooth jest uwalony w TV bo pilota normalnie sparuję z telefonem i resetuję go bez problemu.
 
Ostatnia edycja:

doradca87

New member
Zaktualizowałem TV i nadal pilot nie działa. Zgłoszę sprawę do serwisu niech oni to ogarniają bo ja już tracę cierpliwość :/ Coś mi się wydaje że moduł bluetooth jest uwalony w TV bo pilota normalnie sparuję z telefonem i resetuję go bez problemu.

Płyta glowna do wymiany niestety miałem to samo - TV mi sie sam zaktualizował do 1137 i pilot nie reagował na nic - mogle tylko włączyc i wyłączyć - pilot serwisowy równiez nie działał.
Okazało sie ze soft blokował TV na amen - po wymianie płyty soft 1123 - aktualizacja nie działała do 1144 - wiec zrobiłem przez pena - teraz od miesiaca ponad wszystko hula ładnie
 

Kris_6

Member
U mnie tamta taki ze na sofcie 1123 się tak stało. Dzisiaj zaktualizowalem przez pena do wersji 1144 i to samo. Zobaczymy co serwis powie. TV zabierali ze sobą czy na miejscu wymieniali płytę główną ?
 

dzonson

New member
Siemanko.Mam pytanko z innej beczki a mianowicie chodzi mi o aplikacje player,ipla i vodtvp.Czy te apki działają poprawnie.Czy samsung pamieta o tych apkach i są one aktualizowane.
 
Ostatnia edycja:
Do góry