Samsung ue55mu7002

dzonson

New member
Siemka.Też posiadam ten telewizorek od tygodnia.Mam 55 cali. Myślałem nad innym ale padło w końcu na Samsunga Mu 7000.Nie żałuje że go nabyłem.Obraz,dźwięk,tizen rewekla.Wszystkie apki śmigają jak należy.To samo dysk zewnętrzny.Telewizorek czyta wszystko co mu zapodamy czy lektor czy napisy wszystko śmiga.Przeglądarka internetowa też radzi sobie bardzo dobrze.Obraz mam ustawiony na tryb naturalny z tym ze motion plus na użytkownika 10/5 a dźwięk na zoptymalizowany.
 

andrju75

New member
Witam.One Connecta akurat nie słyszę bo siedzi sobie pod komodą ale za to przy przełączaniu programów słychać taki ,,delikatny dźwięk jakby kołowrotka".Szczególnie upierdliwe to jest jak ktoś słucha cicho telewizji .Ciekawe czy macie takie dziwne dźwięki dochodzące z telewizora w chwili przełączania kanałów?PS.Mój telewizor to Q7F.
 
L

Lobo PL

Guest
Kiki
Chciałbym kupić dla syna do pokoju Telewizor Samsung UE55MU7002 jaka cena z kalibracją i wysyłką?
 

Kris_6

Member
W moim przypadku bez serwisu się nie obyło. Próbowałem wszystkich sposobów ale nic nie pomoglo i ostatecznie zgłosiłem sprawę do serwisu. U mnie akurat uwalony był moduł bluetooth w TV. Wymienili sam moduł i pilot śmiga. Trochę to im zeszło bo w sumie od czasu zabrania tv do czasu przywiezienia trwało to dwa tygodnie.
 
Ostatnia edycja:

u_b_e_k

New member
Mnie udalo sie po godzinnej walce zresetowac pilota i zaprogramowac na nowo (kombinacja klawiszy). Wkurza troche taka akcja w TV, ktory nie ma jeszcze dwoch tygodni ;)
 

Kris_6

Member
U mnie była taka sytuacja ze nic się nie dało zrobić ani zresetować pilota ani nic. Pilot parowal się normalnie z innym sprzętem poprzez bluetooth ale nie z telewizorem :) Serisant zanim zabrał TV tak samo próbował różnych sposobów nawet próbował parowc pilota swojego i również nic to nie dało :) Oczywiście ze ja tak miałem to nie znaczy że Ty masz to samo ale coś mi się wydaje ze ten problem może Cię czekać skoro już zaczynają się takie rzeczy dziać :)
 

Juzer

New member
Moje ustawienia tryb naturalny:
Pośw 10 jasn 0 kontr 90 ostr 70 kol 32 odc z/c 50/50
Auto mot red roz 10 red drg 5
Czysty obraz cyf -wył
Lical dimm standard
Contr enh niska
Ton kolorow stand i tyle :)
 

Kris_6

Member
Mam pytanie wcześniej jak uzytkowałem TV to widziałem jak działa system local dimming, np. gdy wylaczalem źródło sygnału i nie nie było nic wyświetlane to podświetlenie się sciemnialo ze nie było widać czy TV jest włączony czy wyłączony. Mam wrażenie że teraz system local dimming nie działa u mnie. Aktualnia wersja oprogramowania 1145. Czy ktoś też zauważył takie coś. Czyżbym coś wyłączył w ustawieniach przez przypadek? Local dimming w ustawieniach mam na niski bo opcji wyłączenia z tego co się orientuję nie ma.
 

Juzer

New member
Lub w zakeznosci od jakosci sygnałi np do filmow
Domyślnie
Moje ustawienia tryb film
Pośw 7 jasn 3 kontr 96 ostr 51 kol 44 odc z/c 50/50
Auto mot red roz 10 red drg 5
Czysty obraz cyf -wył
Lical dimm niska
Contr enh wysoka
Ton kolorow stand i tyl ton kolorow cieply 2
Tryb rgb wyłust przest kolorow auto
 
Ostatnia edycja:
Do góry