Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

Metrolog

New member
Niekoniecznie, jak donoszą użytkownicy na innym forum czytając kod producenta na opakowaniu to jest on nadal produkowany nie są to więc leżaki magazynowe ale tegoroczne egzemplarze IV kwartał.
O jakimś psuciu się nie słyszałem jest jedynie temat dotyczący kurzu na matrycy.
 

mafia35

New member
Bez reklam
A Soniacz ma takie problemy z softem, że również powinieneś się zastanowić. Ja bym brał h6400. Co do rozmiaru to ja przesiadłem się z 40 na 55 cali i przyzwyczaiłem się po 3 dniach. Również odleglosc od tv to ok. 2,5m. Teraz nie wyobrażam sobie mniejszego telewizora.

Wysłane z mojego SM-G900F
 

Tracker10

New member
Mam pytanie, czy telewizor smart po jakimś czasie się zamuli i będzie wymagał naprawy systemu tak jak komputer. Jak się takie rzeczy naprawia.
 
Ostatnia edycja:

Tracker10

New member
U mnie czasem wszystko zwalnia przełączanie kanałów, epg, youtube nie chce chodzić tak jak powinno, wyskakuje komunikat ze trzeba usunąć wygasłe aplikacje, czekam i nic się nie dzieje pomóżcie bo za chwilę wyjdę z siebie. TV H6400
 

Tracker10

New member
Nie pomogło, reset smarthub, oprogramowanie TV aktualne, youtube raz działa raz nie, teraz wcale nie działa, najpierw pisało ze trwa aktualizacja smarthub później youtube działało przez chwilę teraz znowu nie działa, ten smart to jakaś ściema, mam go od sierpnia i teraz zaczyna coś się chrzanić. Sam już nie wiem co zrobić , łącze 10Mb/s na komputerze wszystko działa a w tv nie. Może trzeba coś włączyć, coś wyłączyć, pomóżcie.
 
Do góry