Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Czy działa Wam aplikacja youtube? Filmik zaczyna się odtwarzać i co chwila komunikat - Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.
I tak cały czas....
Inne urządzenia współpracują poprawnie, łącze 60 Mbps.
 

przeeemek

New member
Dzisiaj zauważyłem mały/duży minus w moim tv. Ma tylko jedno wyjście audio (optyczne).

Problem w tym, że dźwięk puszczony do amplitunera jest bardzo marnej jakości. Amplituner gra dużo ciszej i słabiej od każdego innego wejścia, ktore używam (dvd cyfrowo i dekoder cyfrowo lub nawe prze cinche). Też tak macie? Niestety nie mam HDMI w amplitunerze.

Nie zwróciłem do tej pory na to uwagi. Ale kuzyn chce kupic ten tv w wersji 50 cali. I jest zonk bo on ma jeszcze starszy amplituner z wejsciami tylko cinch.
 

Metrolog

New member
Niestety wszystkim na wyjściu optycznym gra dużo ciszej jest to znana wada tego TV. Do słuchania optyka na starej wieży wystarczy zakupić konwerter sygnału koszt ok. 50 zł.
 

lexio

New member
Czy ktoś już znalazł sposób na znikającą w smart pilocie "punkcik " na ekranie ?? Bo wkurza mnie to co jakiś czas wyciąganie baterii w końcu się klapka wyrobi
 

rokob33

New member
Czy ktoś już znalazł sposób na znikającą w smart pilocie "punkcik " na ekranie ?? Bo wkurza mnie to co jakiś czas wyciąganie baterii w końcu się klapka wyrobi


mam to samo glaby z infolinii oczywiscie podaja recepte -przywrocenie ustawien fabrycznych albo serwis odpuscilem sobie jak na razie serwis bo dla mnie to jeszcze wieksze barany zeby im cokolwiek dawac chyba ze padnie na powaznie mialem do czynienia z gosciem dwukrotnie z autoryzowanego serwisu ragz z lodzi co przychodzi do domu i pokazuje sie mu usterke ,szkoda komentowac ,cos na poziomie ''czy jest suchy chleb dla konia''
 

Szaki31

New member
@mafia35
Thx! :) a na mrg. i sory że pytam tutaj ;) ,a Sony w809c - jaką matrycą dysponuje,pytam raczej słowem " lepszą czy gorszą " ? :) Thx!
 

mafia35

New member
Bez reklam
Zależy w jakim rozmiarze. Ogólnie porównywalną do Samsunga. Va 120hz.
Jeśli chcesz mieć czerń, a nie szarość to tylko matryce VA lub oled. To samo z kontrastem.

Wysłane z mojego SM-G900F
 

mafia35

New member
Bez reklam
Nie Samsunga tylko porównywalna do niego :) 50 to na 99% firmy AUO. Bardzo dobry sprzęt. 120hz. Mniejsze nie wiem niestety.

Wysłane z mojego SM-G900F
 

Szaki31

New member
@mafia35
Czyli mam rozumieć,że Soniacz 43-ka dysponuje 60Hz tak ??? Bo co do 50-to mam " zahamowanie " tylko i dlatego,bo jak byłem w sklepie to Rozmiar,z takiego bliska w jakiego oglądam Tv, " max 2,5m " po prostu mnie przeraził :( a tym samym 43-ka " wiadomo " obraz bardziej krystaliczny i nie rozmazany. A Jutro będę musiał już wybrać na 100% i mam cholerne obawy... czy Samsunga czy Soniacza brać...
 
Do góry