Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

Rafal7

Banned
Może się już kończyć, nic dziwnego to już ponad rok od premiery a nowe modele już dawno na rynku, i tak że ten model jest jeszcze poszukiwany.
 

Peresik

New member
Ale za to 48 jest bardzo łatwo kupić, są dostępne. Polecacie nadal ten TV po jakimś czasie użytkowania??, jakieś wady zauważyliscie? Zamierzam jutro kupić TV i myślę właśnie bardzo nad tym h6400 48 cali.
A i jeszcze jedno w takim saturnie czy media markcie których osobiście nie lubię są autoryzowane stoiska samsunga więc lidze że TV nowe bez żadnych wad sprzedają.
 

przeeemek

New member
Mam 48h6400 kupiony 3 dni po premierze w MM. I drugi raz bym kupil jakbym mial możliwość. Tyle, że większy :). Kurzu nie zauważyłem. Ale to pewnie dlatego, że przez 1,5 roku tylko kilka razy przecieralem matryce. A ten niebieski nie jest taki straszny jak go malują. Pod bardzo dużym kątem na czarnyn tle widać diody niebieskie i tyle. Przy normalnym oglasaniu z 2 metrów nic niż widać. 48h jest dostępny ale ceny skończyły w górę.
 

Peresik

New member
Też chce iść do mm jest stoisko samsunga to powinno być ok i wezme 48 o ile przez noc się nie rozmyślne...
Philips ma tyle wad że za duże ryzyko, a LG niby dobry ale to nie to.
 

Metrolog

New member
Jeżeli są warunki to zawsze kupujemy wieszak do większych przekątnych bo zmiana telewizora na większy to tylko kwestia czasu a my wtedy jesteśmy już do tego przygotowani, pozostaje tylko przełożyć zaczepy ze starego i gotowe :)
 

tommiyacht

Klub HDTV.com.pl
VIP
nie przewiduje. Pokój mi sie chyba nie zwiększy :) To jak, dobre to bedzie czy wystarczy szrot z aledrogo żeby tylko wisiało ? Jedyne co mi zależy to żeby uchwyty jak najmniej odstawały od ściany. A poza tym to byle tylko sie trzymało :)
 

Metrolog

New member
Myślę że każdy szrot będzie jednakowo dobry w końcu wszyscy od wszystkich kopiują rozwiązania a Ty nie masz jakiś księżycowych wymagań oprócz odstępu od ściany który to będziesz przeklinał jak przyjdzie coś podłączyć z tyłu telewizora :)
 

krzysztoffff

New member
Witam.Czy da się w h6400 podłączyć słuchawki bluetooth?Niby jak skanuje urządzenia telefonem to znajduje TV ale samej opcji w tv nie znalazłem.
Nigdzie w sieci nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie, nawet w j. ang. Podaję rozwiązanie dla modelu UE48H6400.

===================

Menu serwisowe: INFO -> MENU -> MUTE -> POWER (na pilocie przy wyłączonym TV)

W menu: OPTION -> ENGINEER OPTION -> BT_AUDIO_ON_OFF -> ON

===================

Po tej czynności w:

MENU -> DŹWIĘK -> USTAWIENIA GŁOŚNIKA

pojawi się opcja na dole: Słuchawki Bluetooth -> Lista słuchawek Bluetooth

Należy słuchawki przełączyć w tryb parowania i powinien wykryć.

Pozdrawiam,
Krzysztof

en tag: how to connect bluetooth headset to samsung smart TV
 
Ostatnia edycja:

techfan

New member
Witam serdecznie. Planuję zakup nowego tv. Budżet do 2,5k.Wielkość 40 -43 cale,więcej nie zmieszczę na półkę.Telewizor będzie podłączony do dekodera NC+ premium-box. Najczęściej oglądany będzie sport,programy informacyjne typu tvn 24 czy Polsat news, czasami pewnie jakiś film na canal+ czy hbo Zależy mi przede wszystkim na bardzo dobrej jakości obrazu. Czy ten Samsung UE40H6400 będzie dobrym wyborem ? Ewentualnie co innego? Samsungu kosztuję niecałe 2k czyli pozostaje mi ewentualnie jeszcze 500 złotych i kupić coś innego.Jakiś model oferuję dużo różnice w porównaniu do tego samsunga za takie pieniądze ?
 

Streyker

New member
Panowie mam takie pytanie ...
Czy ten Tv obsługuje filmy wgrane na pendrive ?
Tzn np :
Sciagam film , daje go na pena (1080p) , podłączam i smiga bez problemów ?
nie znam się za bardzo dlatego prosze o pomoc :<

To jest moje kryterium decydujące o zakupie tego telewizora ...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Panowie mam takie pytanie ...
Czy ten Tv obsługuje filmy wgrane na pendrive ?
Tzn np :
Sciagam film , daje go na pena (1080p) , podłączam i smiga bez problemów ?
nie znam się za bardzo dlatego prosze o pomoc :<

To jest moje kryterium decydujące o zakupie tego telewizora ...

Odtwarza wszystko jak leci pod warunkiem, że nie są to pliki obrazy ISO.
Odtwarza nawet pliki flac:D

Ma problem tylko ze wstawkami 3d 48 fps.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Tv jest fajny, nabyłem go tydzień temu. Pamiętaj by kupić nówkę bo obecnie to w marketach zostały poekspozycyjne, a od takiego trzymaj się z daleka.

Ja obecnie poszukuje kalibracji tego TV, tryb fabryczny jest niezły, ale podobno da się wycisnąć z tego tv dużo, dużo więcej.

Co do odtwarzanych formatów to mój WD TV Live służy mi teraz tylko do ISO:D

Może ktoś tutaj na forum orientuje się czy da się coś zrobić z odtwarzaniem filmów 3d 48fps aby nie zamulały?

Jedyna wada tego TV to youtube 720p z aplikacji i przeglądarki
 
Do góry