Samsung UE32EH5300 - odblokowanie PVR.

margo7355

New member
Witam
Z racji mojego dołączenia do Waszego grona, witam serdecznie wszystkich, zainteresował mnie ten temat z uwagi na to że posiadam taki telewizor tj .UE32EH5300 z matrycą samsunga soft 1030, kierując się wskazówkami z 1 postu odblokowałem funkcję nagrywania (PVR, be zmiany modelu)), wszystko poszło bez większych problemów, ale teraz mam problem nie wiem jak korzystać z tej funkcji jak nacisnę przycisk czerwony (dolny lewy na pilocie) to wyskakuje komunikat "niedostępny", nadmieniam że korzystam z telewizji wyłącznie za pośrednictwem podłączonego tunera HD cyfry+, i dostępu do internetu przez wifi
 

bartosz4

New member
Czyli reasumując w serii LExxC650 nie stanowi to problemu i nie słychać o ewentualnych, wynikających z odblokowania komplikacjach, natomiast tu sporo ryzykujemy (zarówno odblokowując, czy co gorsza zmieniając model)?
 

kamilooo

New member
W każdym modelu jest ryzyko. Przecież autor tego tematu nie wspominał o żadnych komplikacjach u siebie, inni także nie zgłaszali problemów, tylko ja... Gdybym mógł cofnąć czas to olałbym pvr i tobie też to polecam. Pozdro
 

bartosz4

New member
No właśnie zgłaszali, że się nie da i trzeba w sofcie przestawić model, na co ja na pewno nie pójdę. Całe 9 stron tego wątku to jakieś dyrdymały, zamiast konkretów.

W sumie te PVR mało mi do szczęścia potrzebne (może kiedyś time shift mógły się przydać). Więcej w tym zabawy i przekomarzania się z producentem, który stosuje takie głupawe ograniczenie. Irytuje to w połączeniu ze świadomością, że na tunerze za 100 zł mogę sobie nagrać bez problemu, a tu nie.
 

kamilooo

New member
Model musisz zmienić, bo bez tej zmiany po aktualizacji softu PVR ponoć się wyłącza, a "TV sam sobie ustawia fabryczne parametry"...
 

kazoom

New member
witam, mam wersje 40 calowa tego tv i mam pytanie czy komus udalo sie odblokowac pvr na najnowszym sofcie? chyba mam 10.30 i po odblokowaniu menu nie mam opcji pvr. czy i jaki soft starszy moge wgrac by miec pvr ?dzieki
 

kazoom

New member
tak uzywalem tego programu wlaczylem opcje z kompurera wylaczylem tv potem wlaczylem menu serwisowe i dalej nie bylo tej opcji
 

kazoom

New member
a dokładnie wygląda to tak:
włączam program rusamsung, który wykrywa tv i działa obsługa z tego programu (przełączanie kanałów itd). Naciskam na factory potem na 3 speed, program pisze fertig, wiec wylaczam tv i przechodze w menu serwisowe gdzie nie mam opcji pvr ;<
 
Do góry