Samsung TV model D6500

zorro37

New member
Witam ja mam pytanie gdzie mozna znalesc imformacje o wysokosci odswizania obrazu jedyna informacja to 1980x1080@50hz przyczym obraz z tv ''n'' ponoc nasze tv sa 400 hz. Za odp. z gory dzieki.
 

GregJ

New member
witam
model d6500 kupilem takze z myślą o grach - chodzi mi o PS3.
włączyłem FPS-a tj Battlefield Bad Company 2 - Mulitplayer. Podczas gry np. gdy biegnę obraz troche sie rozmywa i pojawiaja sie pixele. ( probowalem ustawić "tryb gry" - ale to zupelna porażka , bo strasznie spada jakoś obrazu - m.in ostrość/// jednak w tej opcji gra chodzi plynnie kosztem jakości ) w grę probowalem grać natomiast w trybie tzw. dynamicznym i naturalnym -gdzie można ustawić w opcjach obrazu > Motion Plus - kombinowalem na różne sposoby i chyba najlepiej wychodzi gdy Motion Plus włączony jest na tryb "wyraźny" - moze komuś udało skonfigurować sie tego TV w sposób idealny gdzie gdzierki chodzą plynnie i w dobrej jakości - jeśli tak to prosze bardzo o sugestie ustawienia trybu obrazu i reszty ustawień. pozdr!

czy ktoś z Wam miał jeszcze podobne problemy z tym telewizorem podczas grania na PS3? Chciałbym wiedzieć czy to jednostkowy przypadek czy jednak niezbyt dobrze sobie radzi z konsolami i powinienem się rozglądać za innym tv ? (np panasonic42GT30?)
 

Frytejro

New member
Ja jak sprawdzałem przy podpieciu do PC to tylko opcja film wchodziła w gre i to do tego jeszcze musiałem ją mocno stuningowac by zblizyc sie do wygladu obrazu jaki daje moj monitor TN. Ogolnie smuzenia nie zauwazylem, w tych grach co probowałem, albo moze nie bylo ono na tyle uciazliwe byzwrocic na nie uwagę. Co do zmiany parametrów np motion plus - zauwazylem ze ten TV jest jakis dziwny - raz wchodzisz w ustawienia i czesc jest nieaktywna, a raz wchodzisz w ten sam tryb obrazu i juz ustawiac mozna.. co do ostrosci to u mnie jak nie pobawiłem się mocno korekta obrazu to było takie ziarno ze nie szlo przeczytac czcionki z internetu, a w grach mialem masakre. Po ustawieniu bylo prawie ok. Natomiast przy podpięciu xboxa nie musiałem nic zmieniac w obrazie, w sumie porownywałem tylko 1 taką samą gre, i w przypadku PC musialem bawic sie obrazem, a na xboxie bez regulacji czegokolwiek byłem zadowolony - potem okazalo sie ze ustawienia jakie zrobilem sobie na PC nadają sie bardzo dobrze do TV. Jak jest z ps3 to nie wiem ;/
 

violettamiki

New member
witam ,
w związku z zamiarem zakupu dedykowanej kamerki cy-stc1100 do tv 40d6500,
chciałbym zapytać Kolegów którzy mieli z tym urządzonkiem do czynienia, czy
będzie ono działać prawidłowo ze Skype jeśli podepniemy je pod usb nr 2 lub 3.
Pytam dlatego że pod usb 1 mam podpięty dysk z plikami i do nagrywania PVR.
Uzasadnienie drugie mojego pytania jest takie że zarówno w oficjalnych filmikach samsunga , jak i na infolinii samsunga zalecają usb nr 1 do podłączenia kamerki.
Pozostaje sprawdzenie empiryczne przez Kogoś kto takie cudo posiada.
pozdrawiam
 

cacumen

Member
Bez reklam
witam ,
w związku z zamiarem zakupu dedykowanej kamerki cy-stc1100 do tv 40d6500,
chciałbym zapytać Kolegów którzy mieli z tym urządzonkiem do czynienia, czy
będzie ono działać prawidłowo ze Skype jeśli podepniemy je pod usb nr 2 lub 3.
Pytam dlatego że pod usb 1 mam podpięty dysk z plikami i do nagrywania PVR.
Uzasadnienie drugie mojego pytania jest takie że zarówno w oficjalnych filmikach samsunga , jak i na infolinii samsunga zalecają usb nr 1 do podłączenia kamerki.
Pozostaje sprawdzenie empiryczne przez Kogoś kto takie cudo posiada.
pozdrawiam


Sprawdzę i napiszę Ci , ale pewnie jutro..wcześniej nie zdążę..wg mnie powinno działać na każdym
tak jak moje peny , które są różnie wpinane..
 

violettamiki

New member
witam ponownie,
chyba juz wiem że zadziala na d6500 bo na hundert prozent dziala na wszystkich portach usb na d7000. Uprzejmy kolega posiadający cy-stc1100 i d7000 sprawdził i napisal mi na PW ze chodzi na wszystkich gnazdkach.

zamykam pytanko i pozdrawiam,
D:idea:

Sprawdzę i napiszę Ci , ale pewnie jutro..wcześniej nie zdążę..wg mnie powinno działać na każdym
tak jak moje peny , które są różnie wpinane..
 

malysz01

New member
Witam. Mam pytanie co do tego tv. Wiem, że posiada on pełną przeglądarkę internetową. I tutaj mam dwa pytania.
1. Czy w tym tv istnieje więc możliwość oglądania filmików, np. na stronie milanos.pl
2. A co z transmisjami na żywo, np. strona weeb.tv/channels
Rozmawiałem dzisiaj z konsultantem Samsunga, lecz niczego od niego się nie dowiedziałem. Mówił, że działaja widgety, a jak to się będzie sprawować na stronie www to nie wie.
 

lemon 1971

New member
Witam. Mam pytanie co do tego tv. Wiem, że posiada on pełną przeglądarkę internetową. I tutaj mam dwa pytania.
1. Czy w tym tv istnieje więc możliwość oglądania filmików, np. na stronie milanos.pl
2. A co z transmisjami na żywo, np. strona weeb.tv/channels
Rozmawiałem dzisiaj z konsultantem Samsunga, lecz niczego od niego się nie dowiedziałem. Mówił, że działaja widgety, a jak to się będzie sprawować na stronie www to nie wie.
czesc,mam 55 cali d 6500-----------obie strony otworzysz bez problemu -ALE tylko same strony niestety bez filmow , SAMSUNG zeby to odtworzyl mosialby lyknac KILKA WTYCZEK a tego nie potrafi niestety --------onet, interia, media 2 i inne nie wymagajace strony wtyczek bez problemu wszystko wyszuka dziwne ale tak jest
 

Frytejro

New member
Panowie troche mineło - jak sie ma sprawa z najnowszym softem 1017? pakowac go? dziala wszystko ok? (podobno samsungowcy chwala sie ze tam poprawili to FHD 3D...) ??
 

marcinbb

New member
Dla tych którym skończą się baterie w okularach 3d. Są tam 3V baterie 2025, ale to pewnie wszyscy wiedzą. Jednak ja zakupiłem 2032 ( są prawie 2 razy grubsze ) a co za tym idzie bardziej wytrzymałe:) Trzeba przyłożyć odrobinę siły aby domknąć klapkę od baterii jednak opłaca się.
Moje oryginalne wytrzymały od czerwca... mam nadzieje że na tych będzie to dwukrotnie dłużej.
 

mietka

New member
a tu coś dla maniaków telefonów z androidem

Dwie aplikacje pod androida do tego TV nie tylko telefony samsunga
1 I media share -do odtwarzania plików na tv
2 Pilot SamyGo - pilot do TV
obie aplikacje wymagają dostępu do sieci w której jest TV
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
Ostatnio kupiłem 10 szt. baterii 2025 Maxell w cenie z przesyłka 13 zł za wszystkie. Przy włożeniu 2032 może pęknąć samoczynnie klapka baterii i to nie od razu ale po jakimś czasie. Zaczepy nie wytrzymują takiego odkształcenia.
 
Do góry