Samsung TV model D6500

violettamiki

New member
witam,
faktycznie sprawdzają się te aplikacje pod android.
Teraz Samsung dodał widget w HUB : Swipe It , a druga część w android market do telefonu.
Działa tak samo jak IMS:-o

Dwie aplikacje pod androida do tego TV nie tylko telefony samsunga
1 I media share -do odtwarzania plików na tv
2 Pilot SamyGo - pilot do TV
obie aplikacje wymagają dostępu do sieci w której jest TV
 

lwojtysiak

New member
Mam w swoim TV ustawiony domyślny język ścieżki audio na angielski. W większości przypadków to działa, jest jednak problem, gdy jakaś stacja nie nadaje ścieżki "Angielskiej" tylko "Oryginalną".

Samsung dość dziwnie opisuje to jako "Nieokreślony" i niestety zamiast tego ustawia mi opcję rezerwową, czyli Polski. Oczywiście w ustawieniach nie da się jako drugiej opcji wybrać "Nieokreślony" :/ Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i ewentualnie go rozwiązał?

Druga sprawa: Zapewne nie ma możliwości, żeby TV zapamiętywał ostatnią ścieżkę dla danego kanału, lub dawał możliwość ustawienia domyślnej dla każdego kanału osobno? W odróżnieniu od wszystkich pozostałych kanałów Eurosport wolałbym w wersji polskiej i zawsze muszę zmieniać :/
 

mietka

New member
allshare

Mam problem z tym programem na drugim lapku(win7 32)pierwszy(win7 64)
nie mogę przesłać nic na tv natomiast z tv widzę wszystko co udostępniam na lapku
 

Myshorex

New member
Jakie okulary polecacie do d6500 kupilem ten sprzecik bez okularow w zestawie. Najpopularniejsze sa te najtansze czyli 3100 ale na allegro jest teraz wysyp modelu 3050 ale o nim nie ma nawet nic na stronie samsunga wiec nie wiem co to moze byc a czas pracy na baterii ma dluzszy. Ktore wybrac? Prosze o rade.
 

fenster0

New member
Witam mam pytanie tzn wchodzac w zdjecia na dysku zewnetrznym chcac otworzyć folder ze zdjęciami pojawia się komunikat (nie można odczytać folderu) wie ktoś o co chodzi? znalazłem kilka temtów z tym związanych ale bez rozwiązania tego problemu ;/ Pozdrawiam
 

mieto132

New member
3050 to dobre okulary,dostałem je wraz ze swoim d6750
- dłuższa praca na baterii od modelu 3100 (do 150 h)
- prawie niewidoczne migotanie
- jaśniejsze
- lżejsze
- całe szkiełka obudowane
w porównaniu z tymi co były w sklepie na stanowisku do testowania 3d to dużo lepsze
 

fenster0

New member
czekam i czekam i nic jeslt mozliwe zeby nie radzil sobie z kilkoma folderami ze zdjeciami ok 100gb? dysk podpiety prawie non stop i caly czas ten komunikat.

A teraz druga sprawa kolega ma taki sam tel w UK. Wczoraj zmienilismy region aby mogl zainstalować iple, iplexa itd ale nic mu nie chodzi wywala komunikat że tylko do użytku w PL. i teraz pytanie czy jest jakaś opcja obejścia tego?
 

fula

New member
Możesz też mieć za głęboko zakopane w katalogach pliki które chcesz odtworzyć (najwyżej w podkatalogach). Ja tez podobne problemy miałem.
Jak przechodzisz na zdjęcia czekaj aż ikonka "kręcących się strzałek" przestanie być aktywna.

Co do drugiego pytania, to wydaje mi się że wina leży w sofcie. Proponuje zaktualizować soft ze stron polskiego samsunga.
 

fenster0

New member
wlasnie nie sa wcale gleboko zakopane folder zdjecia i tam foldery do ktorych juz nie moge wejsc. Czekac tez swoje odczekalem ale nic nie pomoglo.

A co do drugiego pytanie to nie wydaje mi sie zeby soft mial cos do tego predzej Ip ale moge sie mylic
 

fula

New member
Ja ma około 250GB zdjęć, po zakończeniu czytania, wyświetla komunikat że "odbiornik może nie czytać plików we wszystkich katalogach, z powodu dużej liczby folderów", ale na razie wszystko czyta.
 

krzyzak-MK

New member
Panowie szybkie i krotkie pytanie na poczatek.Dzisiaj odebrałem TV ze sklepu i takie pytanko dotyczace okularów. Wyjołem je z kartonika i zastawiaja mnie te małe naklejki na szkiełkach w kolorze zielonym i czerwonym i jeszcze pod nimi jest tak jakby cieniutki drucik. Po co to i czy mam to odkleic bo to przeszkadza.

A tak poza tym TV jak narazie robui duze wrazenie. Dopiero go rozpracowuje :)
 

Frytejro

New member
Ich cos porypało w tym samsungu"? softa wala co miesiac? jak steroniki do kart graf.. tyle ze tam to sie zmienia caly czas a w TV po cholere co miesiac cos nowego??
 
Do góry