Samsung TV model D6500

darekm37

New member
Witam kilka dni temu kupiłem samsung tv model 40 D6000, jak wiadomo nie posiada on przeglądarki internetowej,czy istnieje możliwość wgrania oprogramowania z 40 D6500 aby pojawiła się ta opcja.
 

yarod77

New member
dostępna nowa wersja oprogramowania 1018.0
UE46D6500 - WSPARCIE | SAMSUNG

Szczegóły aktualizacji 1018.0


1. Title
2011 model Firmware for self-upgrade
2. Applicable Model
UE**D65** D67** Series
3. Carrier or Corporate Customer
. Open Market
4. Description
T-GASDEUC-1018.0

- Improve internet network connection when using Smart Hub or Apps
- Request of Channel range for Germany KDG Cable broadcast
- improve connection about BBC and BBC I player Apps
- Improve Speed of CI+ connection
 

Frytejro

New member
No czyli nowy soft naprawia to co popsul niektorym stary.. zamiast zrobic jeden na pol roku porzadny to co miesiac łataja.. jeden blad zamieniany jest na 10.. jak w windowsie.. heh
 

dudi82

New member
Mi nie chcieli w sklepie wymienic ;/ musialem skorzystac z gwarancji zwykłej ;/ swoja drogą nie wiem czy teraz takie buble w 2011 robili, bo jak poszedlem do sklepu i wspomaniłem o pixelu to goscie zrobili wielkie oczy ze juz niby z 2-3 lata takiego przypadku nie bylo.. a tutaj na forum czytam ze praktycznie co 2 osoba miala z tym problem..

U mnie na białym tle są 2 zielone. Olewam to bo:
1 - z odległości 1m już ich nie widać a tv oglądam z 3m.
2 - według menu serwisowego mam dobrą matrycę. W przypadku wymiany cholera wie co mi dadzą.
Gwarancja na 5 lat więc jeśli dojdą nowe, to czas mam.
 

zapal

New member
nowy soft narazie ok ipla iplex nie zrywaja wiec ok jesli chodzi o szybkosc dziala modul to ncam narazie tak samo... zaktualizowal mi sie tez smart tv po pierwszym uruchomieniu
 

mieto132

New member
pilot samygo działa tylko nie wiem po co go używać skoro oryginalny ma większą funkcjonalność i według mnie jest bardziej dopracowany graficznie.
 

hadetefał

New member
pilot samygo działa tylko nie wiem po co go używać skoro oryginalny ma większą funkcjonalność i według mnie jest bardziej dopracowany graficznie.

A oryginalnym wpiszesz szybko słowa np do wyszukiwarki ? Główna zaleta to właśnie możliwość "pisania z telefonu" na ekranie bez bzdurnego klikania w klawisze pilota. Chyba że pisząc "oryginalny" masz na myśli też ten na adroida :)
 

seboo_2

New member
Witam
Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem samsunga UE37D6500 na jego zakup skłoniły mnie bardzo dobre opinie użytkowników oraz dobre oceny jego testów przeprowadzonych przez różne strony.
Mam do Was pytanie odnośnie ustawienia odpowiednich parametrów obrazu tego modelu. Jeżeli jest to możliwe proszę o napisanie jakie wartości ustawić na wszystkich parametrach, oraz jaki tryb obrazu wybrać.

pozdrawiam seboo
 
Ostatnia edycja:

pejamroz

New member
Aktualizacja oprogramowania

Właśnie jestem po aktualizacji softu z 1015.0 do wersji 1018.0
Aktualizacja przeprowadzona on-line bez najmniejszych problemów.:D
Po uruchomieniu pierwszej aplikacji (przeglądarki www) nastąpiła aktualizacja SmartHUB , przebiegła bez problemów.
Wskoczyły Empik school ; Polskie Radio ; PR Czwórka
Problemów z obsługą na chwilę obecną nie stwierdziłem.
Pozdrawiam .
 

yahu

Member
......Mnie takze ciekawi jak radzi sobie z grami PS3 i własnie meczami piłki nożnej,chodzi o płynność ,smużenie czy występują?
Jeszcze jedno: D6500 czy D6750?
Bedzie słuzył do gier,filmów z hdd ,ogólnie multimedia i cyfry+
 
Do góry