Samsung T240HD pod PS3

Peek

New member
Bez reklam
DOBRY telewizor 26" (z gamy Sony, Samsung, Sharp) kosztuje ok 3000zł.

Jak czytałeś ja też zamierzam go kupić. Mi bedzie służył do PS3 i komputera. Rozmawiałem ze sprzedawcą w Media-markt dziś i to co powiedział:

PS3:
Kiedy wspomniałem o grach w Full HD nie mogł ukryć uśmiechu i powiedział, że gra w Full Hd na 24" wygląda lepiej niż na np 26", 32" i 40", bo jest mniejsza plamka. Mówił, że mi kiedyś mieli o wiele wczesniejszy model Full HD 26" monitor samsunga i jakość była znakomita!!!

TV:
Jeśli masz dekoder HD to połączysz po HDMI i bedziesz super (głównie chodzi o kanały HD) a jesli masz kablówke analogową, to obraz bedzie jedynie dobry. Zalezy tez jaki masz stary TV, ale na analogowej kablówce jednak raczej lepsze są CRT i plazmy.
 
Ostatnia edycja:

yellowlabel

New member
wiesz,
nie zależy mi na tym, aby mieć super extra obraz w kablówce.
Chodzi tylko i wyłącznie o to, aby to nie był jeden wielki pixel na pixelu.
 

Peek

New member
Bez reklam
Myśle, że nie powinno być aż tak źle bo u mnie na TV 26" Sony kiedy przełącze na analog to jest nawet ok. Tylko nie spodziewaj się obrazu mega ostrego. Zalezy to też od jakości kabla (tak mówił ten gość w MM).

Sony i Samsung to TV i monitory (w przypadku Samsunga, bo sony ich nie robi) mające najładniejsze dla oka kolory, więc także i to powinno się przełożyć na obraz.
 
Ostatnia edycja:

yellowlabel

New member
chyba, że zrobiłbym jeszcze inaczej.
Jako, że potrzebuję to tylko w sumie do xboxa to równie dobrze mogę kupić monitor full hd z hdmi bez funkcji TV.

allegro.pl/item493356410_nowy_gateway_fhd2400_full_hd_hdmi_gratis_fv_wwa.html

taki np.
Zaoszczędzam przy tym ponad 300zł. Ale.. czy warto zaoszczędzać?
 

mroziek

New member
Ja podpiętą do tego monitora kablówkę po analogu, cyfrowo jest podpięta do telewizora i muszę powiedzieć że jakość jest naprawdę dobra, wiadomo jest to sygnał analogowy ale jestem pozytywnie zaskoczony.

Z GATEWAY nie kombinuj, jestem akurat handlowcem w sklepie komputerowym i radzę Tobie nie zwracać uwagi na te wszystkie piękne opisy na allegro. Postaw na sprawdzą markę i świetny model - ja wybrałem T240HD, innym też polecam, jak na razie wszyscy są zadowoleni:)
 

Peek

New member
Bez reklam
@mroziek
Dokładnie, sprawdzona marka jest bardzo ważna. Ja osobiście polecam tylko i wyłącznie Samsungi kiedyś miałem jeszcze LG, ale jednak Samsungi są moim zdaniem najlepsze.

@domin74
Bardzo dobry pomysł, nie tracisz na jakości monitora a zaoszczędzasz te 200 stówki.
 

REddy

New member
jak chcesz mozesz przeczytac recenzje tego samsunga tyle ze t260hd, na benchamrk.pl, niestety z dziwnego powodu nie moge wkleic linka wpisz model wyzej w wyszukiwarce i latwo znajdziesz.

jest calkiem wporzo jednak bardzo mnie zdziwil rzeczywisty czas reakcji, ktory z oczekiwanych 5ms jest... prawie 20ms:(

zreszta przeczytasz to zobaczysz.
pozdro!
 

Sfinks

New member
Witam

Mam nastepujace pytanko odnosnie tego modelu a dokladnie modulu CI.

Czy jest mozliwe dodanie do niego modulu CAM aby ogladac sobie na nim Nke :hmm:

Pozdrawiam
 

nosebleeddvsn

New member
Witam wszystkich!
Mam kilka pytań odnośnie mojego planu zrobienia sobie "mini centrum multimedialnego". Zamierzam kupić t240hd i ps3 i spiąć to wszystko z PC i Z-5500 (PC i głośniczki posiadam). Jakby dało radę dopnę także cyfrę+, którą również mam, ale dekoder stoi w innym pokoju, a ja też chciałbym mieć do niej dostęp. Czy musiałbym kupować osobny dekoder z kartą czy wystarczy tylko kupić rozdzielacz i wymienić go na talerzu? I ewentualnie jak to wszystko połączyć, żeby dobrze chodziło?
PS. Czekam na wrażenia kolegi 2 posty wyżej.:grin:
 
Do góry