Samsung seria F5500 - testy, opinie, wszystko o...

bisua

New member
postaram się coś porobić :)
na razie walczę z tym problemem w kinolivie :( czy do smart tv można wgrać jakąś inną przeglądarkę ? bo ten oryginalny web browser jest cieńki
 

falandor

New member
Witam!
Czy jak dokupię firmową kamerę do ps60f5500 to będzie można telewizor sterować za pomocą gestów?Czy klawiatura bezprzewodowa do tego modelu musi być firmowa,czy to bez znaczenia?
 

tdx

New member
Bez reklam
Domyslnie sterowanie gestem jest tylko w modelach ktore od razu maja kamere choc w serii 6xxx mozna to odblokowac

Klawiatura dowolna

Wysłane z mojego GT-I9100
 

mzeromski

Member
pytanko mam dotyczące wyjścia optycznego w tym tv ( ps51f5500) czy jeżeli będzie do tv podłączona np konsola ps3 czy tuner sat będzie sygnał dzwieku 5.1 a od optyka podlacze kabel do amplitunera to bedzei szedl sygnal z hdmi 5.1 czy bedzie dekodowal do stereo ?? bo tak mi robil w samsungu c550 . za to moj kumpel ma serie led 6570 i normalnie mu idzie 5.1 . sprawdzal to ktos moze ??
 

krzychu271

New member
Zakupiłem 2 dni temu ps51f5500 i mam wrażenie że bzyczy- nie wiem czy tak powinno być czy może to usterka. Dodam że jak jest ciemny obraz to bzyczenia praktycznie nie słychać, przy jasnym jest to dość wkurzające.
 

krzychu271

New member
Dzis w sklepie otrzymalem taka informacje ze plazmy bzycza. Zwykle wystepuje to w starych telewizorach w nowych juz nie. Jak sa dosc glosne to dopiero sie je reklamuje. Mi to wyraznie przeszkadza, a raczej nie jestem melomanem. Jakies rady? Dodam ze tv jest na podstawce i ogladam go z 3.5m w trybie filmowym.Serwis jak kolega wyzej napisal umywa prawdopodobnie rece.
 

falandor

New member
Witam!
Tak zakupiłem ps60f5500.niestety podczas pierwszego uruchomienia po upływie 30 min.po lewej stronie pojawił się cienki różowy pasek na ekranie(pixelach).Sprawe zglosiłem do serwisu i po trzech dniach wymienili cały środek plazmy.Praktycznie wymienili telewizor na nowy,tylko obudowa została ta sama.Tak w ocenie ogólnej to telewizor jak dla mnie rewelacja.Żona troszkę narzeka,że pod kątem widać odbicia okna,czego nie bylo w tradycyjnym lcd,no i na minimalne bzyczenie(ach te kobiety),ja osobiście tych wad nie zauważyłem.Troszkę niedogodności jest ze sterowaniem glosem.Komendy musza być głośne i wyrażne i z tego co zauważyłem wypowiadane tylko do touch-pada.Poza tym dużo wgranych ciekawych aplikacji no i ta wielkość.
 

k6835

New member
Od tygodnia mam PS60F5500, co ciekawe u mnie nie słychać żadnego bzyczenia (może jestem głuchy).
Sterowanie głosem - chodzi bez żadnych problemów.
Troszkę irytuje mnie brak wyjścia audio, moje kino nie posiada optyki.

Obraz rewelacja, wielkość, cóż robi wrażenie.
Aplikacje,takie sobie.
Ja jestem zadowolony.
 

krzychu271

New member
Dla zainteresowanych w neo necie od dzis ps51f5500 w obnizonej cenie 2599zł. Jak jest cicho i blisko ekranu ok 1m to słychać bzyczenie jak się ogląda z 2-3 m to tego praktycznie nie słychać
 

bif

New member
ja bym nie ryzykowal z seria 5 :).
ewentualnie odsluch w sklepie na zapleczu,
ja kupilem i teraz bede sie meczyc z chłamem
 
Ostatnia edycja:

krzychu271

New member
Czy jest sposób by bez kabli i adapterów przkazać obraz z laptopa do tv ps51f5500 za pomocą wifi?
Mam laptopa z 2013r Acer V3, Win8 z procesorem i7 3gen, lecz karta wifi nie jest od intela więc nie wspiera technologi WIDI. Nie chodzi mi o przesyłanie muzyki, filmu czy zdjęć z tym nie ma problemu. Chodzi mi o uzyskanie efektu jak przez kabel hdmi - klonowanie ekranu. Może istnieje taki program?
 
Do góry