Samsung seria E6500 - testy, opinie, wszystko o...

brutalus

Member
Jeśli chodzi o refleksy to mysle, ze zadna plazma nie radzi sobie z tym dobrze. Za pewne nawet topowe modele plazm ustepuja matowym matrycom lcd pod tym wzgledem.
 

djsaint

New member
W moim odczuciu, po przesiadce z LCD z matową matrycą na Panasa 50GT30, nie jest źle, mimo że TV mam powieszony w najgorszym możliwym miejscu - vis a vis okna. Jak tv jest wyłączony widać odbicia, jak jest natomiast włączony spokojnie da się oglądać (moim zdaniem oczywiście). Tyle, że 50GT30 ma dobry filtr antyrefleksowy. Z tego co widziałem w sklepie, to E6500 znacznie mu chyba nie ustępuje.
 

majki84

New member
W szczecinie nigdzie w sklepach nie ma tej plazmy samsunga. Niech ktoś opisze jak obraz w porównaniu do ST50. Samsung na starcie 300 zł tańszy i 2 pary okularów to kolejne 450-500 zł więc różnica spora.
 

jarwlo

New member
Obecnie mam leda LG LE5500 i przerabianie dzwieku z DTS na AC3 mnie nie kręci :) więc sprawdziłem to na początku :) wcześniej na LG nie odtwarzało a na Samsungu odtwarza :)
 

Gollum

New member
jako, że nikt nie kwapi się z opisem tv ani jego recenzją poza trzema zdaniami
zarzucam krótki review z holenderskiego sklepu
Samsung PS-E6500 serie: PS51E6500 en PS60E6500! 3D Full HD Plasma televisies! Bekijk demo - YouTube

moje pytanie brzmi - jak z odbiciami światła. chodzi mi o 51" i odległość ~3m.
na filmiku widać poważny odblask reflektora, gdy prezenter obraca tv na podstawie. zakładam, że to wina silnego światła. jak to wygląda z praktycznego punktu widzenia? da się oglądać, gdy jest południe/popołudnie (słońce nie świeci bezpośrednio, ale pokój staje się jaśniejszy)? paradoksalnie przy P vt30 nie widać było tego typu odblasków. e550 miał podobnie, e8000 nie był obracany.

ogólnie pozostały mi 2 tv do wyboru 51e6500 i 47lm620 od eldżika.
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Po filmiku raczej widać ze TV nie ma żadnego filtru albo jest on dosyć slaby (już sama szarość matrycy na to wskazuje).

Wiec będzie jak z każdym innym modelem LG/Samsunga z tego zakresu.

Czyli jak to lubią tutaj pisać "lustro".
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Po filmiku raczej widać ze TV nie ma żadnego filtru albo jest on dosyć slaby (już sama szarość matrycy na to wskazuje).

Wiec będzie jak z każdym innym modelem LG/Samsunga z tego zakresu.

Czyli jak to lubią tutaj pisać "lustro".
nie jest tak zle to nie byly warunki do ogladania filmow tylko oswietlenie sklepowe,zobacz na youtube jak panasonic st50 wyglada,podobnie jak nie gorzej,trzeba czekac na jakis test :) ,albo kupic bez czekania :D
 
kadajo jak już chcesz takie opinie obiektywne wypowiadać to dopisz że panasonic również zapraszam do MM na Ostrobramskiej tam stoją obok sie E6500 i VT30 możesz się trchę zdziwić zwłaszcza że vt ma podkręcone ustawienia i tak to nie wiele daje
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Tzn. chodziło mi o to ze odbicia bez filtra będą podobne, nie mowie ze Panasonic odbić nie ma bo tez są ale dzięki filtrowi jednak trochę słabsze. Osobiście dla mnie filtr nie ma znaczenia dlatego ze filmy oglądam tylko wieczorami lub w bardzo zaciemnionym pomieszczeniu. A posiadam PV350 wiec tez niby lustro a uważam ze odbicia są akceptowalne i nie przeszkadzają.
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Tzn. chodziło mi o to ze odbicia bez filtra będą podobne, nie mowie ze Panasonic odbić nie ma bo tez są ale dzięki filtrowi jednak trochę słabsze. Osobiście dla mnie filtr nie ma znaczenia dlatego ze filmy oglądam tylko wieczorami lub w bardzo zaciemnionym pomieszczeniu. A posiadam PV350 wiec tez niby lustro a uważam ze odbicia są akceptowalne i nie przeszkadzają.

Ale o czym ty teraz piszesz,piszesz o jakis odbiciach bez filtra a E6500 ma taki sam filtr jak topowy model E8000 , wiec nie porownuj go do swojego TV ktory jest jednym z najnizszych modeli LG . Na tym filmiku na youtube na dobra sprawe nie bylo nic szczegolnie widac bo nawet nie bylo pokazanego zadnego filmu. Zeby ocenic to trzeba by cos konkretnego zobaczyc

A tutaj masz test E8000 ktory ma ten sam filtr co E6500 roznia sie tylko tym ze E8000 jest bardziej multimedialnie rozbudowany o samsung smart interaction,ma kamere i procesor dwurdzeniowy.
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.trustedreviews.com%2Fsamsung-ps51es8000_TV_review
 
Ostatnia edycja:

Kadajo

New member
Bez reklam

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Nie rozumiem cie, przecież filmik pokazuje wyraźnie ze matryca nie ma filtra albo jest on dosyć slaby. Widać ze po wyłączeniu TV będzie miał szary ekran, w Panasonicu GT VT ST tego nie ma dzięki filtrowi.

Panasonic TXP GT30 serie: TX-P42GT30, TX-P46GT30 en TX-P50GT30: Full HD Plasma 3D televisie! - YouTube
Panasonic VT30 serie. Prachtige Full HD 3D tv's, o.a. TX-P42VT30 en TXP-50VT30 - YouTube

Panasonic wyraźnie ma lepszy filtr tylko tyle.

Wiekszych bzdur juz nie mogles napisac,czytales specyfikacje,widziales ten TV wylaczony,nie wiec poczytaj obejrzyj w realu a bzdur nie pisz ze nie ma filtra,zobaczyles tylko obraz menu samsunga ktory jest specyficzny i na tej podstawie cos oceniasz,juz Ci przedmowca tez napisal o twoich ocenach.
Samsung PS51E6500 - Telewizor plazmowy - CENA w Sklepie RTV EURO AGD
 
Do góry