Samsung seria E6500 - testy, opinie, wszystko o...

kadajo posłuchaj i przestań opierać się na bzdurnych filmikach mówiłem CI gdzie stoją obok siebie zajrzyj i będzie po temacie .... a na podstawie swojego TV względem tego filmiku co link wrzuciłem nie masz wrażenia że nie oddają rzeczywistości?
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
kadajo posłuchaj i przestań opierać się na bzdurnych filmikach mówiłem CI gdzie stoją obok siebie zajrzyj i będzie po temacie .... a na podstawie swojego TV względem tego filmiku co link wrzuciłem nie masz wrażenia że nie oddają rzeczywistości?
Szkoda ze chyba usuneli z sieci ten filmik w ktorym widac jakie odbicia ma panasonic st50 ,chyba ze ktoś ma linka i wklei koledze zobaczy .Zreszta nie ma to jak porownanie samemu w sklepie
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Dziękuje za filmiki ST50, faktycznie przekonały mnie, jutro wybiorę się do RTVEuroAGD które mam kolo siebie, może będą mieli tego samsunga bo napawano staja modele GT VT i ST panasonica, porobię parę zdjęć żeby tutaj pokazać, ale faktycznie na tym filmiku filtr panasonica wypada bardzo słabo.

Po prostu do tej pory filmiki które widziałem w internecie mniej więcej pokrywały się z tym co widziałem w sklepach.

Zdjęcia jakie znalazłem które pokazują o co mi chodziło (GT30 vs PK250):

6022d1301767945-panasonic-pdp-gt30-jk.jpg


6023d1301767978-panasonic-pdp-gt30-hg.jpg
 

brutalus

Member
Nieciekawie to wygląda na lg, ale czy po prawej stronie ma przypadkiem trochę więcej światła? Wiem, że niewiele by to zmieniło, ale tak mi sie wydaję, że tam troche więcej pada światła. Wracając do ST50, to chyba mało która plazma wypadła by korzystnie, w warunkach przedstawionych przeze mnie na filmikach
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Z tym filmikiem to prawda, dało mi to do myślenia ze na tamtym filmiku z Samsungiem poziom oświetlenia może być podobny dlatego tak słabo wygląda, co do zdjęć to będąc w sklepie tak właśnie plazmy Panasonica się wyróżniają spośród innych, naprawdę bylem pod wrażeniem jak zobaczyłem na żywo ten filtr. Niby nie robi różnicy w ekstremalnych warunkach, ale w takich normalnych Panas trochę odbija ale robi się czarny, a inne ekrany nie dość ze odbijają więcej to są dosyć szare (przy wyłączonym TV).
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Z tym filmikiem to prawda, dało mi to do myślenia ze na tamtym filmiku z Samsungiem poziom oświetlenia może być podobny dlatego tak słabo wygląda, co do zdjęć to będąc w sklepie tak właśnie plazmy Panasonica się wyróżniają spośród innych, naprawdę bylem pod wrażeniem jak zobaczyłem na żywo ten filtr. Niby nie robi różnicy w ekstremalnych warunkach, ale w takich normalnych Panas trochę odbija ale robi się czarny, a inne ekrany nie dość ze odbijają więcej to są dosyć szare (przy wyłączonym TV).

Dzisiejszy test samsunga E8000 potwierdzil ze filtr ktory ma E8000 i E65000
jest dobry
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Lepszy od serii D ? Bo u mnie jeszcze E nia ma w sklepach, a przygladalem sie dzis serii D.

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
 

jarwlo

New member
Lepszy od serii D ? Bo u mnie jeszcze E nia ma w sklepach, a przygladalem sie dzis serii D.

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2

Zdecydowanie poczekaj na E6500, E550 niestety odbiega od swoich wyższych kolegów. Seria D to taka troche gorsza E550 i niestety duże odbicia.
 

MITV

New member
Witam,
Planuje zakupić może już w tym tygodniu ten tv 51". Jednak byłbym wdzięczny jeśli właściciele tego tv napisaliby coś więcej o obrazie. Przeczytałem na forum, że czerń jest bdb a jak z białym kolorem bo to różnie w plazmach? Czy bzyczy i jak oceniacie głośniki?-nie mam sprzętu audio. Nie ma problemów z odtwarzaniem mkv i napisów z dysku? Czy jest w ogóle coś nie tak z tym tv?:) Dzięki za odp
 

jarwlo

New member
Witam,
Planuje zakupić może już w tym tygodniu ten tv 51". Jednak byłbym wdzięczny jeśli właściciele tego tv napisaliby coś więcej o obrazie. Przeczytałem na forum, że czerń jest bdb a jak z białym kolorem bo to różnie w plazmach? Czy bzyczy i jak oceniacie głośniki?-nie mam sprzętu audio. Nie ma problemów z odtwarzaniem mkv i napisów z dysku? Czy jest w ogóle coś nie tak z tym tv?:) Dzięki za odp

Poczytaj trochę więcej na tym forum a na wszystkie te pytania uzyskasz odpowiedź, nie czekaj na łatwą odpowiedź, trochę się wysilisz, a wszystko znajdziesz !! to co piszą o E8000 i E6500 to praktycznie tyczy się obu modeli tak samo !!
Pozdro
 

MITV

New member
Ok rozumiem co masz na myśli a forum przeczytałem. Może i e8000 i e6500 są wg Ciebie identyczne pod wieloma rzeczami i może masz rację. Ja pewności nie mam i wydając 4 tyś chciałbym uzyskać informacje odnośnie tego tv a nie telewizora który kosztuje prawie 2 tyś więcej. Zresztą po to jest te konkretne forum
 

brutalus

Member
Ja ci zbytnio nie pomogę, bo jeszcze nie posiadam tego TV, ale jeśli chodzi odtwarzanie mkv i innych plikow, to chyba samsungi najlepiej sobie z tym radzą
 

MITV

New member
Ja ci zbytnio nie pomogę, bo jeszcze nie posiadam tego TV, ale jeśli chodzi odtwarzanie mkv i innych plikow, to chyba samsungi najlepiej sobie z tym radzą

Dzięki Brutalus za chęci:). Zgadza się pod tym względem samsuny są chyba najlepsze, mam nadzieję, że i w tym modelu tak jest chodź i tak bardziej ma dla mnie znaczenie jakość obrazu
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Dzięki Brutalus za chęci:). Zgadza się pod tym względem samsuny są chyba najlepsze, mam nadzieję, że i w tym modelu tak jest chodź i tak bardziej ma dla mnie znaczenie jakość obrazu

O modelu E6500 tez sporo pisze wystarczy chciec uzyc szukajki a nie powielac pytania na ktore juz pare razy odpowiadano,nawet w tym temacie ale jak widac go nie czytales,no I jest test modelu nizej w nim tez sporo pisze,tylko troche checi
 
Ostatnia edycja:

jarwlo

New member
Ok rozumiem co masz na myśli a forum przeczytałem. Może i e8000 i e6500 są wg Ciebie identyczne pod wieloma rzeczami i może masz rację. Ja pewności nie mam i wydając 4 tyś chciałbym uzyskać informacje odnośnie tego tv a nie telewizora który kosztuje prawie 2 tyś więcej. Zresztą po to jest te konkretne forum


Nikt nie chce Cie obrażać, bo po to jest forum by pomagać sobie nawzajem, ale tak jak Violator napisał i ja również, że wiele razy odpowiadano na pytania tego pokroju co Ty zadajesz. Wiem o tym, bo czytałem i wielokrotnie sam napisałem pare rzeczy o E6500, bo go już trochę potestowałem i sam już kupiłem :).

Takie same to może one nie są ale naprawdę jeśli różnią się matrycą, a mówią , że tak jest to różnicy za dużej nie zauważysz w obrazie. Ja bynajmniej owej różnicy, aż tak konkretnej nie widziałem.
 

MITV

New member
Violator74 jak nie jesteś czegoś pewien to nie pisz co kto robił a co nie. To tak na przyszłość może Ci się przydać bo ja osobiście nie lubię jak ktoś coś mi wmawia a tak nie jest. To rozumiem Jawrlo, że jesteś zadowolony z zakupu. Tv swoje kosztuje ale myślę, że to bardzo ciekawa opcja jeśli chodzi o jakość/cena i praktycznie decyzja podjęta mimo, że jeszcze nad plazmą panasa się zastanawiałem nie tak dawno
 
Do góry