Samsung PS50B650

postman3

New member
Witam,

Zanim dokonałem wyboru tego konkretnie modelu przeszukałem wiele forów internetowych i specjalistycznych stron. Wybór padł na PS50B650. Wybór taki a nie inny z wielu względów, również tych estetycznych. Czerń fortepianowa i bordowe przebarwienia na "szkle" ujęły moją żonkę, wielkość obrazu i jego jakość zachwyciły mojego synka - maniaka kreskówek, dla mnie miłośnika TV gadgetów radość sprawiła wielość funkcji i ustawień tej konkretnej plazmy. No więc decyzja zapadła, kupujemy, ale warunek jest jeden żaden wystawowy, żaden z demobilu, ma być nówka sztuka i 0h na liczniku. szukaliśmy bez mała 1,5 miesiąca po sklepach w internecie, wszędzie... i jest ...o!!!! cóż za radość!!!!!. pierwszy dzień, drugi, już obmyślamy jak Go powiesić na ścianie .... nie minęły 2 tygodnie i nadszedł ten dzień ... wracamy do domu ---> było włamanie, wiele zginęło ale przede wszystkim plazma. Gamonie zabrały nam coś co tak bardzo cieszyło. Po uprzątnięciu całego tego bałaganu po policmajstrach przyszedł czas na konstatacje. Czyżby to było włamanie na zamówienie???, przecież tyle lat spokoju i tu nagle. Wielka strata. A komiczne w całej tej historii jest to, że postanowiliśmy odkupić taki sam model, a tu nagle wywiało go ze sklepów. Nie minął miesiąc od jego utraty, a już nie można takiego modelu nabyć (oczywiście nówka sztuka, żaden inny). A szkoda....

(celowo nie podaję żadnych szczegółów ze względu na toczące się nadal postępowanie)
Tym postem chciałem zwrócić jedynie uwagę, na to że amatorzy drogich i/lub ekskluzywnych zabawek zafascynowani nimi często nie czują oddechu złodzieja na swoich plecach ....
Współczuję mam nadzieję że amatorzy cudzej własności szybko zmienią miejsce zakwaterowania na wieloosobową celę bez dostępu do tv i wielu innych przyjemności.
 

actchris

New member
Witam,
A komiczne w całej tej historii jest to, że postanowiliśmy odkupić taki sam model, a tu nagle wywiało go ze sklepów. Nie minął miesiąc od jego utraty, a już nie można takiego modelu nabyć (oczywiście nówka sztuka, żaden inny). A szkoda.... .

Są w MM Warszawa AL. Krakowska, kupiony właśnie jutro rano jedziemy odebrać bo nie mieścił się do sedana :)
 

damiankca

New member
Nowa wersja softu ktoś testował ??

Witam do naszej Plazmy PS50B650 i innych tej serii modeli jest nowy soft dostępny na stronie samsunga.

To wersja 3000.2

Czy ktoś już testował tą wersję i czy coś konkretnego się zmieniło
Dajcie znać
 

robertmat

New member
Przeglądarka

Witam. Czy udało się komuś odpalić przeglądarkę internetową na tej plaźmie? Wiem , że na LCD z serii 650 przeglądarka chodzi mi jednak nie udało się jej odpalić na PS50B650.
 
G

gelob

Guest
W tej wersji firmware nie da się - musisz zrobić downgrade firmware, ale standardowo się tego nie da zrobić musisz poszukać na forach - ja tego nie robiłem.
 

sztefan2

New member
Probowalem odpalic z dysku USB ponizszy .mkv i o dziwo wyrzucil "nieobslugiwany format wideo" !?
Ktos wie dlaczego B650 nie chce obsluzyc ponizszego ?
---------------
Format : Matroska
File size : 8.07 GiB
Duration : 2h 41mn
Overall bit rate : 7 147 Kbps
Encoded date : UTC 2010-04-23 09:23:42
Writing application : mkvmerge v3.3.0 ('Language') built on Mar 24 2010 14:59:24
Writing library : libebml v0.8.0 + libmatroska v0.9.0

Video
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L4.1
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 5 frames
Muxing mode : Container profile=Unknown@4.1
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration : 2h 41mn
Bit rate : 6 365 Kbps
Nominal bit rate : 6 500 Kbps
Width : 1 280 pixels
Height : 720 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate : 23.976 fps
Resolution : 8 bits
Colorimetry : 4:2:0
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.288
Stream size : 7.18 GiB (89%)
Title : Avatar.2009.720p.BluRay.x264-TDM
Writing library : x264 core 93 r1542 5b86182
Language : English

Audio
ID : 2
Format : AC-3
Format/Info : Audio Coding 3
Codec ID : A_AC3
Duration : 2h 41mn
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 640 Kbps
Channel(s) : 6 channels
Channel positions : Front: L C R, Surround: L R, LFE
Sampling rate : 48.0 KHz
Stream size : 740 MiB (9%)
Title : English
Language : English
---------------
 

raku1982

New member
witam, mam straszna prosbe dla osob ktore w ostatnim czasie kupowaly ten TV. Ile obecnie kosztuje ten TV?
Sprawdzałem na necie i mniej wiecej wiem ale interesuje mnie za ile ktos kupil w ostatnich 2 miesiacach.
 

raku1982

New member
Narazie chce sie dowiedziec ile kosztuje ten model Samsung PS50B650, bo na ceneo, nokaut itp wyszykuje ale nikt go nie ma i ceny jakies wysokie. Dlatego mam prosbe dla osob ktore go kupily gdzie udalo sie go dostac i za ile.
 

walerus

New member
sam zastanawiałem się nad tym modelem - był nawet w Makro za 3 500 PLN w 20 równych ratach... Ale go już nie ma praktycznie na rynku - są modele wystawowe gdzie nie gdzie w sklepach - teraz jeśli go już można dostać to minimum za około 4 500 PLN - więc osobiście zastanawiam się nad PS 850 + kino domowe bo wyjdzie taniej niż 50 cali c7000 który ma płynny obraz - C6500 odpada za względu na brag Motion Judgera - mimo iż cena również około 4500 PLN. Liczę że znajdę cichego PS 850 poniżej 4 tyś PLN pod koniec roku.
 

sztefan2

New member
pojawil sie nowy FW dla B650 - 3001.1 - czy wie ktos (przetestowal?) co zawiera update ? jakie uleposzenia/poprawki ? nie wiem czy warto ladowac i bawic sie od nowa z ustawieniami.
 

BARTOL

New member
pobrałes wersje 3001.1 to udostępnij -bo na samsungu wrócili do 3000.2

ok juz zdobyłem ,co widac -znów menu czerwone ,z paska pogłasniania wrócili do kólka ; ) i widżety picasa+twitter+finance(a moze finance juz bylo nie pamietam) reszta bez zmian chyba
 
Ostatnia edycja:
Do góry