Samsung PS50B650

TheArt

New member
A gdzie ta opcja, Ty masz ten sam TV to powiedz mi gdzie się włącza te 100Hz, w menu mam tylko Demo Motion i Demo 100Hz co dzieli ekran na dwie części.
 

TheArt

New member
Hej, przeczytałem temat od deski do deski i pozwolę sobię na streszczenie.

Samsung seria B650.

1. Obraz żyleta, konkurencje bije na głowę. Jasność 1500cd, zmierzona 1100cd, przy ustawieniach ekonomicznych może wydać się ciemny, szczególnie w sklepie, w domu nawet przy ustawieniach niskich obraz jest wystarczająco jasny.

2. Docieranie plazm to mit.

3. Powidoki widoczne, pojawiają się szybko, czasem potrzeba więcej czasu na ich zniknięcie. Użyć też można wbudowanego przesuwnego obrazu.

4. Migotanie ciemnych scen widoczne, szczególnie przy użytkowaniu bez ulepszaczy. Aby migotanie zniknęło wystarczy włączyć kontrast dynamiczny na niski.

5. Dźwięk z TV wychodzi w formacie DTS.

6. Firmware optymalny to wersje 2004, 2005, następne blokują skrypty SamyGo.

7. DLNA i USB czyta wszystko oprócz rmvb, czyta też pliki txt, srt.

8. Telewizor wartościowy, uważany za najbardziej udany model serii 6, ogrom funkcji i kombajn multimedialny a przy tym rewelacyjny obraz i akceptowalne spożycie energii.
 

tyku

New member
Mam ten TV od roku i powiem tak : powidoki są i to super, obudowa się odzywa co chwilę ,a po za tym to się wytrzyma. Aha ,super służy jako kominek,350 W średnie zużycie i cieplutko w domu. Polecam na zimę. Pozdrawiam.
 

TheArt

New member
Mam ten TV od roku i powiem tak : powidoki są i to super, obudowa się odzywa co chwilę ,a po za tym to się wytrzyma. Aha ,super służy jako kominek,350 W średnie zużycie i cieplutko w domu. Polecam na zimę. Pozdrawiam.

Zachęcam wrócić do szkoły ;). Średnie zużycie prądu to 220-250W, 350W to wartość szczytowa jaką może wygenerować zasilacz tego TV przy całkowicie białym ekranie na 100% kontraście ;). Przy opcjach Eco zużycie prądu schodzi poniżej 200W.
 

redshark

New member
Hej!
Odświerzam temacik bo mam już 1,5 roku ten telewizorek i zastanawiam się gdzie sprawdzić jaka wersje softu mam wgraną?

po drugie ostatnio podłączyłem dysk i miałem tam filmik w mkv 7GB 1080p i odtworzył go TV ale... kurcze z szerokimi poziomymi pasami czarnymi - w opcji TV miałem do wyboru dopasuj/oryginalny rozmiar obrazu i przełączając się miedzy tymi dwoma opcjami nadal miałem te pasy czarne. Czli TV nie radzi sobie z dopasowywaniem/rozciąganiem obrazu na cały ekran TV??

Opcje obrazu kontrast itp. ostawialiście sobie na oko czy bawiliście się jakimś programikiem??
 

fiksiu

New member
Witam

Zakupiłem właśnie używany tv PS50B650

Mam jedno pytanie.
Włączając np menu media,przyglądając się z bliska widać jakby lekkie śnieżnie.(np na ikonie aparatu)
Poprzednio miałem LCD i nie występowało takie zjawisko.
Sprawdzałem również na plazmie znajomego (też samsung tylko model ps50a551s3r)i jest dokładnie to samo.

Czy jest możliwość wyeliminowanie tego??
Czy te tv już tak mają.
 

fiksiu

New member
Nie mogę już edytować
Widać to jeszcze szczególnie dobrze np na pulpicie po podłączeniu komputera.Na statycznym jednokolorowym obrazie
Sprawdzałem jeszcze na plazmie panasonica.
Nic takiego nie występuje.
 

leszek2m

New member
Witam
Nie mogę uzyskać na wyjściu optycznym AC3 5.1 -tylko dwa kanały.Oprogramowanie 3001.1.
Co może być przyczyną,filmy na pewno mają 5.1.
 

damiankca

New member
Problem z dźwiękiem

Panowie czy ktoś już coś takiego miał w swoim PS50B650
Wczoraj nagle dźwięk jest i za chwilkę nie ma i tak w kółko
Soft najnowszy nie ma znaczenia skąd jest źródło sygnału - USB , Antena itd
Proszę o jakąkolwiek pomoc.
Zaznaczam że nawet robiłem pełny reset programowy. " Przytrzymanie klawisza EXIT na ok 10-15 sek"
Pozdrawiam
 

radoslavm

New member
20130604_195533.jpg
Witam,
Może ktoś z Was spotkał się z takim przykrym obrazkiem na swoim TV? Chodzi o ten szary pasek w jednej trzeciej TV. Pojawiło się to nagle. Widać przy oglądaniu telewizji jak i przy odtwarzaniu plików z pendrive'a. Jest to szary śnieżący pasek zmieniający kolor wyświetlanego obrazu w tym obszarze na żółtawy. Jest sens wzywać serwis? Czy to uszkodzenie matrycy?
 
Ostatnia edycja:

jack_zab

New member
witam potrzebuje porady jak uruchomić inernet@tv po resecie tv wyświetla sie usługa niedostępna

udało mi sie uruchomić menu serwisowe ale nie potrafię zresetować

przestawiłem coś i mam inne Menu niż było oryginalne ale inernet@tv nie działa nadal "usługa nie dostępna "

dokładny model tv to plasma samsung\PS50B650

a menu serwisowe wygląda dokładnie tak jak na tym filmie

aa ma ktos ustawieni menu serwisowego do tego modelu tv bo nie chcący zminiłem podel i pdp nie pamietam jakie były :(
 
Ostatnia edycja:

ratownik998

New member
Witam mam problem posiadam od niedawna S-ga UE40F6500 podłączony do TV kablowej .Chciałem się pozbyć dodatkowego pilota i zakupiłem Moduł -Conax -tak koduje moja TK bez parowania kart z tunerem ,problem polega na tym że po zainstalowaniu Modułu (i włożeniu do niego karty dostępu pojawia się komunikat "trwa inicjalizacja karty proszę czekać"więc czekałem dość długo i dalej nic.Więc mam pytanie czy ta karta- klucz musi się aktywować w/w module ( zaznaczam ze w tunerze działa ok )
Ma ktoś jakiś pomysł-czy ja coś źle robię.
 
Do góry