Samsung PS50B650

tyku

New member
Co do softu to najpierw musisz wgrać plik 3000.2 potem plik 3001.1 ,ale szczerze mówiąc to nie wiem co on nowego wnosi. Co do poświaty to mój ma wyraźnie u dołu kolor bordowy i tego się nie włącza ,taka obudowa.
 

paul400

Member
Co do softu to najpierw musisz wgrać plik 3000.2 potem plik 3001.1 ,ale szczerze mówiąc to nie wiem co on nowego wnosi. Co do poświaty to mój ma wyraźnie u dołu kolor bordowy i tego się nie włącza ,taka obudowa.

Też mam ten TV i właśnie zastanawiałem się co ten soft wnosi .
Czy może nie zauważyłeś czy coś poprawiono z dźwiękiem po wyjściu cyfrowym lub może poprawiono to delikatne rwanie obrazu , jak kamera przesuwa się wzdłuż obrazu ?

pozdro
 

BRgutek

New member
Witam. Czy ktos probowal wgrac nowy soft 3002.1 do b650,i czy wogole sie da... ? Na stronie samsunga jest przy modelu b850. Z tego co pisza inni urzytkownicy, ma on chyba zastosowanie do roznych modeli...
 

damiankca

New member
Witam. Czy ktos probowal wgrac nowy soft 3002.1 do b650,i czy wogole sie da... ? Na stronie samsunga jest przy modelu b850. Z tego co pisza inni urzytkownicy, ma on chyba zastosowanie do roznych modeli...

Panowie Pakował ktoś ten nowy soft do swojego PS50B650 chodzi o 3002.1 czy on w ogóle coś daje. Czy jest sens przeskakiwać na ten soft.
Poza tym na początku tego Tematu była mowa o przeglądarce internetowej pod ten model
czy ktoś to testował i ma uruchomione jeśli tak to jak i jakie pliki trzeba mieć do tego
Dzięki i pozdrawiam Damian
 

Marines

New member
Poszukuje softu "2005" dla PS50B650 może zna ktoś linka do strony gdzie jest wystawiony. Na oficjalnej stronie Samsunga są tylko 3000 ...
 

Pixeel

Member
Witam,

Czy ktoś wgrywał do swojej plazmy:
- Thumbnails 2.6
- Audio Stream Switcher 0.2
- Flac Audio Player
- itp. ?

Jeśli tak, to za jakim skutkiem?

Pozdrawiam
Pixeel
 

kwazarr

New member
Tak dziala bez klopotu. Soft mam 2005, TV PSxxB650 ale na PSxxB850 te ż bedzie działać.
Autoloaderem GDB samoczynnie po wlaczeniu TV startuja u mnie:
- samygodca (DTS)
- PRV+
- ScreenCap
- myButtons
- Remote

W shellu dodatkowo automatycznie mapuja mi sie dyski po sambie z mojego serwera.
ScreenCap robi mi zrzuty bezposrednio na zdalny serwer. Na TV odpalony dla wygody mam tez FTP serwer aby latwiej bylo mi kopiowac pliki.

Pod klawisze w myButtons podlaczone mam:
- Thumbnails 2.6
- inne moje skrypty

Flac Audio Playerc - nie dziala i dzialac w tej wersji nigdy nie bedzie , to niedokonczona aplikacja.

Chodza bez problemu też emulator Atarii, Quake, Przegladarka WEB Netsurf.
Pod TV podlaczone mam po USB klawiature i mysz - ale jedynie raczej dla zabawy jak chce sobie np pograc w River Raid na Atarii .

Ogolnie wszystko to smiga bez problemow:
http://moras86.ugu.pl/samsung/pliki/lista/

Dlatego właśnie do PSxxB650 nie warto wgrywac innego softu niż 2005.
Dziwie sie wszystkim tym co dokonuja smialo aktualizacji do nowego softu, aktualizacje te wydawane przez Samsunga mialy jedynie na celu zablokowanie dostepu do TV - da sie to jednak obejsc i powrocic do starej wersji.

--
 
Ostatnia edycja:

Pixeel

Member
Cześć kwazarr!

Dzięki za odpowiedź. Już myślałem, ze nikt z plazmowców nie uruchomił.

Dobrze wiedzieć, że u ciebie działa!

Fajnie, ze drgnęło coś w kwestii DTSu - choć nie po optyku :-(

Co do zmiany softu w pełni się zgadzam - choć z drugiej strony, gdyby ktoś nie zainstalował, nie dowiedziałbym się, że się nic nie zmieniło poza blokiem na samyego :)

Trzymam kciuki za rozwinięcie softu.

Hmm..
Przyznam, że z chęcią zobaczyłbym jak to śmiga w praktyce.

Pozdrawiam
Pixeel
 

wlosek1

New member
Witam ,Panowie. Wszedłem w posiadanie ps50b650 i jak to napalony zapaleniec zaktualizowałem sobie firmware do 3000,1 .Teraz czytam (no już od ładnych kilku dni :)) że nie mozna nic tu wgrać z programów alternatywnych . Doczytałem sie że jest mozliwość powrotu do softu 2005, czy ktoś to już praktykował ? Nie ukrywam że mam mała obiekcję przed zwaleniem TV. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
 

Augi1981

New member
Witam forumowiczów zwracam się z zapytaniem odnośnie aktualizacji softu w B650 jako że jestem laikiem w tych kwestiach.
Od momentu zakupu TV nie wykonywałem żadnego update. W TV widnieje seryjne oprogramowanie 2000.
Jaki soft polecacie jeśli chodzi o upgrade czy jest wogóle sens jego instalowania ?
Jakie są różnice softu 2005 i 3001 względem seryjnego? na myśli mam dodatkowe funkcje itp.
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam
Augi
 

veilen

New member
Hdmi

Do mojej plazmy nie mogę podłączyć żadnego urządzenia HDMI.
Wykrywa podłączony kabel hdmi a na tv wyświetla brak sygnału.
Przez Antynet też nie wykrywa sygnału.
Czy nie obejdzie się bez serwisu?
 

TheArt

New member
Hej czy przeglądarka w tym modelu Sama pozwala przeglądać dowolne witryny czy tylke te kilka o których pisze Samsung w specyfikacji.
 

TheArt

New member
Hej jak w tym TV zrobić downgrade do niższego firmware i jaką wersję wgrać żeby działały wszystkie funkcje i skrypty samygo.
 

TheArt

New member
Proszę bardzo
SDC14200.JPG
View attachment 5254
SDC14200.JPG

Hej jak wejść w te ustawienia, to napewno z B650 czy jakiś inny TV.
 

TheArt

New member
Hej ktoś w ogóle ogląda tę kategorię ;). Czy to normalne że PS50B650 ma straszne powidoki, wczoraj przeglądałem zawartość dysku podpiętego do USB i później przez godzinę na ekranie były poświaty z ikon i całego dolnego menu.
 

edyp

New member
Hej ktoś w ogóle ogląda tę kategorię ;). Czy to normalne że PS50B650 ma straszne powidoki, wczoraj przeglądałem zawartość dysku podpiętego do USB i później przez godzinę na ekranie były poświaty z ikon i całego dolnego menu.
W moim mam to samo, ale znikają. Jak trzeba natychmiastowo się pozbyć powidoków to włączam ten program do ich likwidacji, "zebra" biegająca po ekranie.
 
Do góry