Samsung PS50B650

binblady

New member
PS5B650 spłaszczony obraz TVN

Witam,

Posiadam Samsunga PS50B650 z podłączonym tunerem ferguson ariva 200, na tvn mam spłaszczony obraz w trybie 16:9, jeśli z menu tool samsunga wybiorę szer.pow wówczas obraz na tvn jest prawidłowy, ale wówczas na pozostałych kanałach obraz "wychodzi poza TV", Pozostałe kanały odbierają prawidłowo na ustawianiach 16:9. czy ktoś wie jak to rozwiązać?
 

yamah

New member
Spotkał ktoś może model 50PSB610 ?
W necie bardzo mało,a jeden trafiłem w Media Expert,sprzedawca zachwalał że jest lepszy od PSC550,tylko że bardzo mało w sprzedaży-dziwne
 

73marian

New member
Spotkał ktoś może model 50PSB610 ?
W necie bardzo mało,a jeden trafiłem w Media Expert,sprzedawca zachwalał że jest lepszy od PSC550,tylko że bardzo mało w sprzedaży-dziwne


Ja osobiście nigdy sie z takim modelem nie spotkałem.Już od roku śledzę tą serię telewizorów i nigdy na stronie samsunga takiego modelu nie było.Seria 6 zaczyna sie od 650
 

vandel

New member
witam dzisiaj ukazał sie nowy soft do samusngow seri b650 zarówno plazm jak i lcd waga piku 2x większa niż poprzedni soft oznaczenie 3001.1 wymagany wgrany soft 3002
 

tommy_o

New member
Menu servisowe

Witam,

Potrzebuje waszego małego wsparcia: po wejściu do service menu (klawisz info, menu, mute, power) Control->Sub Option->Tools Support przestawiłem wartość na 12, a nie pamiętam jaka wartość była wcześniej? Zachciało mi się sprawdzać panel display time... ;-)

Z góry dzięki
 

tommy_o

New member
Albo inaczej: czy mógłby ktoś wrzucić fotkę z oryginalnymi ustawieniami menu serwisowego ps50b650? W tej chwili nie mam dostępu do filmów do media playerze. Proszę o pomoc
 

73marian

New member
Albo inaczej: czy mógłby ktoś wrzucić fotkę z oryginalnymi ustawieniami menu serwisowego ps50b650? W tej chwili nie mam dostępu do filmów do media playerze. Proszę o pomoc
Proszę bardzo
SDC14200.JPG
SDC14200.jpg
SDC14200.JPG
 

tyku

New member
Najlepiej to tam nic nie przestawiaj i nie kombinuj bo potem są takie problemy jak 4 posty wyżej. Ja tam tylko sprawdzam ile plazma już działa,chodzi o godziny.
 

tyku

New member
Wchodzisz w CONTROL i otworzy się następna ramka z opcjami i wtedy wchodzisz na SubOption i tam już będziesz miał czas panela (PANEL DISPLAY TIME... Hr)
 

redshark

New member
Hej!
Takie pytanko bo tknelo mnie by sobie wgrac upgrade po roku uzywania wiec mam pytanie najpierw musze wgrac plik 3000.2 potem plik 3001.1 tak??

wnosza cos ciekawego??? czy to sztuka dla sztuki... bo nie widze nigdzie wykazu zmian...

Ps: przy okazji czemu wszedzie gdzie spojrze na zdjecie tego TV widze czerwony kolor u dolu obudowy a moj tego nie ma... nawet na stronie widac zdjecia z czerwona poswiata u dolu... to sie jakos wlacza?
 
Ostatnia edycja:
Do góry